Forum Dragon Ball Nao

» [Reklama] Witam - Zapraszam na nowe forum o Dragon Ballu i innych Anime

Himtaro
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.201
Posty: 1
Zapraszam wszystkicha na moje nowe forum o Dragon Ballu i nie tylko.Znajdziesz na nim wiele informacji oraz możesz dyskutować na różne tematy.Wejdz jak najszybciej a może zostaniesz moderatorem paru działów.* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Hidden; Jezu, nigdy nie piszcie na czerowno O.o
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.239
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
To, że jest mało postów się nie dziwię bo dopiero zaczynacie.
Ale już to, że wygląd forum jest ubogi świadczy albo o Twoich małych umiejętnościach, albo o niedbalstwie albo lenistwie. Chyba, że jest to efekt zamierzony, a takim wypadku kiepsko to wygląda.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
seji_san napisał(a):
Ale już to, że wygląd forum jest ubogi świadczy albo o Twoich małych umiejętnościach, albo o niedbalstwie albo lenistwie.
Raczej glownie o niedbalstwie i lenistwie... to ja nawet chyba nigdy czegos takiego nie zrobilem, jak robilem w samym, uwaga, Paintcie(!)

Co do szybkiego zostania moderatorem.
Zaraz jakas lama tam wejdzie, napisze pare postow, dasz mu moda/admina, a ten wszystko pokasuje i forum sie skonczy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.201
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Może się czepiam, może nie man racji, może rzeczywiście wypiłem za dużo rumu, ale na chłopski rozum jak już piszesz oficjalne forum o . . . to napisz O DRAGON BALL, a nie jak w Twoim przypadku Dragon Ball'u ! Kochany Panie nad niebiosa wyniesiony, toż to tylko obniża rangę Twego forum Himtaro!

Zresztą, moje zdanie jest takie a nie inne . . . po co wynajdowac koło skoro już jest : www.forum.dbnao.net, a jak coś nie w sos, to i nawet admin się znajdzie : mości Gotenks
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Reklama] Witam - Zapraszam na nowe forum o Dragon Ballu i innych Anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook