Forum Dragon Ball Nao

» Interzjazd DB Nao

Strony: 1, 2  

Czy dołączyłbyś(abyś) do Interzjazdu?

Czy dołączyłbyś(abyś) do Interzjazdu?
Jasne! 26,32% 5 26,32%
Kto wie . . . 36,84% 7 36,84%
Gdybym miał(a) czym nakręcic film . . . 21,05% 4 21,05%
Nie, to bez sensu 10,53% 2 10,53%
W życiu, może jeszcze dam numer karty kredytowej ?!?! 5,26% 1 5,26%
Wszystkich głosów: 19
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Witam!

Tak, jestem nowy, ale to nie znaczy że nie znam bardzo dobrze tego forum
Ale do rzeczy. Już nie raz był poruszany problem zjazdu forumowiczów. A to ktoś nie może bo rodzice nie pozwolą, a to ktoś ma za daleko, a to ktoś znowu ma cykora przed spotkaniem z adminem Koniec z tym. Pomyślałem że moglibyśmy się spotkac wirtualnie. A konkretnie każdy z Nas nakręciłby w dowolny sposób materiał video na którym opowiedział by cos o sobie na podstawie ustalonego w tym temacie schematu. Może to nie to samo, ale przynajmniej (prawie) każdy mógłby uczestniczyc w takim wirtualnym zjeździe. Materiał może byc nakręcony komórką, kamera lub czymkolwiek innym. Jeśli się wstydzicie, to możecie nawet ubrac okulary i czapkę by nie było widac twarzy. Zresztą, jeśli ktoś ma prawdziwego cykora to nie musi odpowiadac na wszystkie pytania.

To moja propozycja, jakie jest Wasze zdanie?

Pozdrawiam
.N
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jestem człowiekiem , który nie kryje swojej tożsamości. Taki zjazd daje możliwość poznania się bardziej, jest przy tym tanim, dogodnym, a także bezpiecznym sposobem, na przedstawienie swojej osoby. Ale jednak są rzeczy, które mnie nękają. Wiele osób z forum , pewnie zauważy, iż podobną formę spełnia wyrażanie opinii na poszczególne tematy, sam temat, dotyczący przywitania się, oraz temat, w którym zamieszczane są nasze zdjęcia. Oczywiście nie ma przymusu, by każdy brał w tym udział, jednakże wiele osób pewnie znajdzie kilkanaście powodów, dla których nie mogą spełnić tej propozycji. Pomijam już fakt, iż wiele osób nie ma jednak jak nakręcić film ... gdyż jednak nadal dla wielu problem komórki, czy kamery, może być problemem otwartym ... Sam pomysł z pewnością pozwoli w jakiś sposób bardziej się zbliżyć do siebie, poczuć się bardziej zgranym ... lecz większość osób wybiera forum, by czuć się anonimowym ... To właśnie ta anonimowość pozwala ukazać niektórym ich prawdziwe odczucia, które są blokowane w realnym świecie. Pomysł oceniam za dobry, lecz chyba jednak nie mający zbytnich szans na zaistnienie. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dokładnie Focusie , zgadzam się w pełni z Twoim zdaniem, jednak ze swojej strony dodać muszę, że nie widzę tu różnicy między udzielaniem się na forum.
Tzn. Co z tego, że ukażecie twarz, że opiszecie siebie, ale i tak będziecie musieli czekać na odpowiedzi, a co po przedstawieniu się ? Pójdziecie gdzieś ? Nie, wg. mnie danie swojego zdjęcia i nagranie głosu będzie tym samym...

Ja osobiście nadal wolę pozostać anonimowy...
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Czekam niecierpliwie na inne komentarze. Odnośnie Twych spostrzeżeń Focus'ie, faktycznie, pewnie większośc uważa forum za azyl na którym mogą wyrazic swoją opinię bez konieczności akceptowania krytyki, jednakże wciąż uważam że przynajmniej 60% użytkowników którzy mają dostęp do internetu mają go również do komórki lub kamery, chociaż w zasadzie jeśli ktoś chce by anonimowy do granic normalności, to niech nawet nagra cos dyktafonem czy w rejestratorze dźwięku. Rozumiem że na forum są foty i opisy. Ale jesli forum ma byc społecznością, to musi próbowac zachowac choc minimum interakcji.

Focus napisał(a):
Pomysł oceniam za dobry, lecz chyba jednak nie mający zbytnich szans na zaistnienie.
A ja mimo wszystko wciąż apeluje, bo wierzę że to się uda. To byłby wielki sukces.

Pozdrawiam
.N
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
W sumie to powielanie pomysłu z topiców,w których prezentujemy się,przedstawiamy nasz wygląd i zainteresowania,tyle,że wzbogacony o jakiś dźwięk i ruchomy obraz... Wszystko zależy jeszcze od tego,co miałoby być zawarte w takiej multimedialnej prezentacji. Osobiście dostępu do kamery nie mam,chyba,że kumpel by mi użyczył.

Dla wielu ludzi może to być krępujące,to wynika z cech charakteru...Ale z drugiej strony cała akcja może bardziej nas do siebie zbliżyć (bez podtekstów ).Sądzę jednak,że większość z nas to ludzie otwarci,którzy nie boją się nowych wyzwań.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Wróciłem wczoraj do domciu i spotkałem piękną cyfrówkę, więc mogę nagrać film. Nie widzę problemu, byle bym wiedział o czym mam gadać i co pokazywać.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Pomysł jest bardzo fajny i jestem pewien, że dla chcącego pożyczenie kamery czy aparatu nie byłoby problemem.
Ja osobiście jestem osobą otwartą i często wale prosto z mostu, więc dzięki temu raczej nie miałbym problemów ze znalezieniem tematu do omówienia.

Jak już mówili poprzednicy, cała ta akcja pomogłaby nam wszystkim w lepszym poznaniu się nawzajem ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jack Sparrow napisał(a):
Tak, jestem nowy
Nowy, jak nowy...

Jack Sparrow napisał(a):
na którym opowiedział by cos o sobie na podstawie ustalonego w tym temacie schematu.
Niektorzy mowia, ze OK, wiec daj ten schemat i juz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
No to GO!

Ustalmy schemacik :

1. Film w takim formacie na jaki Cię stac, jak będzie problem odtworzyc, to już my sobie poradzimy (avi, rmvb, mpeg itp,itd . . .)

2.Rozmiar . . . zależy od Ciebie (od 1KB do 80GB)

3.Ścieżka dźwiękowa - głos własny, modulowany, bitej siostry , a nawet jak wena dopisze to jakiś podkładzik . . .

4.Efekty specjalne : jak najbardziej, liczy się kreatywnośc . . .

5.O czym gadac? O wszystkim, co nie wykracza poza granicę strachu przed tym że redaktorzy UWAGI znajdą to w necie i będziesz miał(a) problem bo tylko ty dobrze wiesz co nagrałeś(aś)

6.Schemat dla leni . . .

-Imię, ksywka, stopień lub odznaczenie
-Wiek
-Nie, o ile sie pokażecie w kamerce to nie musicie opisywac wyglądu <joke>
-Ulubiona potrawa, kolor, ciuch, marka samochodu, motocykla, owoc, warzywo, gad, płaz, ssak . . .ekhm, wiecie o co chodzi . . . co kto lubi
-Co mamy . . . tzn. krótki present nabytków . . . jaki tel, komp itp (poraz kolejny podkreślam że liczy sie klreatywnośc)
-Rodzeństwo, psy, koty, chomiki, kury - czyli zwierz do odstrzału
-Czego nie lubisz robi, a co robic uwielbiasz . . .

ITP, ITD, ETC . . .

Już poza "pozornym" schematem działań, naruszając offtop, chciałem zaproponowac, ze im material oryginalniejszy tym lepiej, poniewaz korzystając z Interzjazdu wcielam w ten projekt także zabawę w ocenianie Naszych dzieł . . . BA! Apeluje do mości admina, żeby twórca najlepszego klipu otrzymał jakąś specjalna nagrodę, np. rangę . . . tak więc, do zobaczenia na video

PS : Nie poprawiajcie tegoż schematu! Jeśli chcecie go poprawic, zróbcie to na filmie . . .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No to trzeba brać się do roboty A może to być powiedzmy film stworzony przez kilka osób ?
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
No to trzeba brać się do roboty A może to być powiedzmy film stworzony przez kilka osób ?
Jasne! O ile ty będziesz w nim grał główną rolę. Zresztą, na moje to możesz go nakręcic w szatni dla dziewczyn, tym bardziej obejrzę i dam wyższe noty za oryginalnośc

Pozdro
.N
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
A czy dwóch użytkowników forum może nakręcić jeden film grając w nim razem?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Avensus napisał(a):
A czy dwóch użytkowników forum może nakręcić jeden film grając w nim razem?
Absolutnie nie! To wrecz ponizajace!
Jest to definitywnie zabronione!

<lol>

PS. A w co chcecie w nim grac?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja będę grał w warcaby i nagle wyskoczy koleś z twarzą Gotronka z egzaminów maturalnych i zacznie wszystko psuć.

Uwaga! Film na faktach autentycznych.


When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
A róbta co chceta byle z polotem . . . no i żeby to miało ręce i nogi, i nie zapominajcie że to bądź co bądź zjazd i chcemy się o sobie dowiedzie czegoś, a nie ogląda tylko głupie opisy

Pozdro
.N
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Hehe, dobry pomysł. Chociaż naprawdę nie wiem, czy to wypali. Myślę, że Osoby na tym forum są dosyć bezpośrednie, ale mogą po prostu nie chcieć zrobić takiego filmu.
------------------------------------------------
Jeszce takie pytanie:czy z ten film może być z movie makera?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Zna ktoś konwerter z .mov (format Quick Time'a) na .avi? Taki co nie robi reklam ani nie konwertuje tylko połowy filmu?

Obmyślam właśnie co pokazać... Mogę zrobić wycieczkę po domu? xD

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Zalezy gdzie i kiedy.
Ale gdyby Kakarotto jechal, to w sumie ja tez.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Może to coś pomoże

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Jeszce takie pytanie :czy z ten film może być z movie makera?
Jasne, zresztą, nie mnie o tym decydowac . . . jak wspomniałem wcześniej róbta co chceta . . . liczy się oryginalnośc.

Hidden Lord napisał(a):
Mogę zrobić wycieczkę po domu?
Na moje to możesz zrobi wycieczkę po toalecie, ale nie zapomnij podnieś klapy

Pozdro
.N

PS : Ja już powoli kręcę swój filmik . . .
PS2 : Pamiętajcie że filmy mogą by zlepiane z różnych kawałków, macie się wypromowac, czy jak to się mówi . . .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Interzjazd DB Nao
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook