Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z Super Botouden'y

Która część gry Dragon Ball Z Super Botouden jest najlepsza ?

Która część gry Dragon Ball Z Super Botouden jest najlepsza ?
Dragon Ball Z Super Botouden 20,00% 1 20,00%
Dragon Ball Z Super Botouden 2 80,00% 4 80,00%
Dragon Ball Z Super Botouden 3 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 5
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Która część jest najlepsza ? Mi tam fajnie się gra w dwójkę, a nienawidzę trójki
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.076
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No tak, dobre tematy ostatnio dajesz eMate, oby tak dalej . To lecimy po kolei:

Super Botuden 1 - część najstarsza więc nic dziwnego, że najgorsza pod względem grafiki. System walki jest ten sam co w późniejszych częściach lecz efektowność samych pojedynków czy combosów jest gorsza. Jednak nie ma co narzekać, fighty są w miare ciekawe, a story mode na pewno [ ort! ] nas nie zawiedzie. Akcja dzieje się poprzez Saiyan Sage, Freezer Sage, Android Sage kończąc dopiero na Cell Sadze. Jedynka przewyższa pozostałe części na pewno [ ort! ] pod jednym względem; w żadnej części nie ma tylu postaci co tu.

Super Botuden 2 - część druga i zarazem moja ulubiona z Botudenów. System walki pozostał ten sam jednak jej efektywność czy wrażenia jakie robią "specjale" są dużo większe. Jest to też zasługą lepszej grafiki (nawet sporo lepszej). Gra jest krótsza od jedynki bo obejumuje tylko okres Cell Game ,ale żeby urozmaicić graczom story mode autorzy zafundowali nam jeszcze możliwość walki z Bojackiem i jego podwładną, Zangyą. Tym razem głównym bohaterem jest Gohan (jeśli go wybierzemy, ale nie ma co się oszukiwać, granie kimś innym jest mocno naciągane) i dzięki temu gra zyskała u mnie dużego plusa .

Super Botuden 3 - ostatnia część z serii Botudenów. Ostatnia i niestety musze powiedzieć najmniej wciągająca . Autrzy pownni zostać zlinczowani za niewykorzystanie możliowści jakie dawała Buu Saga. W Botuden 3 NIE MA STORY MODE !!! Postaci jest naprawde malutko, a ich ilość była przecież dużo większa w Buu Sadze (wręcz olbrzymia) !!! Są tylko: SSJ Goku, SSJ Gohan, Majin Vegeta, SSJ Goten, SSJ Chibi Trunks, East Kaioshin, Dabura, Android 18 i Fat Buu. To malutko, zapewne jest to spowodowane brakiem Story Mode, ale dajcie spokój, polecieli sobie z fanami w ciula !! Brak Story Mode, mało postaci. Jedyne czym się wyróżnia to najlepsze intro z trzech części i poprawiona grafika. Niestety jest tylko troche lepsza niż w dwójce, a to za mało by sprostać oczekiwaniom graczy.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
No widzę, że Kamzo się rozpisałeś I to bardzo Oby tak dalej, hehe
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.837
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Super Botouden 1 - ta gra sprawiła mi ogromną ilość problemów z powodu debilnych skoków wykonywanych przez postacie. Gdy są w powietrzu, wyglądają jakby podmuch wiatru ciągnął je dalej, niczym Ahonen osiągają dalekie odległości. Nie potrafiłem przez to wycelować dokładnie. Także gdy się wkurzę i zaczne naciskać przyciski ataku, postać zada cios tyle razy ile nacisne klawisz. A w tenczas przeciwnik już jest za mną i ładuje mi w plecy Kamehamhę...

Mimo tych wad, gra naprawdę wciąga. Minęły miesiące zanim przeszedłem Story mode (no bo jak grało się około pół minuty na dzień, to trudno mieć wprawę nawet po tak długim okresie czasu), lecz w końu mi się udało. Ograniczyłem się tylko do tego trybu, lecz np. mój kolega potrafi zrobić atak specialny, który zawsze trafia. Wystarczy stanąć w odpowiednim miejscu i kombinacja 2 klawiszy... Tak czy inaczej, gra bądź co bądź udana, spędziłem przy niej dużo czasu i nie żałuję.

Super Botouden 2 - bardzo ciekawa, jak wspomniał Kamzo daje możliwość gry tylko w Cell Sadze (a ścislej w Cell Game) oraz walczyć z Bojackiem. Prawdę mówiac nie wiem czemu miały służyć walki np. Gohan vs Piccolo, lecz może przegapiłem te odcinki? Gra sama w sobie bardzo dobra, podobała mi się, nic dodać nic ująć. Jeżeli chodzi o Botoudeny to moja ulubiona. Warto zwrócić uwagę na możliwość alternatywnej Cell Game, tylko w pewnym stopniu ale zawsze .

Super Botouden 3 - sam nie wiem czemu tu nie ma Story Mode. przecież [ ort! ] rozgrywka jest tak beznadziejna, nie wiem kto by w to grał po raz drugi. Po przejściu Budokai Tenkai jest koniec gry, dla mnie to trrochę chore. Wolałbym już chociasz kawałek Story, niż te ochłapy które nam dali. Dobór postaci nie najlepszy, lecz skoto nie ma Story to faktycznie po co dawać jaką specialną ilość i różnorodność? Sam nie wiem po co to stworzyli, chyba tylko po to by odcinać kupony od nazwy serii.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z Super Botouden'y
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook