Forum Dragon Ball Nao

» Metal Gear Solid

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Grał ktoś z tego forum w obojętnie którą część tej gry ? Według mnie jest jedną z najlepszych serii na platformy Sony Playstation.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
ja gralem w 2, ale nie przypadla mi do gustu, chodz sciezka dzwiekowa jest super

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ciekawa gra, na pewno [ ort! ] wyróżniała się interesującymi pomysłami w rozgrywce. Dziś już nic nadzwyczajnego. Zresztą nie przepadam za takimi grami.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dwójka moim zdaniem jest najgorsza ze wszystkich. Żałuj, że nie grałeś w trójkę, naprawdę polecam każdemu kto ma PS2, inni muszą się nacieszyć jedynką, choć też nie jest zła
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
właśnie pogrywam w 3 czesc i jestem zachwycony. po delikatnym rozczarowniu druga czescia, teraz z wielka checia ponownie siadam przed TV z padem w reku i z niecierpliwoscia czekam na rozwoj sytuacji. Po skonczeniu dopisze reszte wrazen, pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Grałem i raczej mi sie nie spodobala, bo nie lubie takich "zakradanek". Wole spedzic czas grajac w cos bardziej dynamicznego.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
MGS... Kocham, kocham, kocham!

Szczerze przyznać muszę, że grałem tylko w podrasowaną Trójkę; Subsistence. Wiem, wiem, kamerę tutaj zmienili (seria znana z tego jest, że widok z góry, a tutaj mamy TTP), co całkowicie zabiło klimat. Ale... Dla mnie to i tak jest boska gra. Za same filmiki ją uwielbiam. Fabuła jest niesamowita, boska, cudowna - jak ja kocham Snake'a. Klimat wprost przesiąka z pada przez skórę, aż po kości. Dżungla jak żywa, strażnicy z naprawdę niezłym AI, wspaniali bossowie no i Eva. Kocham tę babkę...

Jedyne co mnie irytowało to żarcie... Czasem Snake był głodny zbyt często (nie było czym karmić), a czasem zbyt rzadko (żarcie się psuło).

Oficjalnie grze daję znaczek jakości Kakasha

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.253
Posty: 119
Skąd: Kraków
Jak miło, że tutaj na forum Db znajdą się fani takich klimatowych tytułów jak np. Metal Gear Solid.
Swoją przygodę z tym dziełem sztuki zacząłem w roku bodajże '99 kiedy to kuzyn miał demo tej gry na playstation. potarfiłem grywać i przechodzić tą okrojoną wersję w nieskończoność.
Jakiś rok temu w moję ręce wpadł oryginał części piewszej. Nie czekając na wolne zamiast iść do szkoły postanowiłem miło spędzić czas
Powiem szczerze, iż mimo swojego wieku (w końcu MGS ma prawie 10 lat) gra prezentuje się nieźle. Nie ma może tak dokładnej i szczegółowej grafiki jak Spilnter Cell ale nie o to w tej grze chodzi. To co najpiękniesze i najlepsze w tej kultowej grze to fabuła. Dotychczas nie spotkałem się z tego typu produktem, który by w tak dokładny sposób oddawał klimat.
Niektórzy mają pretensje do kamery goniącej wokół bohatera i utrudniającej rozgrywkę. Moim zdaniem taki zabieg stwarza specyficzny klimat i sprawia, że czujemy jakąś więź ze Snakiem.
Teraz mam przyjemność delektować się drugą częścią Metal Geara i również nie jestem zawiedziony. W Gry konami po prostu tzreba umieć i tzreba chcieć grać. Na początku gra może trochę irytować ale WARTO ZAGRAĆ CHOCIAŻBY DLA SAMEGO KLIMATU I FABULY.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Tak...Metal Gear Solid:Solid Snake...Grałem tylko w demo tej części na PC już dawno,dawno temu,ale do dzisiaj wspaniale ją wspominam.Ciekawy sposób prowadzenia rozgrywki,jedna z nielicznych skradanek w tamtych czasach...W fabułę sie nie zagłebiałem,bo jak grałem w to,to miałem ze 12 lat i nic prawie nie rozumiałem.Zagrałbym jeszcze raz,tym razem w całą grę,poskradał sie i cicho eliminował/omijał kolejnych przeciwników...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.253
Posty: 119
Skąd: Kraków
No ja Ci mowie, że warto. W niewiely grach tego typu wątek fabularny jest tak rozwinięty. Teraz MGS'a można albo kupić w jakimś internetowym sklepie albo poszukać po sieci. Zarezerwuj sobie kilka dni wolnego
Pozdro

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
W sieci już nawet widziałem.Był do ściągnięcia w dwóch częściach po ok.180MB każda.Ale były jakieś problemy z MegaUpload czy Rapidem i nie mogłem pobrać.Za tydzień będzie dużo czasu,to jeszcze raz sprawdze.Jak pytałem kumpli,to mają tylko tą ostatnią część,w dodatku na DVD,nad czym bardzo ubolewam Zresztą teraz 90% gier wychodzi tylko na DVD...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Metal Gear Solid
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook