Forum Dragon Ball Nao

» Strategiczne

Strony:   1, 2, 3
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.521
Posty: 885
Niegdyś był to mój ulubiony gatunek gier,ale teraz raczej przystaje pry grach typu RPG.
Jeżeli chodzi o moje ulubione gry z tego gatunku....
hmm.hmm ulubiona strategia....hmmm...
Cóż po niedługim namyśle stwierdzam ist jest to WarCraft 3 ciekawa fabuła,jednostki i graficzka nienajgorsza.
Dodatkowo ciekawe są aspekty gry własnej,czyli takiej gdzie możesz stworzyć własną rozgrywke.
Zaraz za nią jest StarCraft (dziwne no nie?).
Wniej również podobają mi się jednostki i otoczenie (ah ten kosmos;p),lecz po kampani ludzi odechciewa mi się grania,więc rewelka to nie jest.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.037
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Co ja mam powiedzieć, ubóstwiam tego typu gry, to są najgorsze zjadacze czasu jakie mogły kiedykolwiek powstać(nie wliczając RPGów).
Przy tego typu grach na prawdę mogę się odprężyć, zjeść obiad, prowadzić rozmowę z osobą obok i dobrze się bawić. Oczywiście nie jest tak, że lubię wszystkie strategie, bo znajdą się takie, które przez samą tematykę mnie po prostu odepchnął, ale postaram się wymienić moje ulubione tytuły i lekko je opisac.
Zacznijmy może od Heroes of Might and Magic, tą serię zna chyba każdy prawdziwy wyjadacz, nie można ominąć tej strategi turowej, co mam więcej powiedzieć, jest po prostu świetna, nie jest może jakimś szczytem osiągnięć w dziedzinie grafiki, ale trzyma swój klimat i dlatego jest taka wciągająca.

Warcraft, ahh te Blizzardowskie gry, na prawdę dają ostrego kopa, i jak ich nie lubić? Są po prostu świetne, widać, że ludzie tam pracujący znają się na rzeczy i wiedzą co prawdziwy gracz pragnie. Czyżby czytali w umysłach? o.O Gra jest świetna, a odsłona 3 po prostu powala na kolana. Szczególnie Battle.Net

Tzar: Ciężar Korony, pewnie niewiele osób na tym forum słyszało o tej strategii, w sumie sam znam ją tylko dzięki koledze, jest to stara strategia, słaba grafia lecz możliwości jakie daje ta gra mnie bawią, może nie jest jakaś rozbudowana, ale podstawowe kryteria spełnia. Jest grywalna, ma całkiem dobrą kampanię. Pamiętam, że będąc młodszym sporo czasu na nią straciłem, w sumie nie żałuję tego. ;p

Star Wars: Empire At War, gra produkcji Lucas jest bardzo dobra, a szczególnie dodatek do niej Force Of Corruption(czy jakoś tak), bardzo przypadła mi do gustu, jedynym minusem tej gry jest to, że zajmuje dosyć sporo miejsca na dysku. Nie mniej jednak miło spędziłem czas przy tej grze.

Starcraft, terranie, zergowie, protosi, to jest po prostu historia, jednak z lepszych gier strategiczny całej historii tego gatunku. Co mam powiedzieć, nie świeci grafią, w końcu nie jest grą z 2k7 roku, ale trzyma fason. Co tu dużo mówić, w końcu gra produkcji Blizzarda, sama firma mówi, że ona musi być dobra i warta zagrania w nią.

Po za tymi grami dochodzą do tego jeszcze:
- Medieval 1,2 TW
- Shogun TW
- Rome TW
- Kozacy
- Age of Empires
- Disciples 2

i wiele, wiele innych, których albo nie pamiętam, albo sam nie wiem. Grałem w tyle strategii w swoim życiu, że na prawdę można część pozapominać.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.124
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Było kilka strategii które mnie przykuły do monitora na kilka dni.To były Staaaaaaare E2150 i Total Annihilation . Z nowszych to tylko Dawn of War i Mark of Chaos ale lepszy raczej jest DoW.To taki Starcraft w uniwersum w40k.Imo znacznie lepszy bo styl grania w niego jest dużo bardziej agresywny i ekspansywny.Nie ma strategii bunkra i nie da się w ten sposób wygrać.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.136
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Aha a moja pierwsza strategia ktora podbila moje serce na kilka lat byla Knights & Merchants stara gierka pewnie malo osob w nia gralo, ale tak 6,7 lat temu to bylo cos

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
boss napisał(a):
Aha a moja pierwsza strategia ktora podbila moje serce na kilka lat byla Knights & Merchants stara gierka pewnie malo osob w nia gralo, ale tak 6,7 lat temu to bylo cos
Dokładnie moim zdaniem ta gierka to jest Nadal coś. Ale obiło mi sie o uszy że ma wyjść trzecia część. Jak wyjdzie to bardzo dobrze
M Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M
Dni na forum: 6.119
Posty: 11
LOTR Bitwa o Śródziemie i Warcraft III
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.148
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja uwielbiam gry strategiczne są super. W domu mam następujące:
The Settlers: Dziedzictwo Królów, knights of Honor(tylko że mi się teraz płytka porysowała i nie mogę jej zainstalować ), the Guild 2(cholera zacina się co godzinę ), Civ City Rome, Star Wars Empire At War(słabiutki RTS), ,Heroes III.
Najbardziej z nich lubię The Settlers oczywiście
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.152
Posty: 222
Skąd: Leszno
strategia to moj ulubiony rodzaj gier
4 strategi ktore najbardziej przypadly mi do gustu
1. Warcraft 3 WYMIATA !!
2. Heroes 3 tez maxemmm
3. Disciples 2 cool
4. Warhammer

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.152
Posty: 222
Skąd: Leszno
zapomnialem dodac ROME TOTAL WAR

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^Mógłbyś zedytować posta zamiast pisać jednego pod drugim ^^

1.Seria paradoxu tj
Europa Universalis 1 i 2 (3 jest do dupy)
Mroczne wieki
Hearts of Iron 1 i 2(najlepiej z DD)

2.Total wary
Rome TW
Rome TW Barbarian Invasion
Medieval 1 i 2

3.Sim City 4
4.Stronghold
5.Kozacy

Wstyd się przyznać ale w Warcrafta i Warhammera nie grałem

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.496
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Strategie to bardzo fajne gry wymagające i rozwijające taktyczne myślenie.Strasznie nie lubię RTS'ów osadzonych w realiach współczesnych,I i II WŚ oraz w dalekiej przyszłości (chociaż miło mi się grało w Hegemonię:Żelazne Legiony).Po prostu nie odpowiada mi tematyka i jednostki.Najlepsze wg mnie są takie o czasach starożytnych,średniowiecza oraz do wieku XVIII/XIX max.Lubię,gdy do gry wplecione są elementy fantastyczne,np.potwory,czary itp.A moje ulubione gry strategiczne (które przychodzą mi do głowy),to:
>Tzar:Ciężar Korony
>Theocracy
>Knights and Marchants
>Kozacy
>Stronghold
>HOMAM III
>Disciples II
Byłby ktoś chętny zagrać w coś? Tylko szkoda,że tak mało czasu jest

Szukamy razem z Joe Weiderem dwóch graczy w Stronghold Crusader,którzy sprzymierzyliby się przeciw nam i podjęli wyzwanie rzucone przez armię Shimazu Chętnych prosimy o kontakt na gg bądz pw.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.152
Posty: 222
Skąd: Leszno
niedawno ze strategi zaczelem grac w
WARCRAFT 3
a moje 3 top strategie to :
1. WARCRAFT 3
2. SETLERS 5
3. HEROES 5

pdr

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Lubię gry strategiczne. Traktuję je najczęściej jako odprężenie. Bardzo lubię np. grę w faraona. W tej grze się się rządzi miastem, buduje różne takie itp. Lubię też Syberię. Tam to jest dużo fajnych przygód. A poza tym postacie i kreska. Dialogi też są tam fajne.
+ Sąsiedzi z piekła rodem. Ile w nim śmiechu. Zawsze fajnie powkurzać tamtego faceta.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Strategie to jedne z lepszych gier. Moje ulubione to:
1. Warcraft 1, 2 i 3
2. Kozacy
3. Black & White 1 i 2
4. LOTR : Bitwa o Śródziemie II
5. Star Wars Galactic
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.490
Posty: 42
Oo, stategie to mój ulubiony typ gier Nawet, o dziwo, dobrze mi idą (w odróznieniu od wszystkich strzelanek - walenie pięścią w klawiaturę jej wyraźnie nie słuzyło )
- Theme Park World (gra dzieciństwa, stąd też spory sentyment do mojego kochanego lunaparku ^^)
- Heroes III (IV do duszy)
- Settlers III (jw.)
Etc., to chyba te ulubione, choć grało się w znacznie więcej
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.594
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
1. Warcraft III - od zawsze moja ulubiona strategia. Po pierwsze świetny klimat, bardzo dobra grywalność i te kampanie w które można by było grać godzinami. Duża zaletą jest to, że ta gra chodzi nawet na bardzo słabych kompach. Dobrym rozwiązaniem jest też Battle.Net

2. Heroes of Might and Magic III - najlepsza strategia turowa w jaką kiedykolwiek grałem. Podoba mi się w tej grze duża ilość miast do wyboru. Lubię ją też za to, że naprawdę trzeba przy niej pomyśleć by wygrać a przy tym nie musisz się zbytnio spieszyć.

3. Age of Mythology - mitologiczny klimat, ciekawie zrobione kampanie, łatwy tryb rozgrywki przez internet.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Strategiczne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook