Forum Dragon Ball Nao

» Enneagram

Strony:   1, 2

Numer Twojej osobowości

Numer Twojej osobowości
1 - Perfekcjonista 26,09% 6 26,09%
2 - Dawca 13,04% 3 13,04%
3 - Zdobywca 4,35% 1 4,35%
4 - Indywidualista 8,70% 2 8,70%
5 - Obserwator 13,04% 3 13,04%
6 - Lojalista 4,35% 1 4,35%
7 - Entuzjasta 13,04% 3 13,04%
8 - Szef 13,04% 3 13,04%
9 - Rozjemca 4,35% 1 4,35%
Wszystkich głosów: 23
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.168
Posty: 238
Skąd: ...
Zdrowe połączenie ósemki z piątką daje ósemce mentalne porozumienie z innymi. Ósemka zaczyna myśleć mniej chaotycznie. Staje się bardziej strategiczna i systematyczna. Rozwija obiektywne podejście, które pomaga jej nie podchodzić do sprawy emocjonalnie i do wycofania się z narcystycznych reakcji. Przewiduje możliwe rozwiązania, przemyśla dokładnie sprawy, zastanawia się przez chwilę zanim podejmie decyzję. Może rozwinąć u siebie smykałkę do intelektualnych zainteresowań. Połączenie z piątką pomaga także ósemce, zastanowić się nad jej uzależnieniami. Mniej konsumuje, staje się bardziej powściągliwa w zachowaniu.
Niezdrowe połączenie charakteryzuje się tendencjami do paranoi i depresji. Ósemka może się izolować od innych i popadać w lenistwo. Często się to staje gdy rozpozna u siebie jej okrucieństwo wobec innych. Może doświadczyć przytłaczającego poczucia winy, uczucia, którego normalnie nie doświadcza. Może zacząć się okrutnie karać siebie, popadając w spiralę żalu i ubolewania. Intelekt jest używany wtedy w celu rozwijania nienawiści u siebie lub podwyższonej paranoi na temat bycia zdradzonym przez innych. Gdy ósemka jest bardzo niezdrowa, jest silne prawdopodobieństwo popełnienia samobójstwa

Jak zwykle coś dziwnego mi wyszło... Normalka... <poza tym sporo faktów się nie zgadza...Ale z grubsza styknie>
I nikogo w tej grupie nie było... Dziwne...
Trochę inaczej wyglądał biały druczek od żabio uśmiechniętej pani psycholog...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.163
Posty: 406
Nie będę tu wklejać opisu, bo wcześniej był. Jestem 1w2. Cóż, z opisem NIESTETY zgadzam się w większości...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Słynne ósemki ze skrzydłem siedem: Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.521
Posty: 885
Hmm wyszlo mi że jestm dawcom
W samym opisie czasem jest prawdy o mnie,duzo prawdy (niestety) no coz nie bede sie zglebiac wiedzy na ten temat...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Enneagram
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook