Forum Dragon Ball Nao

» Crash Bandicoot

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jest to wypasiona gierkaaaaaaaaa ! Chodzi się takim liskiem i zbiera jabłka, diamenty i inne Jest chyba 6 części tej gierki, lecz wszystkie są przedobre. Wspaniała platformówka przy której spędziłem też ogrom czasu

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 15.11.2007, 22:50
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jezeli chodiz o platformówki to jest najlepsza z dostempnych.. a tak .. jak kazda platformówka... booooring

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
mnie tam platformowki nie nudza. Przeszedlem ja 2 razy i dopiero mi sie znudzila. Ale nie ma co bardzo doba gra

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Pykało się w to kiedyś troche na PSX'a. Niestety, praktycznie każda platformówka choć by nie wiem jak wydawała się genialna, szybko mnie nudzi. Ogólnie, nie przepadam za tym rodzajem gier .

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja lubie Crascha wkurza mnie to jak przechodze jakiś lvl no to z 10 razy i pół dnia schodzi
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
W październiku wyszła nowa część tej gry. To już 15 odsłona przygód z tym bohaterem, zatytułowana "Crash of the Titans". Ta część znacznie odbiega od poprzedniczek, jest po prostu zupełnie inna! Nie ma podziału na plansze i zebrane diamenty. Teraz jest wszystko 3D i w dodatku bije się z wrogami Przy pomocy kopniaków, pięści, czy sławnego kręciołka:P W dodatku kieruje się tytanami, które są znacznie silniejsze od Crasha. Mimo, iż gra tematycznie odbiega od pierwowzoru (przez co bardzo duża ilość fanów zniechęciła się do tej odsłony) ja uważam ją za bardzo dobrą grę.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jeszcze powiedz czy jest dostępna PS2 to będzie lajt popykam sobie i na pewno [ ort! ] się niezniechęce
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Mój brat, który ma 20 kilka lat w to gra

Ja natomiast uważam tę grę za coś, co włącza się z braku laku.. Grałam w jedną z pierwszych części i nie spodobała mi się.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Gralem bodajze w 3 czesc na PS1 xD hehe ahh to byly czasy...Calymi dniami siedzialem i gralem w Crash'a. Mialem rowniez czesc gdzie kierowalo sie samochodzikami ;d;d, mozna bylo sobie wybrac Crasha lub tego doktorka ;d i jeszcze kilku ktorych nie pamietam ;p Ogolnie gra jak na tamte czasy byla rewelacyjne w tej chwili to juz mily przezytek...W nowe czesci nie gralem, poniewaz nie posiadam w tej chwili zadnej konsoli

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Gra oczywiście wyszła na PS2. W końcu Crash to ikona PSX, więc jak mogłoby nie być tej części na Soniaka?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
O tak 1,2 i 3 były bardzo fajnymi i wciągającymi grami.

Boss napisał(a):
Mialem rowniez czesc gdzie kierowalo sie samochodzikami ;d;d, mozna bylo sobie wybrac Crasha lub tego doktorka ;d i jeszcze kilku ktorych nie pamietam ;p
CB: Team Racing?
Dobre giera, można porywalizować z kolesiami przy piwko. Jest jeszcze inna gdzie operujemy takimi jak by poduszkowcami, nie pamiętam jak się nazywało, niestety nie jest taka ciekawa ;/ .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Crash Bandicoot
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook