Forum Dragon Ball Nao

» Test psychologiczny

Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jeden z ciekawych testów psychologicznych, którego autentyczności nie jestem w stanie podważyć, gdyż sprawdzał się już wiele razy, określający hmm... pewne zdolności. Aktualnie podaję treść, podsumowanie napiszę dokładnie za tydzień. Liczy się pierwsza myśl, więc nie zastanawiajcie się długo nad odpowiedzią. Być może parę osób zna ten problem, więc proszę, żeby nie psuć wszystkiego i powstrzymać się od niepotrzebnych komentarzy.

Pogrzeb
Historia pewnej dziewczyny. Na pogrzebie swojej matki spotyka chłopaka, którego nigdy wcześniej nie widziała . Nieoczekiwanie dostrzega w nim mężczyznę swego życia i w tym samym dniu zakochuje się w nim ... Kilka dni później dziewczyna zabija swoją siostrę. Pytanie właściwe: jaki jest tego powód?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm stawiam na to, iż ta dziewczyna, jak i jej siostra zakochały się w tym samym mężczyźnie, zazdrość jak i złość dziewczyny była tak wielka, iż mogła ona nawet podjąć tak drastyczny krok jak zabicie swej siostry

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Miała nadzieje, że znów tan facet pojawi sie na pogrzebie ;]
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.253
Posty: 119
Skąd: Kraków
widocznie ów mężczyzna kręcił z jej siostrą albo coś w tym stylu Pierwsza myśl to zazdrość. Tylko teraz pytanie dlaczego nasunęła mi się taka myśl jako pierwsza? Może dlatego, iż takie mamy społeczeństwo. Ciekawe czy ktoś odpowiedział inaczej...
Test psychologiczny więc psychologicznie do niego podejdę. mianowicie: trzy postacie, dwie siostry i tajemniczy facet. I szybka akcja, w której ginie jedna z sióstr. Powód wydaje się prosty. Mózg ludzki jest tak zbudowany by, że zawsze dopasowuje skutek do przyczyny i odwrotnie. W takich sytuacjach, jaka miała miejsce wyżej najbardziej prawdopodobna przyczyna może być jedna
Mam nadzieje, iż nie namieszałem

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ramzes napisał(a):
W takich sytuacjach, jaka miała miejsce wyżej najbardziej prawdopodobna przyczyna może być jedna
A wcale, że nie tylko jedna, bo to przecież ona mogła zabić swoją matkę, a potem siostrę ... (seryjny morderca)
Test, trochę przy głupawy, gdyż strasznie podobne jest to opowiadanie do telenowel brazylijskich...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Old napisał(a):
Test, trochę przy głupawy, gdyż strasznie podobne jest to opowiadanie do telenowel brazylijskich...
Przylupawy to jest twój komentarz...
A tak właściwie, to nie odpowiedziałes na pytanie testowe. Chyba nie jest zbyt trudne, prawda...?

Ja znam odpowiedx, więc zgodnie z prosba seji_sana, wsztrzymam się z komentarzami.
A forowiczów zachęcam do pisania, bo wyniki testu mogą zaskoczyć

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Podzielam zdanie Megane, że ta dziewczyna miała nadzieje, że zobaczy ponownie swojego ukochanego na pogrzebie, tym razem nie matki, a siostry.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.253
Posty: 119
Skąd: Kraków
Takie macie pierwsze skojarzenia?
Dziewczyna pragnie zobaczyć jakiegoś faceta jeszcze raz wiec zabija kogoś ze swojego otoczenia? Na prawde macie ciekawe podejście do życia

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dai Kaiosama napisał(a):
Old napisał(a):
Test, trochę przy głupawy, gdyż strasznie podobne jest to opowiadanie do telenowel brazylijskich...
Przylupawy to jest twój komentarz...
A tak właściwie, to nie odpowiedziałes na pytanie testowe. Chyba nie jest zbyt trudne, prawda...?
To prawda jest przy głupawy, ale na pytanie odpowiedziałem :
bo to przecież ona mogła zabić swoją matkę, a potem siostrę ... (seryjny morderca)
Pytacie o pierwsze skojarzenia, a pierwszym było to co powiedział Ramzes i Focus, a drugim to co tu napisałem...
Hmmm a może się mylę i nie odpowiedziałem ?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja także myślę, że jej siostra zakochała się w tym samym facecie. Emocje nad dziewczyną wzięły górę i zabiła siostrę. Takie jest moje pierwsze skojarzenie.
Domyślam się, co ten test ma na celu, ale zostawię to dla siebie, żeby nie psuć zabawy

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
On tylko wygląda na przygłupawy. Ale jednak prawdziwy. Już część widzę po Waszych wypowiedziach i stwierdzam, że znów się zgadza.
A czy jest to już "brazylijska telenowela" czy krwawy thriller decydujecie Wy i Wasze odpowiedzi.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cóż, moim zdaniem ten koleś zabił jej matkę, potem dał jej jakieś prochy i kazał zabić siostrę. Mało oryginalne ale przynajmniej odbiega od reszty

Zresztą, śmierć matki i siostry może nie być powiązana jednym tylko węzłem, przez te kilka dni od pogrzebu mogło wydarzyć sie wiele, na tyle dużo różnych przypadków, że interpretowanie jednego z nich na własna rękę jest niemożliwe.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Zgodnie z obietnicą podsumowuję test.
Odpowiedzi jest do niego wiele i każda jest prawidłowa. lecz najważniejsza jest jedna i to tylko ona się liczy. Treść testu jest jaka jest, ale to co ukazuje nie jest takie różowe. Przeprowadza się go najczęściej w więzieniach, zakładach psychiatrycznych i im podobnych, a mianowicie służy do rozpoznania osób ze skłonnościami psychopatycznymi. Ich odpowiedzią jest zawsze "Zabija siostrę, bo ma nadzieję, że chłopak znów pojawi się na pogrzebie". Jak zastanowić się nad odpowiedzią jest ona całkowicie zgodna z tokiem myślenia tych osób.
Znacie siebie lepiej niż ja Was i być może bedziecie mogli potwierdzić wypowiedzi tutaj zawarte. Z doświadczenia wiem, że test jest autentyczny, moja znajoma przeprowadzała go na forum "Society of strange", gdzie osoby tam piszace mają jak największe prawo nazwać się dziwnymi, duża część z nich posiada także na to odpowiednie dokumenty. Znając te osoby dosyć dobrze, przeprowadziła test a wyniki się potwierdziły. Jedna z osob powiedziała nawet bez większego zastanowienia: "Daj mi spokój. Może liczyła na to, że znów zobaczy go na pogrzebie? Nie wiem nie chce mi się myśleć." Cóż... gościu jest skrajnym piromanem, więc się nie dziwię.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Podejrzewałem, że będzie to coś w stylu "testu na skłonności".
Dzień po moim poście tutaj poszukałem w google i znalazłem ten oto test. Przyznaje, że rzeczywiście jest to przemyślane pytanie, skoro samo FBI je stosuje.
Dobrze, że nie jestem psychopatą

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie ja znałem odpowiedź, czyli można powiedzieć, że "oszukiwałem", "moja odpowiedź nie była moja" itp.. Tak, tak z ciekawości w necie sobie wpisałem nazwę tego testu i znalazłem poprawną odpowiedź... Cóż, może i źle zrobiłem, ale nie ważne. Co było już nie wróci.
Co do takich testów, to w sumie zawsze można je robić na forum, tyle, że nie powinno dopuszczać się oszustwa(w przypadku tego testu i mojego cwaniactwa), powinna to być pierwsza, szczera odpowiedź.

Pozdrawia niedobry Moderator

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ten test jest odpowiednikiem testu z FBI, jak ktoś już wspomniał, jednakże różni się on tym, że w oryginalnym teście nie było powiedziane o zabójstwie siostry, lecz o samej śmierci - nie dając konkretnej namiastki odpowiedzi. Troszeczkę szkoda, że tutaj była ta podpowiedź.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie czytałem wcześnie odpowiedzi , ale pierwsze co pomyślałem było : czemu nie?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.285
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
pierwsza moja mysla bylo ze on byl jakims psychopata i ja zmusil

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.150
Posty: 238
Skąd: ...
Moją pierwszą myślą była ww odpowiedź "prawidłowa"...., a drugą że chciała mu zaimponować...
I jak to zinterpretować?

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Test psychologiczny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook