Forum Dragon Ball Nao

» Sum 41

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Sum 41 - punk rockowa kapela, coś na miarę Offspringa (za często o nim wspominam), lubiący sobie czasem uderzyć trochę mocniej w bębny niż ich koledzy po fachu z południa (Sum powstał w Kanadzie). Znani, także mi, zostali po stworzeniu Fat Lip - dynamicznego utworu, który przeszedł swego czasu dość głośno wśród punkowej społeczności (chyba...).

Tak czy inaczej, w przypadku Sum 41 mam syndrom Offspringa - podoba mi się każda ich piosenka. ^^ To chyba jakieś skrzywienie. >.<

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie ciekawy zespół, nie mam wszystkich kawałków, ale te co mam podobają mi się np.
Sum 41 - Hellsong ten kawałek po prostu uwielbiam
Sum 41 - No Reason
Sum 41 - Fat Lip

Więcej kawałków nie chciało mi się ściągać, ale na podstawie tych trzech mogę powiedzieć, że to jest całkiem dobry zespół.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Slyszalem kilka kawalkow, i dla mnie normalny zespol, nic specjalnego.

Ale zrozum, ze na swiecie jest 1212182182178291821 zespolow, wiec pisanie tematu o kazdym jest bez sensu. A jezeli tak bardzo chcesz o nich pisac, to przerzuc sie na jakies muzyczne forum. Dla Ciebie, najlepiej rockowe...

Pozdro.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
eMate napisał(a):
dla mnie normalny zespol, nic specjalnego.
A dla mnie wyjatkowo slaby i co z tego :p


eMate napisał(a):
Ale zrozum, ze na swiecie jest 1212182182178291821 zespolow, wiec pisanie tematu o kazdym jest bez sensu.
Ja juz pisalem, ze nie mam nic przeciwko takim tematom, wiec, eMate, cicho siedz!

PS. A z ta liczba, to nieco przesadziles :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Gotenks sobie tu napisał offtopowo, co mi szkodzi napisać...

eMate napisał(a):
Ale zrozum, ze na swiecie jest 1212182182178291821 zespolow, wiec pisanie tematu o kazdym jest bez sensu. A jezeli tak bardzo chcesz o nich pisac, to przerzuc sie na jakies muzyczne forum.
Może najpierw zaapeluj do Gotenksa by wywalił z opisu tego działu stwierdzenie Tu się gada o muzyce, a potem rzucaj takie porady. Ten dział jest o muzyce i mogę zakładać niedublujące się tematy o każdym zespole, który jest przynajmniej trochę znany. No, chyba, że chcesz mi wmówić, że dział nie jest do tego celu stworzony, ale to naprawdę czeka Cię ciężkie zadanie, bowiem jak mi wiadomo nie ma najmniejszych oficjalnych sprzeciwów ze skrzydła kontrolnego forum odnośnie tworzenia podobnych tematów. Forum jest dla ludzi i ten dział jest dla ludzi - powinieneś to zrozumieć. Zresztą, zakładanie takich tematów ma jak najbardziej sporą dawkę sensu - można poznać opinię innych użytkowników na temat bardziej lub mniej znanych wykonawców i toczyć dyskusję, co w przypadku stworzenia zbiorowego tematu byłoby po prostu niemożliwe.

BTW, gdyby istniała taka możliwość, założyłbym te 1212182182178291821 tematów o 1212182182178291821 zespołach. Jest jeden problem - tyle zespołów nie istnieje. Na przyszłość staraj się nie popadać w żałosną przesadę.

emate: nie istnieje tyle zespolow? no co ty nie powiesz...

No serio nie istnieje :p
Co do tego posta, to moj przynajmniej byl nieco na temat, a ten w ogole, ale trudno ^^
SoheiMajin Gotenks

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Widzę, że eMate postanowił dowieść wszem i wobec, iż - tak jak niegdyś już stwierdził - nie zastanawia się nad skutkami tego, co pisze, umieszczając w poście tylko to, co w danej chwili myśli. Szkoda tylko, że o ilości tego ostatniego trudno mi wypowiadać się pochlebnie, lecz lepiej zamilknę - represje nie należą do rzeczy miłych. Hiddenowi zalecam mniej rozbudowane wypowiedzi, by przypadkiem nie został uznany za inteligencika z akademii w okularkach, a to - przyznajcie sami - byłoby smutne i tragiczne.

Wracając do tematu - zespołu nie znam, jednak zapoznawanie się z grupami lubianymi przez Hiddena wychodziło mi zazwyczaj na dobre, toteż raczej nie zaszkodzi mi spróbować ściągnąć utworku czy dwóch. Na zdjęciach wyglądają co prawda na jakichś super-emo, ale postaram się to przecierpieć...

eMate napisał(a):
nie istnieje tyle zespolow? no co ty nie powiesz...
eMate'owi gratulujemy umiejętności matematycznych.

Jihaaaaaaaaa!!!!
Q.


EDIT:

eMate napisał(a):
Napisalem tylko posta, a wy juz sobie dupe lizecie
Ech, ludzka zawiść.

eMate napisał(a):
Wrzuccie czasami na chillout, bo jechanie wam po mnie, niezbyt wam wyszlo
Nie lepiej niż Tobie interpunkcja.

eMate napisał(a):
Tym bardziej Tobie
Xan.
Majinowi szło lepiej, eMatole?

eMate napisał(a):
Co to w ogole ma byc? hehe.
Na moje oko - głupkowaty śmiech.

eMate napisał(a):
A ty Gotenks sie prostuj, bo powoli nie ty kierujesz forum, tylko ono kieruje Toba
Ewidentnie za dużo myśli.

eMate napisał(a):
Jeszcze jedno: to ma byc rozbudowany temat? Hyhhhh... Dwa slowa o artyscie i na tym Hidden zakonczyl.
Hipokryzja w najgorszym wydaniu.

Goth napisał(a):
Co do ostatniego zdania - bo o tym wiecej nie warto pisac :p
Zaraz wyczyszcze ten temat, jesli zobacze jeszcze chocby jedna wiadomosc niezwiazana z tematem bezposrednio.
Siur, boss. Właśnie dlatego edytuję.

Jihaaaaaaaaa!!!!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Q'ccaon'naeaeccer: 18.05.2007, 17:28
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Zespół przypadł mi do gustu odkąd pierwszy raz widziałem ich teledysk [We're All to Blame] na mtv/viva, nie pamiętam to było jakoś w 2004r. Teraz posiadam jedynie 17 kawałków, kiedyś miałem mase tego lecz po kilku utratack całej bazy muzycznej z różnorakich powodów po prostu [ ort! ] odechciało mi się ściągać.

Najlepszych kawałków wymienić nie mogę, ponieważ prawie wszystkie według mnie są świetne, lecz jeżeli bym się uparł to mogę wymienić [oczywiście z tych, które posiadam]:
* We're All to Blame
* Pain For Pleasure
* All Messed Up
* Fat Lip
* Kick Me When I'm High
* Motivation
* Mr. Amsterdam
* Over My Head

Chyba zabiorę się znów za ściąganie.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Napisalem tylko posta, a wy juz sobie dupe lizecie Wrzuccie czasami na chillout, bo jechanie wam po mnie, niezbyt wam wyszlo Tym bardziej Tobie
Xan.

Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
eMate'owi gratulujemy umiejętności matematycznych.
Co to w ogole ma byc? hehe.

A ty Gotenks sie prostuj, bo powoli nie ty kierujesz forum, tylko ono kieruje Toba

Jeszcze jedno: to ma byc rozbudowany temat? Hyhhhh... Dwa slowa o artyscie i na tym Hidden zakonczyl.

Co do ostatniego zdania - bo o tym wiecej nie warto pisac :p
Zaraz wyczyszcze ten temat, jesli zobacze jeszcze chocby jedna wiadomosc niezwiazana z tematem bezposrednio.
SoheiMajin Gotenks
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Po odsłuchaniu pierwszych kawałków od początku mi się spodobali. Najlepsze płyty to Chuck i All Killer no Filler. Te ostatnie przesłuchałem tak nie do końca, ale jakoś nie przypadły mi do gustu jak poprzednia dwójka, która przyniosła im sławę.
Z kawałków ciężko wybrać te najlepsze, ale podobają mi się najbardziej:
- Fat Lip
- Rhythms
- Motivation
- Welcome to Hell
- Open Your Eyes

Tak jak wyżej wspominali grają podobnie do The Offspring. Oprócz nich wymieniłbym do podobnych Green Daya.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.472
Posty: 42
"So Long Goodbye"
"Slipping Away"

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Sum 41
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook