Forum Dragon Ball Nao

» Kura domowa, czy kogut domowy?...

Strony:   1, 2
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Powiem jak Got: lol


Jeżeli o mnie chodzi to starałbym się traktować obowiązki domowe 50 na 50. Gotowac proste rzeczy umiem (ba ostatnio nawet pizze się nauczyłem robić ) jeżeli ktoś nie może w danej chwili zrobić mi obiadu to nie marudzę, zadowole sie nawet zupką chińską albo kanapką. A jak obojgu by się nie chciało, to zawsze można zjeśc na mieście. Zetrzeć kurze, odkurzyć też potrafię lecz umyć okna czy wyprac coś to niestety mi nie leży więc tu przydałaby się pomoc

Ogólnie rzecz biorąc, jestem za odróżnaniem osoby ktorą się kocha od służącej w hotelu i nie jest to tani bajer tylko czysta prawda.

Aktualne moje obowiązki polegają na posprzątaniu pokoju i zrobieniu prostych zakupów, nie skarzą się więc chyba jest ok.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Taa już widzę ojca ze ścierką. Jasne.
Raz, że mu się nie chce. Dwa, że mama uważa, że on nie umie. Czasami zdarza mu się odkurzyć, czy umyć naczynia, ale to rzadkość.
Ojciec nigdy nie narzeka, że obiadu nie ma. Wtedy robi sobie sam, bo to, co on przyrządzi raczej nie nadaje się do podania rodzinie.
Wolałabym, żeby mężczyzna w domu przykładał się do prac domowych. To nie jest takie trudne. Wymaga jedynie nieco wysiłku.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Kura domowa, czy kogut domowy?...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook