Forum Dragon Ball Nao

» [Rekrutacja] 'Dawnym Czasem w Nimerai' (ad. Propozycja)

Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
To drugi z czterech (Propozycja, Rekrutacja, Komentarze i Sesja) tematów, jaki przeznaczę na RPG "Dawnym Czasem w Nimerai". To zwykły temat rekrutacyjny. Podaję w nim rasy, klasy, dostępną broń itp itd. Robię to drugi raz, bo wszystko jest w temacie Propozycja, ale tu będą one (jak myślę) równie przydatne, dla Użytkowników korzystających z Internet Explorera, tutejsze dane będą również podane bardziej czytelnie, jak mi się wydaje.

I tu małe ogłoszenie:
sesja nie zacznie się, dopóki seji_san (zadeklarowałeś się, więc liczę na Twoją pomoc) i ja nie skończymy działać w temacie Propozycja.

Zaczynam:
Podajecie:

Imię postaci.
Rasa[Elf, Człowiek, Krasnolud, Mag] i skąd pochodzi[np. Pustynia Wardon w Oakland, Krwawa Puszcza w Timberwood]
Klasa[zależnie od rasy]
Broń[dowolna, tylko od Was zależy, jaka]
Wygląd[Tutaj Wasze pole do popisu]
Charakter[dwa człony: całkowicie/połowicznie/zachwiany + dobry/neutralny/zły]
Historia[znowu Wasze pole do popisu, tyle, że najlepiej pisać małą czcionką, bo opis zajmuje mniej miejsca]

Przykładowa postać to Irie (w pierwszym poście)

Zapraszam Wszystkich Chętnych do udziału w sesji. Mam nadzieję, że potraktujecie ją poważnie, tak samo, jak ja. Dziękuję i jeszcze raz zapraszam.

Jeśli ktoś z Was chce być Mistrzem Gry, to niech napisze w tym temacie, bo szczerze mówiąc nie znam się na prowadzeniu "papierowych" RPG.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wiem, że post nie na temat, ale o co chodzi w tych całych rekrutacjach, grasz w RPGA na DBNao czy jak?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
To sesje Online rozgrywane na forum opisujesz zachowanie wszelakie gesty twojej postaci co mówi i ogółem wszystko co się dzieje z nią, uczestniczysz w fabule i akcja się rozwija - poczytaj poprzednie sesje to załapiesz.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rekrutacja] 'Dawnym Czasem w Nimerai' (ad. Propozycja)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook