Forum Dragon Ball Nao

» DBZ LoG - co byście zmienili?

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Na pewno każdy was grał w te gry. Są to najlepsza przygodówka-rpg o tematyce Dragon Ball Z na konsolce Game Boy Advance. Mimo tego wiele elementów bym zmienił lub dodał nowe np.
Log 3:
dodałbym możliwość zmiany Goku i Vegety w SSJ2!
dodałbym więcej misji pobocznych(podobnych jak w Log 1)
dodałbum możliwość uczestniczenia w Material Arts Tournament na ZIemi i w Niebie nawet po skończeniu się wątku fabularnego
zwiększył bym dwukrotnie siłę bossów(z żadnym nie miałem kłopotów)
powiększyłbym też lokacje
i rozwinąłbym system walki

CHCIAłBYM ABYśCIE ZAMIESZCZALI SWOJE PROPOZYCJE ZMIAN W TYCH GRACH.
Matthiew
Ziemianin
Ziemianin
Matthiew
Dni na forum: 6.138
Posty: 1
Skąd: z brzucha matki
Mi raczej sie podoba tak jak jest już !! Tylko w LoG 1 żeby wrogowie byli słabsi bo szybko hp tracisz ;/
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W Legacy of Goku 3 poprawiłbym jeszcze troszkę grafikę. Fajnie jakby było więcej muzyki , chociaż ta, która jest , podoba mi się .

Co do postaci , fajnie gdyby postacie takie jak Vegeta i Goku posiadały umiejętność przemieniania się w SSJ 2. Mogłbyby takżę posiadać więcej ataków.
Po trzecie za mało bohaterów mamy do wyboru.
Poza tym LOG 3 jest w każdym calu idealna. Co do LOG 1 i 2 zmieniłbym to samo co w log 3 .
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
A jak wyglądały by w tej grze combosy, czy nie pasują do tej gry?
Mogliby te gry zrobić na lepszych konsola , nie wiem może na PLaystation 3 lub X-boxa 360, lub na Nitendo Dual screen. ale trudno, dobrze,że przynajmniej takie wyszły
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
wg mnie nie ma co przesadzac gdyby wymieniac wszystko to co bysmy chcieli zmienic to bo wyszla gra idealna a taki temat juz jest , ale tak szczegolnie zmienilbym poziom trudnosci w LOG 3 bo gra jest banalna... a lvl'e zdobywa sie doslownie co 30 sek druga rzecza jaka bym zmnil to sposob walki na bardziej znany nam z gier typu "legend of the super sayian" reszta moze byc...reszta jest bez zarzutu jak dla mnie...oczywiscie gdybym byl wredny moglbym jeszcze duuuzo zmnieniac ale to odbiega od temtu

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.762
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
W Buu's fury bym dał:

-Walki ala DBZ I-III, Gaiden na Famicoma i DBZ na Super Famicoma
-Różnych Saibaimenów/żołnierzy Freezy zamiast Ziemian
-Bardocka i jego drużynę jako gości (jak w tym śnie co miałem)
-Pan jako sterowaną postać
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DBZ LoG - co byście zmienili?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook