Forum Dragon Ball Nao

» Red Rose

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jak wam się podobał ten horror ? Według mnie jest dobry, trzyma w napięciu, lecz jest za długi (ma 4h) i mało straszny
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
eMate sprecyzuj o co ci chodzi bo wydaje mi się, że wiem o, którym filmie mówisz lecz mam wrażenie, że pokręciłeś tytuł (przynajmniej w polskiej wersji)
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Polska nazwa tego filmu to "Dom Czerwonej Rózy", albo po prostu "Czerwona Róża"
I właśnie do tego nawiedzonego domu idzie jakaś tam grupka, by zbadać siły metapsychiczne i zabierają taką małą dziewczynkę, co może zrzucać z nieba skały, by było im łatwiej obudzić ten dom, a raczej duchyy itd. (po moim wynwioskowaniu może się wydawać śmieszne, ale naprawdę super film !)
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
A jednak go nie widziałem, nie przepadam za horrorami, a patrząc jeszcze ile trwa to może i lepiej

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.864
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Nigdy w życiu. On ma 6 godzin. musiałes oglądać krótszą wersję. ale film taki sobie. Zmumifikowana babcia którą trzymaja przy życiu jakieś siły nieznane i która łazi z młotkiem i przybijajać gwożdzie powoduje, ze dom cały czas sie zmienia i powieksza.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Red Rose
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook