Forum Dragon Ball Nao

» Dziennikarze

Jeżeli lustracja miała by być wprowadzona , to czy powinna obejmować dziennikarzy?

Jeżeli lustracja miała by być wprowadzona , to czy powinna obejmować dziennikarzy?
tak 92,31% 12 92,31%
nie 7,69% 1 7,69%
Wszystkich głosów: 13
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ludzie mający największy wpływ na opinię publiczną. Jako osoba która przez pół roku "studiowała" dziennikarstwo mam do tej grupy bardzo negatywne nastawienie. Wystarczy wspomnieć o tym że kobieta na wykładzie próbowała nam wmówić że cokolwiek zostanie napisane przez dziennikarza jest automatycznie obiektywne bo chce on przekazać ludziom swoje widzenie prawdy. Jak dla mnie teza cholernie niebezpieczna. Jak sobie myślę że grupa ludzi którzy uczą się takich rzeczy , i jest to dla nich etyka zawodowa jak np. dla lekarzy przysięga Hipokratesa , to aż mi się robi niedobrze. Należy w tym momencie wspomnieć o tym że zostali oni jako jako jedni z pierwszych skreśleni z listy ludzi podlegających lustracji. Nie wiem jak wy , ale ja bynajmniej nie jestem zadowolony z tego że jakiś cwel świadomie niszczący najpierw Polskę teraz może bez ograniczeń wpajać swoją wizje świata ludziom nie wiedzącym jaka z niego menda. Oczywiście , jak każdy człowiek może wyrazić skruchę , ale czy pierwszym jej objawem nie powinno być przyznanie się do winy? Najgorsze jest jednak to że ludzie nie życzą sobie lustracji tej grupy , i nie widzą niczego dziwnego w tym że dziennikarze stoją murem przeciw lustracji siebie , a wrzeszczą np. żeby jak najszybciej zlustrowano księży ( niektórzy ). Co o tym myślicie , jeśli oczywiście o tym myślicie. Czekam na komentarze.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez franqey: 11.07.2007, 13:52
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.177
Posty: 238
Skąd: ...
Przeczytaj gazetę o nazwie "Fakt". Jeżeli Ci się zrobi niedobrze, albo słabo, to znaczy, ze nasza opinia się pokrywa.

Oficjalnie uważam, że dziennikarze są potrzebni. <szanuję na przykład dużą część piszących do Gazety Wyborczej>, szanuję wolność słowa, ale uważam, ze pierwsze, co powinni, to przechodzić jakąś większą selekcję... Nadać artykułowi dot. jakiegoś napadu bodajże tytuł "ONI BOGA SIĘ NIE BOJĄ!" to już jest żenada, bez względu na to, czy ktoś jest katolikiem, czy nie.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Thought napisał(a):
Oficjalnie uważam, że dziennikarze są potrzebni. <szanuję na przykład dużą część piszących do Gazety Wyborczej>, szanuję wolność słowa, ale uważam, ze pierwsze, co powinni, to przechodzić jakąś większą selekcję... Nadać artykułowi dot. jakiegoś napadu bodajże tytuł "ONI BOGA SIĘ NIE BOJĄ!" to już jest żenada, bez względu na to, czy ktoś jest katolikiem, czy nie.
Oczywiście że są potrzebni , ja krytykuję jedynie to że stawiają siebie ponad to o czym piszą , i resztę społeczeństwa. Fakt już przejrzałem , i nie chcę wracać do tak traumatycznych przeżyć

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Szczerze? Traktuje to jako dobra rozrywkę. Akurat los sprawił, że moja matka ma wiele wspólnego z brukowcami. W Super Expressie była sekretarką, natomiast teraz pracuje w biurze reklamy w Fakcie. Kiedy wraca do domu z gazetą, mamy niezły ubaw. I jej to nie przeszkadza, ważne, że dużo zarabia. Ale nie o to chodzi.
Dziennikarze. Jakże potrzebni i nielubiani ludzie. Osobiście nie mam do nich nic, bo nie miałem z nimi konfliktów, natomiast kiedy czytam różne artykuły, rzygać mi się chce. I nie są to tylko artykuły z ww. gazet, a np. z wcześniej wymienionej Gazety Wyborczej czy Dziennika. Są po prostu tak marne, że po pierwszych trzech zdaniach odechciewa się czytać do końca dnia lub wypisują takie bzdury, że również odechciewa się czytać do końca dnia. Na szczęście nie narazili mi się, więc na razie dam im spokój. Tyle mam do powiedzenia o dziennikarzach i ich artykułach...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.184
Posty: 403
Skąd: NS
Właśnie....FAKT!! Wyciagneli zdjęcie sprzed 3 lat (juz nie pamietam kogo) i robia afere ze juz ma kochanka ta babka ( anawet widac ze inny kolor wlosow miala ) Radze tez ogladac "Magiel Towarzyski" na TVN Style (:
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
hmm....do dziennikarzy ja również nic nie mam aczkolwiek niektórzy sa bardzo namolni . Ostatnio ogladałem cały film o dzinnikarzach i sadze że niektórzy przesadzają np. jak gonili ksiezniczkę Dianę która uciekając przed nimi miała śmiertelny wypadek. Aczkolwiek ogólem do dziennikarzy nic nie mam.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
Zanim zacznę...
Odnośnie do faktu...
jakis czas temu Posłanko Chojarska*) oskarzyła dziennikarza wspomnianej "gazety" o napaśc...
Kuba Wojewódzki, swoją drogą także dzienikarz, bardzo wymownie podwazył zarzuty pani, pozal sie Boże, poseł.
Dziennikarz "Faktu" nie mógł napaść Posłanka Chojarskiej, ponieważ w "Fakcie" nie prcują dziennikarze.

ta wypowiedx nie ch posłuzy za punkt wyjścia.
Dziennikarze to też ludzie. Ale przed nimi stoi bardzo trudne zadanie. Ich celem jest w sposób jak najbardziej obiektywny przedstawiać otaczający świat. Nie poddawać go interpretacji, ne zamykac w granichach własnych poglądów czy mysli. Przedsawiac świat i wydarzenia takimi, jakimi są. Zawsze dbając o obiektywizm.
Kiedys jednak spotkałem się ze stwierdzeniem, ze obiejtywny jest tylko subiktywizm. Te słowa ukazują trud pracydziennikarza.
Wywierając bowiem tak wielki wpływ na opinie publiczną, trudno jest nie przedstawiac jej swoich własncyh poglądów i podawac je jako te sluszniejsze, lepsze...
Pokusa musi być ogromna...
To jednak nie może w żaden sposób usprawiedliwaic próby stawiania się ponad opisywanymi wydarzeniami ani ponad opinię publiczną.
W momencie którym dziennikarz przestaje działać w zakresie misji, która dobrowolnie na siebie przyjmuje wybieając swój zawód, przestajue być dziennikarzem.
Jedyna nadzieja w tym, że ludzie jeszcze myślą...

pozdrawiam

*) Posłanko Chojarska- pani poseł Danuta Chojarska w humorystycznym ujeciu Szymona Majewskiego.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hmm, sam chciałem być dziennikarzem, ale ten pomysł gdzieś zaginął...
Moim zdaniem nie ma potrzeby porównywać takiego brukowca jak "Fakt" wraz z jego "dziennikarzami" do porządnych gazet takich jak "Wyborcza". Ludzie z tej jakże bzdurnej gazety nie mają widocznie pojęcia, czym jest prawdziwe dziennikarstwo i na czym polega dostarczanie informacji zwykłym ludziom. Pewnie odpowiedniego wykształcenia też nie mają...

Co do prawdziwych dziennikarzy, to z pewnością nie mam nic przeciwko, jeśli nie przekraczają swojego zakresu obowiązków i nie są szujami. Nienawidzę takich pracowników, którzy buszują na czyimś nieszczęściu, byleby zrobić dobry reportaż (patrz pracownicy TVN'u). Już wiele widziałem ludzi, którzy są gotowi poświęcić czyjeś szczęście dla własnego dobra i korzyści. Wielu z nich uważa też, że to jedynie praca, która ma na celu ukazanie gołe fakty. Ja zaś powiem, że przynajmniej 70% wszystkich reportażów jest podkoloryzowana czy zbagatelizowana.
Właśnie dlatego trudno znaleźć ludzi, którzy byliby godni na stanowisko dziennikarza, bo z pewnością nie jest to łatwy zawód.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak do tej pory nikt nie odpowiedział na zasadnicze pytanie dotyczące tematu , więc wprowadziłem ankietę , i proszę również o uzasadnienie swojego stanowiska w tej kwestii. Poza tym jak widzę bardzo często pojawia się jako przykład pozytywnego dziennikarstwa "Gazeta wybiórcza" . Absolutnie nie zgadzam się z tą tezą. Jest to przykład dziennikarstwa które nawet nie sili się na obiektywizm. Jeżeli w jakiejś gazecie co drugi artykuł na pierwszej stronie jest krytyką rządu , wielokrotnie nie odwołującą się do żadnych konkretnych wydarzeń , to jest to dziennikarstwo skrajnie subiektywne. Przynajmniej takie mam odczucia , a Gazetę czytam praktycznie co dziennie , gdyż mój staruszek dostaje ją z pracy.Poza tym:

Dai Kaiosama napisał(a):
Kiedys jednak spotkałem się ze stwierdzeniem, ze obiejtywny jest tylko subiktywizm. Te słowa ukazują trud pracydziennikarza.
Wcale bym się nie zdziwił , jakby to była moja opinia , gdyż to kiedyś pisałem na forum , ale odnosi się ona do filozofii , nie zaś do dziennikarstwa. W rzeczywistości można stwierdzić w miarę dokładnie czy np.6 polskich oficerów zostało rannych w Afganistanie. Natomiast komentarz do tego wydarzenia zawsze będzie odzwierciedlał zdanie autora , bo można np. napisać o bohaterstwie talibów jak i o ich barbarzyństwie. I właśnie dla tego jestem za lustracją , żeby odróżnić dziennikarzy działających na szkodę państwa , od tych którzy chcę jego dobra i od tych którzy chcę tylko sprzedać artykuł , oraz od półgłówków powtarzających cudze poglądy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wcale bym się nie zdziwił , jakby to była moja opinia , gdyż to kiedyś pisałem na forum , ale odnosi się ona do filozofii , nie zaś do dziennikarstwa.
Właściwie to bardzo możliwe:)
żeby nie brnąc dalej w problem obiektywizmu w pracy dziennikarza.
pytanie o lustrację ludzi mediów jest bardzo istotne. Dziennikarze, jako przedstawiciele "wolnych zawodów" sa zwolnieni z obowiązku poddania sie lustracji.
Czy słusznie?
Osobiście nie chiałbym czytac artykułów człowieka, który jeszcze 20 lat temu działał na szkodę narodu, a dziś poddaje ocenie czy wręcz kreuje obraz rzeczywistości, która mnie otacza.

Czy jednak jest to wystarczajacy argument za lustracją dzennikarzy?
Nie wiem.
Dziśnajtrudniej jest dowieźć swojej uczciwości, a niesłuszne oskarżenia mogą zrujnowac kariere i życie...
Moim zdaniem środowisko dziennikarzy nie powinno bać sie konfrontacji z własną przeszłością. Jestem też przekonany, że zdecydowana jego większość to ludzie uczciwi.
Nie można jednak zywic obawy pzred spojrzeniem prawdzie w oczy.
Należałoby sie zastanowic także nad ewentualnymi konsekwencjami dla "nieuczciwych"-jakie sankcjeprawne zastosować? Dylko dyscyplinarne, czy może karne?
Te i inne pytaniadotyczące lustracji środowisk medialnych powinny być blisko tego tematu.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Odkopuję temat.

To normalne, że większość dziennikarzy to takie same prostytutki jak większość polityków. I wcale nie mówię wyłącznie o Polsce. Ci zagraniczni też potrafią manipulować publiką, robią to bardzo zgrabnie i będą robić. Wkładają ludziom w usta słowa których nie wypowiedzieli, manipulują tymi wypowiedzianymi, używają tego przeciwko im etc. To normalne, że pisząc dla pisma takiego czy innego, mającego taki czy inny profil, będą korzystać ze swojej możliwości wpłynięcia na opinię publiczną. Tego będzie wymagał redaktor naczelny jak i środowiska polityczne z którymi dana gazeta trzyma. Przy czym uważam, że powinni wystrzegać się jawnego chamstwa, manipulacji językiem, kłamstw i innych brudnych zagrywek do których się dopuszczają. W większości próbują jedynie kompromitować na rozmaite sposoby politycznych oponentów, bądź przeciwników wśrod dziennikarzy dając przy tym czytelnikom, bądź telewidzom do zrozumienia, że czynią to w rzeczowej debacie. Rzeczowa debata, bądź komentarz dotyczący rzeczywistości jest jednak rzadkim zjawiskiem. Dodam też, że kłamstwo w wykonaniu dziennikarzy staje się normą. Nawet w Wielkiej Brytanii, która zdawać by się mogło, zamieszkiwana jest przez najbardziej świadomych ludzi na kontynencie, niestety, ale ludzie dają się nabierać na te bajki. Szczególnie oburzył mnie komentarz jakiegoś dziennikarzyny z BBC dotyczący ostatniego szczytu G-20. Otóż ten człowiek stwierdził, że alterglobaliści przyjechali do Londynu, by wyrazić swój sprzeciw wobec kapitalizmu!
Kapitalistyczne G-20 (Unię Europejską i USA też tu można wstawić) - widział ktoś kiedyś tak piękny przykład oksymoronu?
Ma to oczywiście swój cel, który pewnie zostanie osiągnięty, mianowicie cały świat o kryzys będzie obwiniał kapitalizm. Podczas gdy za kryzysem (w mediach za niewiarygodnie ciężką, opupioną wielkimi ofiarami, lecz w końcu zwycięską walką z kryzysem) stoją osoby, które z kapitalizmem mają tyle wspólnego co George W. Bush z ratowaniem świata przed terrorystami. Takie jak Alan Greenspan, George Soros, Beniamin Bernanke czy James Wolfensohn. Wyszedł calkiem duży offtop, ale wszystko ma jednak jakiś związek z tematem.
Wracając do dziennikarzy, to jeden przykład pokazałem w temacie o "ochronie środowiska", gdzie jakiś gość naskakiwał na Vaclava Klausa.
Dam jednak jeszcze raz.
http://www.youtube.com/watch?v=gxXEdPpF27U
Niestety nie znam nazwiska tego człowieka.

Tutaj dam też drugi przykład takiego dziennikarza. To Michael Coren, który, z uporem maniaka, atakował prof. Normana Finkelsteina. Podziwiam tego człowieka, za to że zachował stoicki spokój w dyskusji z tym śmiesznym dziennikarzem. Rzucało mną na krześle z nerwow, a on był tam taki spokojny.
Całość składa się z 6 części, trwa prawie godzinę, lecz warto poświecić ten czas.
http://www.youtube.com/watch?v=sCPf-OTDQyw&feature=related

Co do pytania postawionego w ankiecie, zagłosowałem na "tak". Dziennikarze również powinni być poddani lustracji, są osobami publicznymi, do tego bardzo wpływowymi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
http://www.youtube.com/watch?v=j4f0INWfws0
Tu mam taki przyklad dziennikarza, ktory wie lepiej niz osoba, ktorej sie o cos pyta. Kiedy sie okazuje, ze pytana osoba ma inne to zdanie to ow dziennikarz od razu probuje nakierowac na wlasciwy tok myslenia, ale mu nie wyszlo, bo Murzyn mieszkajacy w RPA wie wiecej o byciu Murzynem w RPA niz Bialy Irlandczyk, ktory apartheid zna tylko z hagiografii Chrisa Haniego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.440
Posty: 251
http://www.youtube.com/watch?v=rvzeowlqmBI
Może niekoniecznie o dziennikarzach, ale ładnie pokazują, jak manipuluje się różnymi informacjami.

Jestem na studiach dziennikarskich i trochę w tym siedzę, a od tej strony wygląda to jeszcze zabawniej niż z zewnątrz. Cała otoczka to jedno wielkie gówno. Dziennikarze to tak naprawdę marionetki w rękach wielkich gazet/telewizji, nie wiem dlaczego wszyscy mają do nich tyle pretensji, taka praca.
Dlatego lubię reportażystów, oni dają więcej od siebie niż to można dostać od grupy kilku osób tworzących jakiś zbitek faktów, który później przekazywany jest dalej. Ale ludzie lubią szybkie informacje. Ja tam osobiście zazwyczaj patrzę na interesującą mnie rzecz przez 4 różne gazety i wyrabiam sobie opinię. Media zawsze będą podzielone, lepsze to niż jeden kanał dający możliwość usłyszenia tylko jednej rzekomo realnej prawdy.

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dzielne ukraińskie kobiety walczą o przetrwanie i sprzedają za grosze swoje produkty czy też polskie, pazerne nieuczciwe babsztyle, które handlują bez zezwolenia, badań sanepidowskich i z ominięciem podatków. Gdyby tak dać to typowej niezależnej redakcji w odstępie miesiąca to by napisali dwie różne relacje.

http://www.dw.de/image/0,,17523741_303,00.jpg

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dziennikarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook