Forum Dragon Ball Nao

» Walka Buu i Gohana

matis
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.149
Posty: 1
Widziałęm taką AMVke, na której Gohan walczy W MIEŚCIE z Super Buu. O ile pamiętam ani w filmach ani w serialu nie było takiej sceny. Możecie mi odpowiedzieć czy to jakiś fotomontaż czy może jakiś specjalny odcinek?
Irudo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Irudo
Wiek: 34
Dni na forum: 6.148
Posty: 3
Skąd: SKAWINA
może specialny odcinek albo fani po prostu [ ort! ] zrobili dla fazy taki filmkik
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W sumie ja takżę kiedyś się nad tym zastanawiałem. po prostu [ ort! ] jakiś fan tworząc ten teledysk podłożył tło jakiegoś zniszczonego miasta, gdzie następnie wkleił walczących Gohana i Super Buu. Tak można to wytłumaczyć chyba.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
khem, właściwie jest to filmik robiony na potrzeby gry (intro), bodajże do Mugena 2, nie zaistniał w żadnej kinówce, nie zobaczymy go również w odcinkach DBZ, polecam przejrzeć całe intro do Mugena 2, zobaczycie tam nie jeden klip wykorzystywany w teledyskach a nie do odnalezienia w filmach.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja osobiście widziałem podobny filmik, tyle , że w normalnym teledysku DB, co może lekko zmylić oglądającego
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Old Shatterhand napisał(a):
khem, właściwie jest to filmik robiony na potrzeby gry (intro), bodajże do Mugena 2
Nie do Mugena 2, ale do gry na PSX Dragon Ball GT: Final Bout. Filmik ten, to wejściówka zrobiona na potrzeby gry.


Sprawa wyjaśniona - temat zamykam.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Walka Buu i Gohana
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook