Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony kraj

Strony:   1, 2, 3
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.256
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja z krajów oprócz Polski lubię Australię ( tak to jest kraj a za razem kontynent.)
dlaczego moją pasją są zwierzęta a tam są bardzo rzadkie zwierzęta. to na tyle
pozdrawiam
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Oczywiście lubię Polskę.....

Ale po za tym lubię Monako... nie wiem [ ort! ] czemu ale mi się podoba... Kasyna..... Plaże.... Może....
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zdecydowanie jestem za Polską, jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. A z innych państw to: Portugalię, Hiszpanię lubie klimaty cieplejsze.. Fiji, Nową Zelandie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
O proszę! Temat taki stary, a ja nic nie pisałam.

Nie będę oryginalna jeżeli powiem (napiszę), że chciałabym żyć w Japonii. Jest jeden warunek: muszę znać język japoński biegle w mowie i piśmie. Inaczej nie da się tam żyć. Niby Japończycy uczą się przez całą edukację angielskiego, ale każdy wie jak jest. W szczególności fani j-music, którzy często muszą słuchać "Engrisha"

Poza tym, myślę, że nie w Tokio. To ogromne miasto, ciasne i miejscami przerażające. Wa-wa jest dla mnie kolosem, a co dopiero tu? To tak jakby ponad połowę Polaków wrzucić do jednego miasta. Dom wielkości kiosku mnie nie rajcuje.

Może Kioto? Przepiękne krajobrazy, zabytki i atmosfera. Może Gackta bym spotkała w drodze do sklepu?

Albo Wakayama. Rodzinne miasto Hyde. Pięknie położone. Morze, plaże. Umiarkowana ilość mieszkańców.

Japonia to piękny kraj z niezwykłą kulturą. Jedynie przyczepiłabym się do traktowania kobiet, ale to też nie wszyscy mężczyźni stosują.

To chyba tyle. Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.729
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Japonia,Chiny,Korea Południowa,Wietnam,Tajlandia,Tajwan,Arabia Saudyjska...jest ich dużo
Ale tak bardzo bardzo chciała bym mieszkać w Japonii najlepiej w Tokyo
Uwielbiam wielkie miasta
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.563
Posty: 63
Moim ulubionym krajem jest Hiszpania. Szczególnie chciałabym mieszkać na południu nad Morzem Śródziemnym. Wszystko idealnie: ciepły klimat prawie przez cały rok, wysportowani chłopcy na plaży , no i też bardzo ciekawa kultura i tradycja. Fajnie byłoby zostać senioritą
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Moim też, jednak wolałbym mieszkać na wyspach Hiszpańskich - Kanaryjskich
byłem tam w wakacje i muszę powiedzieć, że jest świetnie! Polecam!
Ciepełko, można się wspiąć na 3.700 m na wulkan! Świetna kultura, pełno roślinek!
Polecam!
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.597
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Hmmm... Moim ulubionym krajem jest zdecydowanie Polska. A poza tym bardzo lubię Grecję, wiecie te greckie noce, taniec, śpiew. Jest tam ciepło, wiele rzeczy do zwiedzania, ciekawa historia i świetna grecka kuchnia.

Ps. I tak polki są lepsze...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
poza tym [ ort! ] Japoneczki są seksi
Tu się z Tobą zgodzę. Trzeba by było do jakiejś zagadać i zrobić użytek z języka japońskego

Xan napisał(a):
To kraj pogański, więc można głosić chrześcijaństwo (no, chyba że wciąż obowiązuje tam przepis tego zabraniający)!
Za szogunatu Tokugawy obowiązywał,teraz o ile wiem to nie ma takiego przepisu. Otsetek chrześcijan w Japonii jest jednak niewielki. Dominują szintoizm i buddyzm.


Łasiczka napisał(a):
Mnie osobiście marzy się Norwegia - kraj fiordów. Chciałabym tam kiedyś zamieszkać na stałe, ale to jeszcze bardzo odległe marzenie, nie wiadomo czy w ogóle się spełni.
Byłem w Norwegii dwa razy. Moja ciotka tam mieszka. I mogę Ci powiedzieć,że to piękny kraj. Ja za każdym razem tam będąc czułem się wspaniale. Poza tym ludzie mają tam zupełnie inną mentalność od naszej. Cóż...życzę spełnienia tego marzenia.

Old Shatterhand napisał(a):
Kiedyś uważałem ten kraj za ojczyznę "Faszystowskich żółtków",
Sorry ,ale o ile wiem w Japonii nie było faszyzmu.Japończycy byli jedynie sprzymierzeni z Niemcami i Włochami.

Laru-chan napisał(a):
Jest jeden warunek: muszę znać język japoński biegle w mowie i piśmie. Inaczej nie da się tam żyć.
Ja nad tym pracuję już od 4 lat. Mam znajomą,która pracowała w Japonii i jechała tam w ogóle nie znając języka i jakoś sobie poradziła,więc więcej optymizmu. Ja wcale nie uważam,że muszę znać język perfect,a jedynie na tyle by odnalezć się w życiu i mieć z Japońcami o czym pogadać. Reszta przyjdzie z praktyką.

Laru-chan napisał(a):
Może Kioto? Przepiękne krajobrazy, zabytki i atmosfera.
O tak...zdecydowanie Kyoto. Piękne miasto i nie bombardowane w czasie wojny.Mnóstwo zabytków. Mnie marzy się jeszcze Kofu.

Co do mnie to chciałbym mieszkać,tam gdzie będzie mi dobrze. W Polsce mieszkać nie chcę,gdyż nie odpowiada mi zarówno mentalność ludzi jak i wiele innych rzeczy.Natomiast na pewno chciałbym zobaczyć Japonię. Interesuję się tym krajem od 14 lat i chciałbym go wreszcie zobaczyć,nad czym powiedzmy pracuję.Nie powiem, że chciałbym tam mieszkać, bo tego nie wiem, ale na pewno chciałbym zwiedzić Japonię. Cóż...myślę, że to po prostu kwestia czasu...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
lena Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.538
Posty: 3
Skąd: Gliwice
Moim ulubionym krajem, do którego zdecydowanie chciałabym się przeprowadzić to.. Chorwacja ; ))
Jest to piękny kraj, do tego jest tam wiele ciekawych ludzi, chorwaci też nie powiem, żeby byli jacyś brzydcy xD Ogólnie bardzo mi odpowiada klimat, który tam jest. Do tego są fajne miejsca, gdzie patrząc przed siebie widzi się morze, obraca się w prawo- rzekę, w lewo- jezioro, a kiedy się obraca do tyłu- góry. Coś wspaniałego. Dla mnie po prostu raj ; ))

Dodam jeszcze, że kocham nurkować, a życie podwodne w Chorwacji jest piękne. Z resztą.. widać dno, nie tak jak u nas w Bałtyku : ))) (Pomijam już kwestie temperatury wody... )
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.534
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
ja koniecznie chcę zwiedzić Amerykę Łacińską, Kubę, Argentynę, Turcję i Antarktydę!

A że Japonię też - to na tym forum nic nowego

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.533
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Moim ulubionym krajem jest Polska (może dlatego że nigdy nie byłem za granicą), jednak ze zdjęć podoba mi się hiszpania portugalia i Kanada

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.969
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zagranica byłem tylko raz w Hiszpanii. Podobało mi się, ale nie chciałbym tam zamieszkać na stałe. Bardzo chciałbym zwiedzić Japonię. Australia też mi się bardzo podoba, na zdjęciach ta woda jest taka błękitna, że aż che się pływać, nie to co w Polsce...
Resztę życia spędzę chyba w Polsce.

Obraz
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.526
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Polska ponad wszystko .Co do krajów które chciałbym odwiedzić to przede wszystkim Japonia i Korea

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Od dłuższego czasu bardzo fascynują mnie kraje Ameryki Południowej
( Łacińskiej ) tjakie jak np. Chile, Peru, Boliwia, Kolumbia, Wenezuela, . Są to kraje, które szczególnie chciałbym odwiedzić. Bardzo podobają mi się to, że są tam różne kultury oraz można znaleźć ślady pozostałości dawnych kultur. Nie brakuje tu też pięknych krajobrazów i można zaczerpnąć na prawdę najprawdziwszego zewu natury, zapewniam. Moim marzeniem oczywiście jest wyjazd do tych krajów , ale raczej w celu turystycznym żeby je dokładnie zwiedzić , z osiedleniem mogłoby być kiepsko, ponieważ są to dość ubogie tereny. Interesuje mnie też od nie dawna Japonia - Kraj Kwitnącej Wiśni
( Nippon )
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Ulubiony kraj
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook