Forum Dragon Ball Nao

» Czy Goku mógł pokonać Cella?

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Jak myślicie Goku wystawił Gohana do walki z Cellem tylko dlatego, że nie umiał go pokonać i wiedział że Gohan może go zwyciężyć poprzez swój gniew, czy może tylko wycofał się by pokazać Gohanowi że ma on niesmaowitą moc?
Jak myślicie? Ja jestem skłonny do drugiej tezy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Nie mogl go pokonac, bo nie potrafil SSJ2...
Nie sadze by on sie bawil w takie glupoty, przeciez lubil sie bic, wiec gdyby byl zdolny pokonac Cella, to by to zrobil, a nie syna posylal.

Poza tym powiedzialby o tym juz po walce, tak jak pozniej powiedzial, ze jako SSJ3 byl w stanie rozwalic Buu, tylko ze chcial losy Ziemi powierzyc Gotenksowi, to sie wycofal.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.397
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenks, przepraszam za offtop i w ogóle, ale:
NIE MOŻESZ DO CHOLERY PRZYKLEIĆ TEGO (<- link) TEMATU ?
Bo gdzie nie spojrzeć jakieś głupie domysły wynikające tylko z tego, że ktoś nie doczytał mangi.
Z dużej litery napisałem tylko po to, byś zwrócił na to uwagę..

shiro: Przyklejony

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na to, iż wszystkie tematy wynikające z domysłów można by tam dokleić (ten również), a ogólnie to dzięki Shiro, że zwróciłeś uwagę na mój post .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 19.06.2007, 20:18
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nie mógł także go pokonać, gdyż Cell wcale nie używał pełnej mocy walcząc z Goku. Dopiero podczas walki z Gohanem pokazał swoją pełną moc, kto czytał mangę , ten wie ( tom 35).

Jedynie biorąc pod uwagę samodestrukcję Goku można by [ ort! ] pogdybać , może by Cella zniszczył albo mocno zranił.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
Jedynie biorąc pod uwagę samodestrukcję Goku można by [ ort! ] pogdybać , może by Cella zniszczył albo mocno zranił.
To Cell poddał się autodestrukcji, którą jakimś cudem przeżył.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak, ale gdyby Goku sam poddał się autodestrukcji, jak to było z Vegetą podczas Buu sagi, to może coś z tego by było. Buu posiadał niesamowitą sztukę samoregeneracji, nie tak jak to było z Cellem. Więc jego szanse nie byłyby stracone.
Chociaż i w tym jest pewien szkopuł. Kiedy Goku wystrzelił w Cella Kamehamehą i ta rozwaliła Cella od głowy do pasa, sam się zregenerował co nie powinno się stać. Chociaż o ile pamiętam, mówił coś o tzw. mózgach, które miał umiejscowione w różnych częściach ciała, więc może to one go odtatowały.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.651
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
nie, on miał po prostu w sobie komórki Piccola, a Piccolo posiada zdolnosc samoregeneracji.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Owszem, miał komórki Piccolo, ale to nie one stanowiły o jego zdolności odtwarzania. Sam Cell nie przeżył "jakimś cudem", ale za pomocą mikroprocesora lub czegoś podobnego o innej nazwie, który wbudował mu dr Gero. Żeby pokonać kreaturę, należało najpierw zniszczyć procesor. Ot i cała tajemnica.
Sumimasen za offtop.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
seji_san napisał(a):
Owszem, miał komórki Piccolo, ale to nie one stanowiły o jego zdolności odtwarzania. Sam Cell nie przeżył "jakimś cudem", ale za pomocą mikroprocesora lub czegoś podobnego o innej nazwie, który wbudował mu dr Gero.
Tak, a wlasnie ten mikroprocesor przezyl "jakims cudem", o czym sam Cell mowi. U niego byl to jakis mikroprocesor, a u Piccolo mozg (albo glowa).
Ale jak ten mikroprocesor przezyl wczesniej Kamehamehe Goku, od ktorej Cellowi odpadla bodaj cala gorna czesc ciala, to juz nie wiem...


Old Shatterhand napisał(a):
Bo gdzie nie spojrzeć jakieś głupie domysły wynikające tylko z tego, że ktoś nie doczytał mangi.
Ja nie widze w mandze zadnej odpowiedzi na to pytanie, innej niz w anime, nawet w polskiej wersji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.397
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenks napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
Bo gdzie nie spojrzeć jakieś głupie domysły wynikające tylko z tego, że ktoś nie doczytał mangi.
Ja nie widze w mandze zadnej odpowiedzi na to pytanie, innej niz w anime, nawet w polskiej wersji.
Goku po poddaniu się mówi do Gohana "Byłem już u kresu sił", Karin, po pokazie mocy Goku mówi "jednak twa moc nie równa się z mocą Cell'a"
Te cytaty świadczą, że Goku żadnych szans z Cell'em nie miał, a walczył tylko po to by ukazać Gohanowi jak walczy Cell, by ten skuteczniej mógł później unikać ciosów.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.841
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zgadzam się z Oldem. Sądzę, że Goku nie był by w stanie pokonać Cella, gdyż po prostu brak mu było dostatecznej ilości sił, by to uczynić. Sama walka, była swego rodzaju pokazem i przygotowaniem Gohana na to, by poznał jakimi technikami włada Cell.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.621
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Focus napisał(a):
Sama walka, była swego rodzaju pokazem i przygotowaniem Gohana na to, by poznał jakimi technikami włada Cell.
Nie tylko. Nie zapominajmy, że Goku przygotowywał się z nadzieją, iż nie będzie musiał wystawiać Gohana do walki. Sam chciał doświadczyć przyjemności, którą jest zmiażdżenie przeciwnika ^^


Nie ma się już nad czym szczypać, więc...

...

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Czy Goku mógł pokonać Cella?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook