Forum Dragon Ball Nao

» Nocne Schizy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.177
Posty: 238
Skąd: ...
Zagrałoby się w dobre rpg...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Właśnie dopada mnie schiza. Wierzcie że u demonów schiza nie jest tą sama schizą co u ludzi. Co to ja napisałem . . . aha, że dopada mnie schiza i pisze bez sensu klepiąc w klawiaturę zamiast położyć sie do wyra i myśleć o ślicznych panienkach ziemskiego królestwa . . . Pieprzyc chleb z masłem, pic wino przez słomkę, jarać szlugi dmuchając w doń, taaa, schiza mnie dopada i jak ten kretyn telepie po monitorze jęzorem . . . przeglądam forum szukając rychłej zaczepki intelektu, znajduje to co zawsze, pieprzone strzały Mortal Kombat, taaa, zabawne, łykam dalej skrzące adnotacje mości panów moderatorów, że niby post pod postem, wszędzie orty i nieścisłości, hehehe, ktoś to w ogóle czyta, ten wywód jest tak nudny jak lista moich ostrzeżeń . . . s propos, czy za pisanie postów pod nadmiernym wpływem alkoholu jest dozwolone, bo jak nie to cholera jedna wie gdzie licho mnie powlecze, . . . pfeee . . . chce mi się k**** spać, pieprzyc złe trunki, błogosławić cygara namiętności, co ja kurde pierdziele, pora lulu, bywajta i nie chlejta, alkohol szkodzi zdrowiu . . . amen
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.278
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Old Shatterhand napisał(a):
Potwierdzone naukowo zostało, że jednak istniał, jednak nic oprócz tego naukowcy stwierdzić nie mogą, tak więc pozostaje wiara. (I to właśnie ona jest podstawą religii)
Zgadza się - nie wiadomo nawet, czy był jeden Jezus, czy też kilku. I nie mam tu na myśli właścicieli imienia. Czczony przez chrześcijan Jezus z Nazaretu może być naprawdę kilkoma zupełnie różnymi osobami, których wyznawcy skumali się ze sobą i utworzyli jedną religię ze względu na podobną ideologię. Niestety, w źródłach jest zbyt wiele fałszu, by to określić.

Thought napisał(a):
Zagrałoby się w dobre rpg...
Zagrałoby się (: Niestety, dobrych graczy mało, a jedyną rzeczą, która dobrze wychodzi samotnym, jest samogwałt. Pozostaje cRPG. W wolnym czasie odpalę sobie Arcanum po raz drugi, KotOR-a po raz trzeci, Tormenta po raz czwarty, Wizadry 8 po raz piąty bądź Might and Magic 7 po raz... hmm, bodajże coś koło dwudziestego... albo jeszcze więcej :p

Dante Navaro napisał(a):
Sądziłem że pokonam go jedną ręką . . . do teraz czuje piekielny żar w kościach . . .
Pewnie wyjdę na zboczonego, ale skojarzenia mam dość jednoznaczne

Amen!
J.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Po raz kolejny z rzędu wracam napity z imprezy , i po raz kolejny piłem głównie wino i piwo. Powoli zaczynam twierdzić że takimi trunkami człowiek nie jest w stanie się napruć podczas jednej nocy. choćbym pił cały czas . Dziś na ten przykład mam w sobie cztery wina , kubek wódy i dwa piwa. Powoli brakuje mi pieniędzy. Nie wiem jak długo jeszcze pociągnę. Jeśli ktoś znajdzie ten dziennik proszę o przekazanie potomnym co znaczy cierpienie . Nie wiem czy doczekam ( w tym miejscu widnieje krew , i nie da się dalej odczytać)

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Franek ... :p a może szampan z winem ? To jest ostatnia deska ratunku ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
dziś jeszcze mam likier ze smoczego drzewa , a potem lulu

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Likier nie pomoże . Nie ma jaj ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z braku laku dobry kit , ale chyba faktycznie przydało by się zaopatrzyć w spirytus. Przynajmniej kaca nie ma , a po ćwiartce już latasz po ścianach

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Spirit to ostateczność, ale w sumie czemu by nie spróbować ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
bo o tej godzinie wszystkie tutejsze mety są zamknięte a do akademika cholernie daleko?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
dziś ( w sumie wczoraj) miałem schizę na maraton Tarantino. Genialna sprawa. Najnowszy film trzyma poziom mistrza, choć raczej nie dorównuje jego szczytowym osiągnięciom. Film obejrzało sporo osób. Prawie tyle samo co wyszło w trakcie drugiego filmu maratonu ( "from dusk till down). Polecam serdecznie. Jutro ( w sumie dziś) premiera w kinach, ale jak komuś chciało się siedzieć całą noc w kinie to obejrzał wczoraj ( w sumie dziś)

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
a ja mam schize, bo wlasnie slucham shakiry

Obraz
PALATIAL REGALIA
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
a ja słucham Bernarda Mineta i jestem w 7 niebie

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dupa, gorsze od tego jest ogladanie teledysków na Vivie, co 2 jest zboczony

Obraz
PALATIAL REGALIA
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
więc co tu jeszcze robisz Fly ?? ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
śmieję się z ciebie ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
pośmiejmy się razem

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
nie.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.155
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
jutro kolejny ciekawy dzień, a ja zamiast spać czytam dziwne fanfiki i siedzę na forum. coraz bardziej mi odbija. chyba pora przestać zadawać się z dziwnymi ludźmi....

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.278
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ibrahim Ibn Erales, mistrz dyskordiański (aczkolwiek nie mój - moim mistrzem jest wielebny Caleb Mirai), przytoczył wczoraj na pewnym forum fragment swego dzieła pt. "Wspomnienia z wojny trojańskiej". Pomyślałem, że ku chwale Bogini i tutaj wypadałoby go przytoczyć. Otóż:

Ibrahim Ibn Erales, "Wspomnienia z wojny trojańskiej napisał(a):
'A jabłko? Co stało się później z jabłkiem?' zapytacie
A Eris tylko się uśmiechnie.
Przecież zawsze należało do Bogini.
Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Nocne Schizy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook