Forum Dragon Ball Nao

» Najlepsza gra FPP

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
(Nie wiem, czy dobrze napisałem system gry, ale chyba tak.)
Ja bardzo zajarałem się grą Call of Duty, normalnie miazga ! Tak wypas się gra, że nie mozna odejść
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.093
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
First Person Perspective - dobrze napisałeś.
Co do gry bardziej odmóżdżającej to wolę Painkille'a. Ach ta kołkownica ...
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
a gral ktos w Soldata? heh to dopiero rzeźnia

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.093
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Oj grałem, grałem. Jak się znajdzie serv z 20 osobami to normalnie sieczka. Fajny widok (jak w Worms'ach) ale gra po jakimś czasie się nudzi, ale najważniejsze jest pierwsze wrażenie i ten zajebisty klimat. eXtra gra .
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.813
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja bardzo zajarałem się grą Call of Duty
Mnie tez sie ona nawet spodobala
a jeszcze cos sory ze opuzniony posty ale lubie odnawiac tematy
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zdecydowanie Medal of Honor:Alied Assault,ta gra mnie przyciagnela do gier FPP i po dzis dzien,juz od 4 lat,gram w nia po necie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.781
Posty: 50
Skąd: Krasne
Unreal Tournament 2004-wedlug mnie najlepsza, spox bronie, mapy, i w ogóle [ ort! ] wszystko a najlepsze są pojazdy szczególnie Leviathan wymiata, juz od dema nie mogłem sie oderwać

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Soldat to jest to, przypomniliście mi go, dawno nie grałem. Może sobie postukam... Z FPSów to fajne było Red Faction, Quake 3. Ale ja tak naprawdę wolę TPS, czyli Mafię i Freedom Fighters. Pierwsza gra jest supper, taka klimatyczna i zarąbiście trudna (chociasz jak przejdziesz ją 5 razy to jest już łatwa) i ma to "coś". FF też niczego sobie, super taktyczna gierka, z dobrym AI.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Według mnie to pokolei najlepsze są:

Red Faction- grałem w to ponad 3 lata. Byłem chyba ok. 20 w Polsce, co nawet nie było według mnei takim złym wynikiem. Świetna gra, przedewszystkim dzięki wykożystaniu Geomoda(można rozwalać ściany) i ciekawemu railowi, który przelatywał na wylot przez ściany i miał czujnik ciepła

Następna to fedług mnie Far cry- no po prostu miała to coś. Świetny klimacik, bardzo dobra grafika, i mądrzy przeciwnicy.

Quake I- Bardzo dobry klimat i ciekawe potwory. Bronie też były niczego sobie. Bardzo cenię sobię tą częśąć- reszta to syf.

No i najwazniejsza, która nie zajmuje żadnego miejsca, gdyż jest ponad czasowa, rewolucyjna, i posiadająca najlepszego bohatera za wszystkich gier na świecie- Duke nukem 3D !!! Nie ma lepszej!
Nic nie pobije parodii jakie tam można było znaleźć, cfaniakowania Duka, oraz jego świtnych tekstów. Super gra...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Gdzies z rok temu gralem caly czas Halo, takze dobra gra. Lecz dzisiaj sie gra bardziej w Halo 2, bo nowsza, lecz ja bardziej sie jaram jedynka
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.799
Posty: 109
Skąd: Tychy
Dla mnie Medal of Honor i Tactical Ops to najlepsze gry FPP w Medala grałem sam a w Tacticala gram przez sieć gra sie dorąbanie

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Definitywnie Call of Duty no i F.E.A.R po prostu wymiatają i już.
(FEAR znajdziecie w dziale FEAR ;P ).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Najlepsza gra FPP
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook