Forum Dragon Ball Nao

» Liga Nao - komentarze

Strony: 1, 2  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm ... tak troszeczkę nudzi mi się i wpadłem być może na ciekawą myśl. Ostatnimi czasy grałem w gry online z userami z Nao i trzeba przyznać było to dość przyjemne. Zapewne wielu z Was gra czasem w coś online, poczynając od bilarda na wp, a kończąc w makao na kurniku. Pomyślałem, by może zrobić taką mini ligę - olimpiadę, w jakiś danych konkurencjach/grach, dla użytkowników. Można by było np zagrać w bilarda/snookera/szachy/warcaby i inne gry, które zostały by zgłoszone. Myślę, iż w pewien sposób, mogłoby to sprawić, że trochę bardziej się zaznajomimy ze sobą. Ligę/Olimpiadę mogłbym prowadzić sam, terminy zaś ustalane by były między zawodnikami przez PW (jeżeli ktoś nie życzy sobie dawać gg). Czekam na komentarze.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 22.06.2007, 11:57
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ale jak przez pw? ;d
Po za tym pomysł wydaje mi się dobry. To będzie coś takiego jak w tych serialach brazylijskich ;p Z reszta nieważne. Jestem za i w realizacji pomysłu moge Ci pomóc.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Oczywiście również jest za, oferuje również swą pomoc w pomyśle, mam doświadczenie, gdyż zdarzało mi się organizować podobne turnieje.
Proponuje ustalić więc sędziów.
Dalszą istotną sprawą są dyscypliny, czas gry i najważniejsze: Liczba uczestników.
Wg mnie ustalenie czasu rozgrywki (prócz konkurencji na pkt, tu każdy powinien zmieścić się w wyznaczonym terminie), powinien być ustalany właśnie jak radziłeś, przez użytkowników mający zmierzyć się w tej konkurencji. Dalej radzę również ogłosić w jakich konkurencjach można będzie rywalizować, aby gracze mogliby od razu zgłaszać swe kandydatury do danej gry (najlepiej na PW).

Ja jednak ogłoszę tutaj w czym ewentualnie mógłbym się zmierzyć:
-Szachy
-Warcaby
-Tysiąc (karty)
- oraz zręcznościowe gry Online polegające na jak zdobyciu jak największej ilości pkt.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja również jestem za i proponuję dyscypliny:
@sudoku
@oczywiście billard
@
Old Shatterhand napisał(a):
- oraz zręcznościowe gry Online polegające na jak zdobyciu jak największej ilości pkt.
o, to to
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Chętnie spróbuję się z wami zmierzyć. Zagrać moge w:
- Sudoku
- Szachy
- Warcaby
- Bilard
- Makao, Poker, Tysiąc, Kierki, Reversi... ogolnie w karty
No i może jeszcze coś, choć na razie nic nie wchodzi mi do głowy.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobra ... a więc tak. Jeżeli chodzi o gry zręcznościowe, to będzie trochę trudne, gdyż mało jest gier, które są na 2 osoby i są zręcznościowe. Dobrym rozwiązaniem byłoby w tym momencie zamieszczanie screenów z wynikamy, w przeciągu dajmy na to 10 min gry itp ... lecz wiąże się to z ryzykiem natury takiej, iż każdy może po prostu zmienić datę na komputerze i zagrać wcześniej w daną grę, uzyskując świetny wynik.

Jeżeli chodzi o mnie, to mogę grać w:

- Bilard

- Snooker

- Warcaby

- Makao

- Literaki (a jak:P)

- Szachy

- Remik

- Poker

- wszelkiego rodzaju gry zręcznościowe, o których wspomniałem.

Proszę przesyłać zgłoszenia o uczestnictwo do mnie na PW, wraz z opisem dyscyplin, w jakich byście startowali.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Pomysł ciekawy, w związku z tym mam parę propozycji, które mogą ułatwić rozgrykę i sprawić, że zabawa stanie się ciekawsza.
Zbyt niewygodnie by było umieszczanie rzutów z wynikami. Istnieje pewna strona gdzie można zagrać online w takie gry jak szachy, warcaby, scrabble, poker, brydź, tysiąc i im podobne. Jest to http://grylogiczne.onet.pl/index.jsp Wystarczy się zarejestrować. Bardzo dobre jeżeli chce się grać ze znajomymi na żywo. Posiada parę opcji, które pozwalają na wstęp tylko wybranym użytkownikom i parę takich.
A co do gier zręcznościowych i innych podobnych polecam jeszcze dwie inne strony: www.zylom.com oraz www.king.com z czego tę drugą uważam za ciekawszą, bo oferuje dużo możliwości i ma idealny system nagród przy czym jest bardziej rozbudowana od poprzedniej. Tak samo gra się on line, wyniki można porównać. Być może komuś się to przyda. a jak nie zawsze można spróbować samemu.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Hmm, ja uważam, że do rozgrywek 1vs1 bądź we trzech wystarcza sędzia i użytkownicy startujący, a grać można nawet i w kurniku.
Jeżeli chodzi o grę na pkt. to proponuje screeny, gdyż po przeróbce zawsze można dopatrzeć się błędów, a wtedy dyskwalifikacja .
Proponuje też Focusowi rozeznać się ilu będzie ewentualnie zawodników i wybrać kilka konkurencji .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja moge grac na kurniku w szachy, warcaby, literaki, go, i w inne niedlugie rzeczy, w ktore grac mnie ktos nauczy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
hmm.... temat ciekawy , ja moge grać w gry karcine , szachy warcaby itp.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Najlepiej byłoby zrobić zapisy na uczestników ligi(model zapisów) oraz sędziów. Stworzyć jakiś regulamin itp.

Mi się podoba ten pomysł, szkoda, że nie gramy w jakieś ambitniejsze gry ^.^
No, ale tak będzie lepiej.

Na mnie nie liczcie przy pomocy, mogę być sędzią najwyżej. Nie mam czasu na to, niedługo do roboty wybieram się

Nie mniej jednak bardzo dobry pomysł Fołkys.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Yamcha19 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Yamcha19
Wiek: 28
Dni na forum: 6.128
Posty: 12
Skąd: Zduńska Wola
Ja się zgłaszam do :
- bilard
- snooker
- kierki
- poker
- makao
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Shiro napisał(a):
Mi się podoba ten pomysł, szkoda, że nie gramy w jakieś ambitniejsze gry ^.^
hmmm, nie za bardzo rozumiem, czyżbyś szachy, grę królewską, dla której organizowane są turnieje od ponad 300 lat, uważał za grę podrzędną ?

No i tak jak mówiłem, w ostatnim poście, co sądzicie by sędziowie obserwowali rozgrywki ?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Regulamin gry, oraz listę uczestników i gier, przedstawię dziś o godzinie 23 około ... lub przedstawi ją Avensus około godziny 19. Sędziowie będą na bank.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Świetnie i jeszcze jedno, przydałoby się stworzyć forum "Liga Nao" i tam podfora, zapisy, zapisy na sędziego, regulamin i ogólne sprawy związane z ligą, mecze, terminarz i przesunięcia meczów.

To chyba tyle z moich dalszych pomysłów.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jest ważna sprawa. Otóż 2 konkurencje, dokładnie brydż oraz remik, nie spełniają wymagań. Pierwsza w ogóle nie ma uczestników, zaś w drugiej uczestniczę tylko ja. Proponuje zastąpić pierwszą kośćmi, natomiast co do drugiej, to mam takie pytanko: Ktoś by się zdecydował zagrać ze mną, czy też mam inną grę dać w zamian. Jeżeli nie, to proszę o propozycje gry.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kosci, kosci. Kocham kosci. Zdziwilo mnie, ze nie uwzgledniliscie jej w waszych notowaniach.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kości OBOWIĄZKOWO! Wolę te tradycyjne bez mnożników.
A co do drugiej jeszcze rozważam.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zapisy zostały zakończone. Liga rusza z dniem dzisiejszym, bądźcie czujni i podajcie tutaj, kto zagra w kości i eh no lepszej gry nie było, w chińczyka.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Biorę się na te kości. Jeżeli turniej mialby już być dzisiaj, to nie wcześniej jak o 21.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Liga Nao - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook