Forum Dragon Ball Nao

» W obronie . . .

Strony:   1, 2
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Moja mama zawzięcie twierdzi, że "Death Note", to bajeczka i że marnuję swój czas oglądając to, a ojciec nie wtrąca się w moje życie. Natomiast siostra jest za mała, żeby wypytywać mnie o to, co robię w wolnym czasie.

Jeśli chodzi o forum, to rodzice o nim nie wiedzą.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do forum: Ojciec nie wie. Mamie kiedyś powiedziałam, lecz ona na ogół nie interesuje się tym, co robię w necie. Ona sama nie lubi tych anime, kiedyś oglądała ze mną(jak miałam 7 lat) fragment odcinka DB i stwierdziła, że to głupia bijatyka.
Mój brat jak ja byłam mała(on jest ode mnie 11 lat starszy) oglądał ze mną to anime(tylko o tym nie pamięta- jak ja kiedyś oglądałam opening We gotta power to on na to: ,,Durnoty") Mnie raz zobaczył siedzącą na tym forum i zdziwił się moim nickiem(byczusia). Ale się tym zbytnio też nie zainteresował. W sumie jak ja oglądam anime np. na kompie to mu zbytnio nie przeszkadza.
Jedynie patrzył z zainteresowaniem, jak grałam w FF7- on tą grę przechodził parę razy- i w razie czego pomagał, jak co przejść, itp. I to jedyne anime(jeśli to można nazwać anime?), które on toleruje(kiedyś oglądał ze mną jak byłam mała też kilka innych tytułów).
I wsio!
Pozdrawiam.
Angel

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Chwila napisał(a):
Moja mama zawzięcie twierdzi, że "Death Note", to bajeczka i że marnuję swój czas oglądając to
Hahaha....to co ma powiedzieć 26-letni facet oglądający anime....? Pisałem już to kiedyś,ale powtórzę jeszcze raz:MAM GDZIEŚ CO INNI MYŚLĄ O MOIM HOBBY.Co mnie obchodzi opinia kogoś,delikatnie mówiąc,nie zorientowanego w temacie?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
U mnie brat wie, że jestem na forum, rodziców to nie obchodzi. Jeżeli chodzi ogólnie o anime to brat też ogląda zwłaszcza DB, a rodzice uważają, że to głupie bajeczki dla małych dzieci...masakra
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Świat komputera i internetu jest dla mych rodziców tak niezrozumiały, że wolą nie dociekać niczego, co miałoby z tym cokolwiek związane. Rzecz podobna ma się też do mojej siostry, która żyje własnym światem i ma w głębokim poważaniu to, czym się zajmuję.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Moja mama by mnie pewnie zrozumiała, bo jest nerdem, ale nie wie o NAO.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Jeśli chodzi o moich rodziców, to nic nie gadają, że jestem na DBnao. Oni w ogóle nie mają nic przeciwko anime, nawet czasem trochę ze mną obejrzą
Gorzej ze znajomymi. W ogóle niektórzy się naśmiewają, że bajeczki oglądam, że to jest jakieś chore i że żal im "tego czegoś". Ale ja się tym nie przejmuję i nawet próbuję ich zachęcić do anime.

Anime na zawsze !!!
konto usunięte
Nail
Nail


O tym, że jestem na tym forum wie tylko mój brat. Ojciec praktycznie w ogóle nie ma z kompem wiele wspólnego, a moja mama to na allegro albo na nk, ale nie w lato. Byc może przestanie w ogóle na necie siedziec
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Moi rodzice wiedzą, że oglądam anime i czytam mangę. Nie przeszkadza im to, mają to gdzieś. Brat również jest miłośnikiem m&a, więc nie widzi w tym nic dziwnego. O Nao i stronach podobnych moja rodzina nie wie, gdyż mam osobny komputer i to co na nim robię mają zasadniczo w dupie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » W obronie . . .
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook