Forum Dragon Ball Nao

» Dziewczyny lubią... brąz?

Strony:   1, 2, 3
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.703
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Przecież osoby płci zarówno żeńskiej jak i męskiej o iq wyższym niż ameba myślą w sytuacjach intymnych o jakimś zabezpieczeniu, różowym amebom wystarczy magiczne "Będę uważał"
kolega ci opowiadał , czy własne doświadczenie jeśli mogę spytać?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.172
Posty: 238
Skąd: ...
Żeby jeden....
Zresztą gdyby to było z własnego doświadczenia <przyjmując zasadę, że, człowiek młody to głupi> to czy nie wychodzi z tego najlogiczniej, że byłoby na świecie więcej niż 1 bardzo podobnych do moich genów ? <biorąc pod uwagę, ze nie mam rodzeństwa, a odliczając rodziców.>

... Ja do istot ameboidalnych nawet się nie zbliżam, chyba, że skrajnie muszę.... <autobus, kolejka w sklepie, te sprawy>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.128
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Każdy ma jakieś doświadczenia z istotami ameboidalnymi.Czy tego chce czy nie.Jeśli ktoś ma głowę na karku zwykle trafi na coś takiego nieszczęśliwym przypadkiem.


W moim przypadku do typu ameby dołączam gatunek Amebus Porypus Psychicus .Ten gatunek bywa niebezpieczniejszy od Ameby Różowej bo jest bardziej podstepny.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.172
Posty: 238
Skąd: ...
Możesz mi wierzyć... Moje "przygody z amebą" sprowadzają się do jechania w tym samym autobusie/ stania w tej samej kolejce... <jakby co to uciekam i już>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Otóż jak miałem 15lat również spotkał mnie zawód miłosny wydawało mi się, że dziewczyna mnie zna, od zawsze mi się podobała zyskałem w końcu jej numer, a okazało się, że mnie w ogóle nie zna, a chodziliśmy do tej samej sql. Od tej pory postanowiłem nie mieć na razie [ ort! ] dziewczyny Sparoow łącze się z Tobą w bólu, bo wiem co to znaczy
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.163
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Focus napisał(a):
przystojny, przypakowany, męski ...
męski z kasa z samochodem na takiego zawsze jakaś blondynka poleci
(bez urazy)

Faceci zasadniczo dzielą dziewczyny na dwie kategorie:
- na teraz
- na stałe
ot i cała filozofia. Niestety zdarza się że te "na teraz" wpadają i zostają na stałe. ale to rzadkość przeważnie na jedną noc

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Dziewczyny lubią... brąz?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook