Forum Dragon Ball Nao

» SQL Alibi

.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam, oczy tak mnie nawalają że nie mogę trzeźwo myśleć stąd taka a nie inna nazwa tematu. Korzystając z mojego cierpienia postanowiłem założyć ten temat. O co chodzi, otóż często zdarza się (zawsze) że do szkoły nie chce nam sie iść bo : nie uczyliśmy się, brak z.d., brak chęci, brak perspektyw, narzekania itp. mniejsza o powód i szkołę, ważne jest wówczas alibi. I tu mój przykład. Wczoraj szpanowałem przed starszym że mogę spawać w okularach przeciwsłonecznych (debilstwo), oczywiście aż do dzisiaj rana byłem dumny że się udało i nie naświetliłem oczu. BŁĄD! Budzę się i ryczę jak głupek, tak jakby ktoś wsypał piach do oczu. Stary się śmieje, rzeczywiście zabawne Do szkoły trza iść, ale to będzie dobre alibi na wyłączność z lekcji Cóż, czasami alibi przychodzi samo jak w moim przypadku, ale co gdy trza coś wymyśleć samemu? Jakie metody stosujecie by się odgryźć od reszty zespołu klasowego, co robicie by nie wpaść z kosą w dzienniku?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Pomyślmy;

Miałem prawą rękę w gipsie. Piszę lewą. Skłamałem, by nie pisać kartkówki. Kłamstwo wyszło na jaw.

Podrobiłem wezwanie na szczepienie, by wyjść z lekcji. Kłamstwo wyszło na jaw.

Przez sześć lat podstawówki dokładałem termometr do pieca kaflowego, by sobie gorączkę zrobić. Kłamstwa wyszły na jaw.

Innymi słowy; kłamstwo nie popłaca.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Heh...

W podst. wzorowy uczeń, nigdy nie uciekałem... W gim. też nie chociaż się zdarzało, wytarczyło palnąć coś rodzicom, że nic nie pisało się itd.
Lata technikum Tutaj to nabrałem wprawy... Wmawianie nauczycielom, że trzeba iść do lekarza, albo że matka do szpitala trafiła. Jakiś pogrzeb babci.
Nie idąc do szkoły siadałem na ławce np. otwierałem książkę i zeszyt, wystarczyło przepisać jakiś temat z 3-4 przedmiotów i G.
Później już nawet mi się nie chciało, 2 m-ce pod rząd 100% nieobecności, następnie nawet mówiłem rodzicom czy idę następnego dnia do szkoły czy nie i sobie spałem..

I tu mój przykład. Wczoraj szpanowałem przed starszym że mogę spawać w okularach przeciwsłonecznych (debilstwo), oczywiście aż do dzisiaj rana byłem dumny że się udało i nie naświetliłem oczu. BŁĄD! Budzę się i ryczę jak głupek, tak jakby ktoś wsypał piach do oczu.


Do szkoły trza iść, ale to będzie dobre alibi na wyłączność z lekcji Cóż, czasami alibi przychodzi samo jak w moim przypadku
Ta bombowe... A żyć się nie da przez takie oczy, super cena.



Nawiasem, na wagarach jest nudno...
Heh... To układaj puzzle.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 18.04.2007, 18:01
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja raczej z lekcji nie uciekam, bo jakby moja Mama się dowiedziała, to by mi zrobiła Sajgon chyba... I nigdy nie pisałam sobie usprawiedliwień sama. Powód? Nie umiem podrobić podpisu żadnego z rodziców, a moja wychowawczyni w podstawówce dobrze ich znała... Teraz mam jeszce gorzej, bo moja Mama PRZYJAŹNI się z dyrektorką mojego gimnazjum i za każde przewinienie, za które wyląduję u dyrki, mam gwarantowany "przechlast"...
----------------------------------------------------
Krótko mówiąc, nie uciekam z lekcji.
----------------------------------------------------
Nawiasem, na wagarach jest nudno...
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Ja znam kolesia który bieże usprawiedliwienia tylko od 1 rodzica bo drugie pisze mu kolega, kiedyś mało nie wyszły niezłe jaja kiedy niezwróciłby uwagi co tam pisze.
Ja sm żadko uciekam a rodziców mam po swojej stonie wole niendużywać warunków paktu bo moge tego żałować. Ale stały numer który działa na rodziców i pielęgniarke to moja stale(?) podwyższona temperatura ciała albo podświadomie nauczyłem się tej sztuki albo jestem cały czas chory
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Wystarczy lekcje odrabiać , to najlepsze Alibi...

Inne wersje, obecnie mało używane:

- Pożyczyłem zeszyt [tu imię], a on zapomniał (kolega powinien się przyznać )
- Byłem chory i nie mogłem wychodzić z domu (Prawie wszyscy się nabiorą)

- Idziemy do wychowawczyni i prosimy usprawiedliwienie, z powodu np. Bólu brzucha, źle się czujemy itp., w domu poudawajmy jeszcze trochę, aby rodzice uwierzyli. Skutki: Nie ma Wagarów, zadanie nie sprawdzone, usprawiedliwienie...
Jednym słowem same korzyści
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
To ze źle się czuje zawsze dział ale miałem takie tygodnie że naprwade bolał mnie tak się czułem i niemal regularnie chodziłęm do wycowawczyni: "przepraszam wiem że to wyglonda podejżanie ale zaświatczm że naprawdę nie czuje się dobrze"
Potem mówiłea że to naprawdę wyglada podejżanie ae ze jestemwzorowym uczniem to się zgadzała.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Zaprawdę, bardzo budujący temat. Kolejny dowód na to, że płatne szkolnictwo nie było takie złe. Bo jak uczeń nie przyłożył się solidnie do nauki i wywalili go ze szkoły, to przez następny miesiąc miał pręgi na tyłku. Zadziwiające, ale nic tak nie motywowało młodzieży do nauki jak bat nad głową. Regularny spadek wartości wykształcenia spowodowany jest właśnie wtłaczaniem wiedzy w uczniów na siłę. Po co, skoro tego nie chcą? Jedynym pewnym skutkiem jest frustracja pedagogów. Na miejscu dyrektora za każdą ucieczkę stawiałbym naganę, trzy nagany - żegnaj, szkoło. Jeżeli wszyscy postępowaliby w ten sposób, stosunek młodzieży do oświaty z pewnością byłby zdrowszy.

Osobiście, moje ambicje wykraczają dalece poza ukończenie marnej szkoły z wynikami ledwo pozwalającymi na promocję. Nie mam też zamiaru przechlać całych studiów, podczas gdy niektórzy zdają się o niczym innym nie marzyć. Chcę zdobyć pewną wiedzę, czy to w celu wykorzystania jej w dalszym życiu - choćby dla kasiory - czy też dla własnej satysfakcji. Dlatego uczę się ciężko, mniej lub bardziej regularnie, ciepłym moczem olewając nygusów, którzy nie wiedzą chyba, po co chodzą do szkoły. Zresztą, u mnie nauka jest z reguły dosyć intensywna, toteż ciężko jest nadrobić stracony dzień i nikt obdarzony odrobiną rozsądku nie opuściłby z własnej woli ważnej lekcji w rodzaju matmy czy chemii.

Liberales!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.192
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Ja przez jakieś pół roku miałem wymówkż, że mi ząb mądrości wrasta w siódemkę Aż stało się Skierowali mnie na operacyjne usuwanie ząbka bolała jak ....... krew sieleje świat się smieje ale spoko luz jest ;D a teraz nie mam wymówki buuuu....

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » SQL Alibi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook