Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej przerażająca postać

Strony: 1, 2  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jak w temacie. Jaka postać z Naruto przeraziła was najbardziej i dlaczego?


Mnie w początkowych odcinkach, tj. egzamin na Chuunina przeraziła postać Sabaku no Gaara. Dzieciak, który od wczesnego dzieciństwa był odrzucany, odpychany, bano się go i co najważniejsze był samotny. Nie miał w życiu celu. Za wszelką cenę chciał go znaleźć. Odszukał go w zabijaniu. Okrutnym zabijaniu. Zabił wszystkich, których tylko mógł. Ten wyraz twarzy, oczy, potwór w nim uwięziony i ta muzyka tworzyły razem postać, której chwilami na prawdę się bałem.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Naruto - zabawny Shonen dla młodzieży, przepełniony postaciami negatywnymi i całą plejadą "Bad bojów". Żaden nie był dla mnie "monstrualnym potworem z nocnych koszmarów", aczkolwiek gdy muszę już wybierać to stawiam na Orochmaru. Shinobi nie dość, że blady jak kreda, to jeszcze "zmiennocielny", z podpisanym paktem z wężami, wprost szalony i stylizujący się na "dark gothic". Te jego oczy - mrok. ^_^

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Muszę się zgodzić z Hidden Lordem. Dla mnie też najbardziej przerażającą postacią występującą w "Naruto" był także Orochimaru. Od samego początku, gdy był pod postacią dziewzyny nie podobał mi się. Jego techniki były dosyć odrażające ( poczas unicestwiania naszego biednego Hokage 3).
Na drugim miejscu stawiam Tsunade, gdyż była nieobliczalna, jak to kobiety ^^"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Teraz... chyba Juugo. Jeszcze go nie znam. Ale wydaje mi się najstraszniejszy z wszystkich postaci...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Juugo to naruto wersja Brollego
A jak dla mnie nie ma straszliwej postaci.
Rethonguardian Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.197
Posty: 6
Skąd: Łaziska
Zdecydowanie Sasuke po przemianie gdy walczył z Naruto w Valley of End te skrzydła w kształcie ręcznych płetw i ten najmocniejszy sharingan i ta czarna gwiazda na jego nocie bardzo dołujące...
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Powiem tak, nie przeraził mnie, ale z pewnością zasługuje na to miano, chodzi o Orochimaru. Może być przerażający jego wygląd, zachowanie, nawet sposób mówienia wzbudza we mnie niepokój. On sam jest zdolny do wielu rzeczy, których byśmy woleli nie widzeieć (no chyba, że ktos jest fanem latających flaków i takich tam ).
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jestem dopiero przy walce Sarutobi vs. Orochimaru / Gaara vs. Sasuke,Naruto i jak do tej pory najstraszniejszą postacią jest dla mnie Gaara.A to ze względu na jego nastawienie do życia i innych - chce tylko zabijać,bo to,jak mówi,jest sensem jego życia i pozwala mu czuć,że żyje. Straszny jest pod postacią demona i ma przerażający,podły śmiech.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie śmiało można powiedzieć, że taką osobą jest Gaara, zawsze posiada zimne spojrzenie. Przy egzaminie na Junina, Kabuto wyjawił informacje dotyczące jego doświadczeń w misjach. Musi być niewyobrażalnie silny i bezlitosny. Z resztą widać to po zachowaniu jego kompanów z drużyny, którzy nie sprzeciwiają się jego decyzji.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Orochimaru, nieprzewidywalny w swych zamiarach. Zimne, dziwne oczy, wyglądające jak oczy węża. Kolor skóry, oraz to zimno w głosie . Jest typowym złym charakterem, który zabijał własnych przyjaciół, sprzymierzeńców itp.
Zdecydowanie on wysuwa się na prowadzenie w tym niezbyt szlachetnym wyścigu...

Ps. Shiro, po obejrzeniu całej serii być może zmienisz zdanie .
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Taa zmieniłem zdanie najbardziej mnie przeraza EMO-PRINCE.
Nudna w denerwojąca postać... Która nie chce zdechnąć. Dostaje do tego jeszcze najwięcej mocy.
Ta najbardziej przerazający jest EMO-PRINCE!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak dla mnie to Orochimaru jest najbardziej przerażający. Blada twarz typowa dla czarnych charakterów, przerażające oczy, długi język. Ponadto miał plastyczne ciało(wtedy ja ukąsił Sasuke), potrafił zmieniać ciała. Także fakt, że porywał dla swoich badań genninów, chuuninów a nawet jouninów świadczy o jego nieprzeciętnej sile, co czyni go jeszcze bardziej przerażającym, tym bardziej że uległ mu nawet Sarutobi. Zgadzam się także z Oldem na temat jego głosu, odwzorowuje on ciemną naturę Orochimaru. Drugą taką postacią mógł być do pewnego czasu Sabaku no Gaara, ale to nie tosamo co Orochimaru.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.056
Posty: 29
Skąd: Polska
Wg mnie Itachi.Tylko prawdziwy potwur mugł wybić całą(prawie) swoją rodzine.Coś strasznego...
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Itachi Ujdzie najbardziej przerażającą postacią w Naruto Jest Hoshikage Kisame
Istny Potwór Gorszy od Itachiego. I te jego Rybie oczy OOOOOO
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Są dwie postaci które może nie tyle mnie przestraszyły ale spowodowały że poczułam lekki dreszcz na plecach;p
Pierwszą jest to Gaara dlatego iż z początku nienawidził wszystkich i robił wszystko by zabić,jego żądza zabijanie w oczach gdy walczył z Naruto w lesie.
Drugą postacię jest Itachi ze względu na to co uczynił,dlatego ze wybił cały swój klan i rodzine w dodatku dręczył na sam koniec psychcznie Sasuke. Drugą żeczą "przerażającą" u Itachiego jest sharingan i jego właściwości,zatkało mnie gdy widziałam co zrobił z Kakashim,przez co zyskał moje uznanie.
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.040
Posty: 22
Najbardziej Przerażająca postać wg. mnie to Sasuke Kiedy Przeklęta pieczęć
ogarneła jego ciało to myślałem, że to koniec.
Ale jednak sie myliłem Naszczęście nic mnie już nie przeraża...

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.154
Posty: 64
Skąd: NT
Eh, nie ma żadnych, no moze ten pe**ł Orochimaru. Ciągle wszystkich kąsi tą swoją pieczęcią. I GINIE MARNIE. No jeszcze jak te zamiany ciał. Przecież on brał dzieci i je podmieniał pod siebie. Zabijał dzieci, wstrzykiwał DNA 1th Hokage i jedno przeżyło czyli Yamato. No nic, Orochi to taki przerażający gośc.

PS.No może troche spoileru, ale musiałem to wydusic.

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mnie tak szczerze przerażają dwie postacie z Naruto: Orochimaru i Kankuro miałem okazję oglądać Naruto tylko w wersjii TV ale Ci dwaj kolesie mnie przerazili wrr
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.150
Posty: 238
Skąd: ...
Z mojego punktu widzenia nie ma takiej.
A do pewnego momentu Gaara był moją ulubioną postacią. wydawał mi się taki...no...sensowny. Ale już w dalszych odcinkach kiedy jego charakter zmieniał się na korzyść "sztampowego dobrego" stracił moją sympatię.

Orochi był zły, ale co w nim strasznego? N9ie mam pojęcia.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.046
Posty: 54
mnie przeraża OROCHIMARU on był ochydny ciarki mi po plecach przechodzą gdy o nim myśle

tynka-11
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Najbardziej przerażająca postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook