Forum Dragon Ball Nao

» Rozgrywki międzyklanowe

Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Co sądzicie o tym pomyśle ? Dobrze by było, gdyby klany miały jednak rozgrywki między sobą.
Jeżeli uznacie pomysł za godny uwagi, zgłaszam swój klan. Zasady, rodzaje gier oraz liczbę członków możemy ustalić w tym temacie .
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Według mnie pomysł bardzo dobry i sam myślałem o założeniu takiego tematu, jednak moja leniwa osobowość nie pozwoliła mi na to ;p

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobra, proponuje zatem coś takiego. Trzymamy się regulaminu, jaki ustaliła liga. Każdy zawodnik, jest w pewien sposób samodzielny i walczy o jak najlepsze miejsce. Jednakże, tak samo jak w przypadku olimpiady, za 3 pierwsze miejsca w danej konkurencji, będą przyznawane punkty, kolejno 3, 2 i 1 pkt. Punkty te, będą sumowane na konto klanu, jaki reprezentuje dany gracz. Tak o to moi państwo, mamy obraz prawdziwej olimpiady. Pasi?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jak dla mnie pasi. Tylko jedno pytanie - jesli bede grac np. ja z Oldem, to pkt z wygranej tez sie liczą do Clanu? Jesli tak to gitez

Zatem juz za niedługo rozpoczynamy prawidziwą olimpiadę!

Obraz
PALATIAL REGALIA
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Powiem tak ... jeżeli np grasz z Oldem i wygrasz, to Ty masz punkty z niego. Jeżeli zaś chodzi o to, że walczycie o 1 miejsce w konkurencji, to i on i Ty zdobywa punkty dla klanu, kolejno 3 i 2 pkty. Ma być tak, jak na prawdziwej olimpiadzie .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż ja jednak myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby wystawienie po jednym zawodników do określonej konkurencji. Sądzę, że to dopiero byłaby rywalizacja między klanami, no i byłby lepszy doping .
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
O tak, tak, popieram Mr. Shatterhanda. Taki pomysł bardziej mi odpowiada, bo przed tym będziemy mogli sobie pograć i zobaczyć, kto w co jest najlepszy.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A ja sądzę, że to jest zły pomysł ... bo to wtedy ukróci ligę i sprawi, że już nie będzie to wyglądało jak olimpiada, a jak zwykły turniej, w którym najlepsi są nominowani z drużyn. A tak, każdy będzie mógł się wykazać, nie ma co oceniać, że ktoś jest lepszy czy gorszy, niech to wykaże, na podstawie walk, ze wszystkimi. Na olimpiadzie nawet faworyci przegrywają czasem, z tymi, których się nie obstawia do zwycięstwa ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No tak, ale moglibyśmy wydać takie rozporządzenie, że jedna osoba musi grać w jedną grę, a w przypadku, gdy członków jest za mało, to któraś z chętnych osób mogłaby grać. Ale w sumie wypadałoby zrobić ankietę, bo nie tylko my będziemy grać, ale duża część DB Nao.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A pomyślałeś o tych, którzy klanu nie mają ? ... Zakładając tę ligę, chciałem by, każdy miał możliwość zagrania w to, co lubi, a nie w to, co mu narzuci klan ... Ten pomysł oceniam za dobry, ale nie w takiej formie, jaką przedstawił Old Shatterhand.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Focus napisał(a):
A pomyślałeś o tych, którzy klanu nie mają ?
Właśnie Focusie pomyślałem, i chcę, aby rozgrywki klanowe odbyły się przed olimpiadą bądź po olimpiadzie ligi .

Mr. Shatterhanda
Old Shatterhand
, pełny nick dla nowych, oraz dla nielubianych przeze mnie

Avensus: będę mówił jak mi się spodoba
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobrze więc, rozgrywki klanowe będą się odbywać po zakończeniu Olimpiady normalnej. Koniec tematu. Zamykamy.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Rozgrywki międzyklanowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook