Forum Dragon Ball Nao

» Limp Bizkit

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Widział ktoś taką nazwę zespołu? "Miękki biszkopt" - ciekawe. xD

Dobra, nie o nazwie chciałem, a o samym zespole i ich muzyce. Limp Bizkit w swej muzie zawiera trochę rapu, trochę nu-metalu, ale daleko takim Linkom (i Parkom) do Freda i spółki.

Mimo, iż ich ostatnia płyta, The Unquestionable Truth, nie spodobała mi się, cenie ich za takie kawałki jak Take A Look Around, Behind Blue Eyes, My Way czy Rollin' (szczególnie Rollin' ^^)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja słyszałem jedynie My Way (lubię oglądać teledysk z DB, którego ścieżką dźwiękową jest właśnie ten utwór) i Take a Look Around.
Te kawałki wywarły na mnie nie małe wrażenie, jednak nie chciało mi się ściągać ich płyt ;p Nie mniej jest to jeden z zespołów, które sobie bardzo cenię i szanuję.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hehe, to jest jeden z moich ulubionych zespołów, oprócz Korna i SOAD.
Najlepszym albumem jest dla mnie ChocolateS tarfish and the Ho ! Wszystkie kawałki w tym albumie po prostu wymiatają, a szczególnie : My Generation, Hold On,Re-Angerred. Także znam wiele teledysków DB z tym zespołem , niektóre gorsze, niektóre lepsze.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Muszę powiedzieć, że bardzo lubię ten zespół, szczególnie jego trzy kawałki
- Rollin' <- jest po prostu konkretny
- Take A Look Around
- It'll be ok
- Full Nelson
- My Way

Lubię ten zespół, bo miesza trochę gatunki, nie jest to typowy rockowy zespół, owszem ma taką naturę, ale wprowadza do swojej muzyki innowacje, próbuje coś nowego i im to wychodzi.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Limp Bizkit
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook