Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] 4400

Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.284
Posty: 114
Skoro Lost i Prison Break mają swoje miejsce na forum to postanowiłem, że 4400 też na to zasługują.Serial jest spoko miło mi się go oglądało kiedy skończyła się druga seria Lost. Nie jest może aż tak dobry jak jego rywale ale zasługuje na uznanie, a jak wy sądzicie?
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
4400 jako przerywnik pomiędzy następną serią Lostów było całkiem fajne, jak wszystkie seriale "nowej generacji" ciekawa fabuła i zwroty akcji przykuły mnie do telewizora na wiele czwartkowych wieczorów- nie przegapiłem żadnego odcinka. Niezłe pomysły mieli scenarzyści na kolejne odcinki...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 885
ogladalam wczesniej niz zaczeto emitowac to ww TVP1 przyznam ze fajny film ale wole Prison Break albo Heroes kto nie ogladal tego drugiego niech se sciagnie obecnie leci w USA i wszystkich odcinkow nie ma jeszcze ale mozna sporo sciagnac^^
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.312
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ogladnelam kilka odcinkow ale troche to nudne

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.246
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Też to oglądałem właściwie to nawet mi się podobał, akcja niezła zwroty akccji itp. zdaje się że 4400 chyba ma następny sezon, czy ktoś może wie coś na ten temat?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 885
Są 3 serie 4400 ale ma wyjsc 4 seria nie wiem ile bedzie mila odcinkow i oczym bedzie ale jak ktos ogladal ostatni odcinek 3 sezonu to latwo sie domysli ze bedzie ciag dalszy^^.
Jak na razie [ ort! ] jest odcinkow
1 seria-6 odcinkow
2 seria-12 odcinkow
3 seria-12 odcinkow
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
Jestem przekonany, że będzie 4,5,6,7,...,00 seria 4400. To serial, który zaliczam do seriali "nowej generacji" (mój osobisty termin). Seriale tego typu nigdy się nie kończą i są prowadzone tak, aby nigdy się nie nudziły. Jeśli się znudzą, twórcy efektownie kończą wątki, zostawiając sobie "furtkę" do ewentualnej kontunuacji w przyszłości. W Polsce seriale "NG" też są produkowane. Przykład to Magda M., jednaj (moim zdaniem) z marnym skutkiem.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.246
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Polska jeszcze ie jest najlepsza w robieniu seriali jak to określasz "NG" ale wszystko przed nami. Gdy nowe pokolenie twurców filmowych zostanie wpuszczona do gry to z czasem i my będziemy mogli pochwalić się takimi produkcjami.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
Ale do tego trzeba jeszcze zdolnych scenarzystów z dużą wyobrażnią, no i funduszy. Takie 4400 przykładowo na pewno nie jest tanie w produkcji...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Serial] 4400
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook