Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Wasze śmieszne sceny z dzieciństwa :)

Strony:   1, 2, 3  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Masz rację, mogłem wytatułować sobie na ciele mapę okolicy i jej mieszkańców, wtedy z pewnością coś by się znalazło...

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.135
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Oczywiście, 7letnie dziecko będzie sie głowiło żeby wymyslić świetny plan, który ma na celu odwórcenie winy z jego osoby... pomyśl chwilę zanim coś napiszesz ;p
a żebyś wiedziała ze specjalnie to napisałem. I dokładnie przemyślałem.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.646
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Po pierwsze "wiedział", a nie "wiedziała".

Po drugie nie kłam, bo kiepsko ci to wychodzi... Sam przeczytaj to co napisałeś ;p
Nero napisał(a):
najlepiej gadac ze to nie ja wtedy masz jakąś możliwość wymyslenia Gadki
Nero napisał(a):
a żebyś wiedziała ze specjalnie to napisałem. I dokładnie przemyślałem.
No i jesli takie zdanie wymaga dokładnego przemyślenia, to współczuję ci ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.135
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
oj nie czepiaj sie. A poza tym nie moja wina że sie pomyliłem z twoja osobowością jak masz nick Fly on również pasuje do Kobiety jak i do Faceta. Więc sie nie czepiaj z łaski swojej.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Nero napisał(a):
oj nie czepiaj sie. A poza tym nie moja wina że sie pomyliłem z twoja osobowością jak masz nick Fly on również pasuje do Kobiety jak i do Faceta. Więc sie nie czepiaj z łaski swojej.
Ktoś jak widać ma problemy z rozróżnieniem płci męskiej od żeńskiej...weź dobrze to se przemyśl..nie wiem polonistki zapytaj....Nick Fly tylko moze być dla płci męskiej....
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Lilu napisał(a):
Nick Fly tylko moze być dla płci męskiej....
Pewna jesteś? O ile z tego co mi wiadomo słowo te może być czasownikiem lub rzeczownikiem. Nie imieniem, chyba, że Ty wiesz coś czego ja nie wiem. Inymi słowy pasuje do wszystkich. A co do rozróżnienia płci Fly'a: przy niku widnieje znak, sposób pisania tez wskazuje jednoznacznie. Takie trudne?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Fly, w znaczeniu rozporek, lot , mucha, latać ... może mieć znaczenie dla obu płci. Seji ma racje, z tym, że wystarczy zobaczyć na znaczek, aczkolwiek nie u wszystkich (patrz pan/i powyżej ^^)

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.832
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hmmm...

Wracając do tematu... Jak czytam te Wasze historie, to myślę sobie: "Jezu, jakie ty nudne dzieciństwo miałaś". Jednak parę ekscesów w życiu mi się przytrafiło.

Moje pierwsze słowo: .... takie brzydkie na "h". Dodam, że ma 3 litery i może być przezwiskiem lub brzydkim określeniem pewnej męskiej części ciała.

Dość ciekawie uczyłam się chodzić. Zamiast raczkować "posuwałam się" po podłodze na tyłku. Ciekawie to musiało wyglądać.

Byłam też ogromną fanką salcesonu, który pochłaniałam kilogramami razem z dziadkiem. Co więcej, robiłam z niego konia i tłukłam go patykiem po siedzeniu, a jemu to nie przeszkadzało.

Ogólnie byłam spokojnym dzieckiem, więc niewiele tego jest.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
VidelOtaku napisał(a):
Moje pierwsze słowo: .... takie brzydkie na "h". Dodam, że ma 3 litery i może być przezwiskiem lub brzydkim określeniem pewnej męskiej części ciała.
masz na myśli słowo na "ch" z 4 liter?

Jeśli o mnie chodzi to było tak:
Gdy miałem 5 lat bawiliśmy się z kolegami w wojnę ( czyt. rzucaliśmy do siebie cegłami) . Gdy już kolega złamał takiemu łosiowi nogę jego matka zaczęła nas gonić w samym szlafroku. Schowaliśmy się na drzewo skąd kolega ( starszy miał 6 latek) opluł tą babę i powiedział do niej " zamknij się babka. Jako że wtedy nie było komórek pasożyt polazł do domu zadzwonić na policje , a my uciekliśmy do domów. Pamiętam że do końca dnia siedziałem ze strachu pod stołem , i trzęsłem gaciami jak ktoś wchodził do domu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Moje dzieciństwo było o tyle okrutne że gdy ojciec był ze mną sam w domu, a ni h*** nie znał się na wychowywaniu bahorów, to posadził mnie na nocniku i siedziałem tak długo aż zrobiłem aa, tzn kupkę . . . gdy wstałem ze sracza po pięciu godzinach to miałem na dupie wytatuowane czerwone kółko Ale to jeszcze nic, mając może ze cztery lata idąc przez miasto z babką przystanąłem na chwile i zacząłem dłubać w nosie. Babka mnie chwyciła a ja jej na to p****, pi***, piz**, pizd*, pizda i taka serie puściłem babka mnie chwyciła ze wstydu i tahała, po chwili sytałem czy kupi mi banana łykając własne smarki

PoZDRo
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.135
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
zwałowe przeżycia
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.223
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja, jako dziecko, bardzo wcześnie zaczęłam przeklinać i z tym związana jest historia z mojego dzieciństwa.
Jak większość osób wie, mam młodszego brata. Jest 1,5 roku młodszy.
A zdarzenie działo się, gdy miałam 3 lata. Orzekł, że nie chce mu się wchodzić samemu na schody. Tak więc ja, kochana siostrzyczka, zaczęłam go wpychać po schodach. (dokładnie 17 stopni) Na półpiętrze zatrzymałam się, położyłam rączki na kolanach i na cały głos zakrzyknęłam: "Yż ty kulwa, nie wiedziałam, że te schody takie stlome som".
A inna? Nauka czytania.
T-E-A-T-R. "Kasiu, co tu pisze?" "Nie wiem"
Jeszce raz:
T-E-A-T-R. "Kasiu, co tu pisze?" "Nie wiem"
Na co mój brat zabrał książkę, trzymał ją "do góry nogami" i drze się na mnie:
"Nie widzis baranie ze tu teatl pise?"
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.140
Posty: 20
Skąd: CCH
Dawno mnie tu nie było... Ale widzę ze mój temat wreszcie ruszył ;]

Pozdro
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.177
Posty: 403
Skąd: NS
Przed wczoraj puściłam mojemu Bratu DB (ma 2 lata) I żeby zrozumiał to opowiadałam mu co sie dzieje byly to odcinki gdzie Raditz przybywa na Ziemie I potem mój Brat opowiada Mader co ogladał(z moja pomoca). Mniej więcej tak:

(B)rat - Kula leciała!
(J)a - No kto przyleciał?
B - pan
J - jaki pan był?
B - fuj! zly pan ble!
J - i co zly pan zrobil?
B - kop Goku w brzuszek!
J - i co jeszcze?
B - porwal synka!
J - a co Goku mu zrobił?
B - biju biju!!

Dzisiaj tez ogladamy
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Przypomniało mi się takie piękne i iście komiczne zdarzonko. Było to jakieś 9 lat temu, więc dzieciak był ze mnie całkiem duży. Zbliżał się termin mojej komuni rocznicowej. Rodzina postanowiła, że nie będą wyrządzać żadnego przyjęcia i nie będą nikogo zapraszać. Jakies parę dni przed świetem przyszedł w odwiedziny mój chrzestny, dobry kumpel taty. Akurat siedział sobie w pokoju, a ja mowię do niego w ten sposób: "A wiesz wujek? Pojutrze jest moja komunia rocznicowa i nie jestes zaproszony" W pokoju zrobiło się dziwnie cicho. Za chwilę zawołała mnie babcia do siebie i solidnie opierdzieliła za wygadanie się. No to ja jako dzieciak niezwykle "cfany" i "mądry [ ort! ]" lecę w te pędy do chrzestnego i zionę takim tekstem: "A wiesz? Babcia mnie teraz ochrzaniła" I to z miną tak przejętą i szczęśliwą jakby to była zupełnie zwykła sprawa. Miny reszty można sobie już wyobrazić.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.177
Posty: 403
Skąd: NS
Mój brat np. przychodzi do mnie do pokoju rano, mówi z przejęciem "Buba tawaj!!!" i budzi mnie np. kombinerkami aż miałam zamiar spać w kasku
(mówi na mnie Buba ) albo jak sie wkurzy to "Buba palu palu!!" albo kiedys przyszedł z dużym nożem i "Buba kroju kroju!!" (:
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.140
Posty: 20
Skąd: CCH
Ała... Mały morderca z twojego brata ;]

Może to co napisze nie będzie śmieszne ale tragiczne... Bawiliśmy się razem z siostrą i kuzynostwem w chowanego...
Wtedy w domu były jeszcze stare kaloryfery (skośne, kanciate). Gdy wchodziłem w zakręt z prędkością około 20 m/h zasadziłem głową w jakże cudowny kaloryfer Ała trochę bolało, oczywiście krzyk na cały dom . Ale nic nadzwyczajnego się nie stało... Tylko została blizna na której nie rosną włoski : Ale mówi się trudno i żyje się dalej
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.832
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Przypomniałam sobie, jaka za młodu byłam wyrozumiała dla dziadka alkoholika. Gdy miałam 2 lub 3 lata dziadek po raz kolejny przyszedł do domu pijany. Babcia zaczęła go owalać, a ja na to: "Babciu, co ci przeszkadza, że dziadek czasem coś wypije? No co ci to przeszkadza? Dziadek, chodź wypijemy setę".

Jak jeszcze czegoś się dowiem, to dopiszę.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.170
Posty: 238
Skąd: ...
Scenka z mojego dzieciństwa w przedszkolu:
Pani przedszkolanka kazała mi zjeść jajko sadzone <nienawidzę>. No to ja, jako uroczy trzylatek "Ne!" i gruch ją tym jajkiem w buzię...
Ewentualnie w wieku lat bodajże pięciu oskarżono mnie o bycie tyranem. Otóż mój starszy o rok kolega z podwórka został przeze mnie zmuszony do zjedzenia wieeelkiego robala...
Ewentualnie próba złapania gołębia siedzącego na dachu zakończona przewróceniem się drabiny i dwugodzinnym stoickim czekaniem, aż ktoś wyjdzie z domu sprawdzić co ze mną.
A chyba najlepsza scenka w moim życiu... Jako dwulatek przeprowadziłam długa i bardzo skomplikowaną rozmowę z gwardią honorowa gdzieś na jakiejś uroczystości. Oni stali, a ja " Cecie ciacho? Dlacego nie cecie? Dlacego nie odpowiadacie? Nudno wam tak stać, ne? " i dalej w tym duchu...
Podobno owi gwardziści nie wytrzymali i tak się zaczęli śmiać...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja pamiętam z opowieści, że gdy miałam gdzieś 3-4 lata i jak jakiś facet palił papierosa na dworcu, to ja wtedy powiedziałam głośno: ,, Ten pan nie wie , że się truje!".
2. Jak miałam 2,5 roku to czyściłam mamy kalosza od spodu pastą do butów.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wasze śmieszne sceny z dzieciństwa :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook