Forum Dragon Ball Nao

» Soulcalibur

Która część lepsza?

Która część lepsza?
Soulcalibur 15,38% 2 15,38%
Soulcalibur 2 46,15% 6 46,15%
Nie grałem 38,46% 5 38,46%
Wszystkich głosów: 13
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.047
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Graliście może w te bijatykę ? Ja wiele czasu spędziłem przy niej nawalając na automatach, ale w domu, także nieraz pogrywałem. Choć ja preferuję bardziej SC2. Lepsze combosy, postacie i w ogóle. Dobra bijatyka, która zaspokaja pragnienia.
Ulubiona postać - Max (on to wymiata tymi monczakami )

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 02.06.2008, 16:23
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
W Soul Calibur grałem, zarówno w jedynke jak i dwójke. Wiadomo, że SC2 wygrywa bo w końcu [ ort! ] wyszedł na PS2, a SC1 na PSX'a więc nie ma porównania. Świetne efekty i dynamiczne pojedynki. poza tym [ ort! ] każdy ma swoją unikalną broń, to bardzo urozmaica walke. Ulubiona postać: Nightmare

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.176
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Soul Calibur 2 wymiata wszystkie inne bijatyki [ prócz tekena ] . grałem w to na PS2 i dalej mam tą grę , ale PS2 ma mój brat więc grać nie moge ale uwazam że kazdy kto ma PS2 i jest fanem bijatyk to musi w to zagrać . Grę oceniam na 6-

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.872
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Kamzo napisał(a):
SC1 na PSX'a
Soul Calibur nie wyszedł na PSXa, chyba Ci się coś pomyliło, jeno Soul Blade, co do pierwszej części Calibura, to wyszła ona na konsole Segi, Dremcasta, i uważam ją za najlepszą, najlepiej dopracowaną, bez błędów w systemie walki.

eMate napisał(a):
Ulubiona postać - Max (on to wymiata tymi monczakami )
Fajna postać, pirat z Okinawy daję radę, łatwo się go prowadzi i można wywijać niezłe comba, bez specjalnego wysiłków, bardzo dobra postać dla początkujących.

Kamzo napisał(a):
Ulubiona postać: Nightmare
Moja również, pan czerwone oczy rządzi.

Ps żeby była jasność :
- Soul Blade - PSX
- Soul Calibur - Dremcast
- Soul Calibur 2 - PS2, Xboks, GameCube
- Soul Calibur - PS2

Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Grałem bardzo dawno i to w pierwszą część jeszcze na poczcciwego PSX'a nie pamiętam jak ta część się nazywała, ale pewnie Soul Blade. Najlepiej walczyło mi się Heichahim z Tekkena (nie wiem, czy tak to się pisze) i takim gościem z mieczem. Dla mnie na mój młody w ówczesnym czasie wiek ta gra miała zbyt mroczny klimat, dlatego gdy kupiłem Tekkena stał się on numerem jeden wśród bijatyk. Soul Calibour oceniam na +4.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Grałem i bardzo dobrze wspominam. Postacie są fajne oraz mają pomysłowe ataki. Grafika bardzo dobra i ogólnie gra jest na plus W bijatykach wyżej cenię jedynie Budokai Tenkaichi 3

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.872
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dark Sky napisał(a):
Grałem bardzo dawno i to w pierwszą część jeszcze na poczcciwego PSX'a nie pamiętam jak ta część się nazywała, ale pewnie Soul Blade.
No na poczciwego PSXa, to pewno Soul Blade, innej opcji niema

Dark Sky napisał(a):
Najlepiej walczyło mi się Heichahim z Tekkena (nie wiem, czy tak to się pisze) i takim gościem z mieczem.
Chyba coś Ci sie pomyliło, bo popularny Heniek, by w Soul Calburze 2, jako bonusowa postać, a nie w Soul Blade, co do gościa z mieczem, to w tej grze co drugi ma miecz, możesz trochę jaśniej.

Hako napisał(a):
W bijatykach wyżej cenię jedynie Budokai Tenkaichi 3
No Budokai, to takie bardziej party game, łatwe, proste i przyjemne, niema co stawać w szranki z wielką trójką: Virtua Fighter, Soul Calibur, Tekken.
No ale jak Ci się podoba, to najważniejsze.

Pozdrawiam

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Miłosz Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Miłosz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.769
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Skąd: Dzierzgoń
ja mam play station 2 i miałem kiedyś gre:Soul Calibur 3 była taka fajna ,zobaczcie: you tube: SCIII Siegfried-Kilik's Path To Night Terror *PART 1*

Kto zwas gra w Quake 3 ja na freeze dla pijaków gram a wy???
Miłosz Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Miłosz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.769
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Skąd: Dzierzgoń
grałem w SC2 ale nie w 1 i nie wiem [ ort! ] która część jest lepsza czy 1 czy 2?ale zaznaczyłem na 2

Kto zwas gra w Quake 3 ja na freeze dla pijaków gram a wy???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Soulcalibur
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook