Forum Dragon Ball Nao

» [Rock/Metal] Metallica

Strony:   1, 2, 3
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kurde, od 7 lat miałem na kompie Black Album, Load i Reload, nawet sam nie ściągałem, tylko kumpel mi przyniósł. I nie podobało mi się w pizdu, i nie rozumiałem zachwytów nad metą. Ale ostatnio kupiłem całą dyskografię i muszę powiedzieć, że pierwsze trzy płyty, a zwłaszcza Ride the Lightning, są zajebiste. A RTL trafia do listy moich ulubionych płyt ever.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Metallica ma 3 płyty i przy tym pozostanę To co mamy od "...And Justice For All" to zupełnie coś innego, to zespół o wiele bardziej komercyjny. Uważam, że po nagraniu tylu beznadziejnych (jak na Metallicę, bo nie twierdzę, że to kompletnie złe płyty, ale zdecydowanie o wiele gorsze niż pierwsze trzy i bardziej "radio-friendly") płyt powinni zostać wykluczeni z "wielkiej czwórki Trash Metalu", bo taki Megadeth zdecydowanie bardziej nadaje się do roli lidera W ich przypadku tylko jedna płyta była śmieszna i Mustaine za nią przeprosił W jakimś wywiadzie nawet stwierdził, że "po otrząśnięciu się dopiero zauważył co on robi z Megadethem" (najlepszy przykładem jest ta piosenka i jej teledysk - http://www.youtube.com/watch?v=jkJEvpwDBXY). I w ogóle bardzo cieszy mnie to, że z Metallici wywalili Mustaine'a, bo dzięki temu mamy o niebo lepszy zespół

W każdym razie dla mnie Metallica to Kill 'Em All, Ride the Lightning i Master of Puppets i jeżeli przyjąć, że nagrali te trzy płyty to bardzo dobry, trashowy zespół a potem się zeszmacili
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » [Rock/Metal] Metallica
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook