Forum Dragon Ball Nao

» Co robicie, gdy jesteście sami w domu?

Strony:   1, 2, 3  
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Gram gram gram... heheheheh.
Jest cała chata wolna a mama chate sporą... zapraszam kolegów czasami jakieś piwko oglądamy filmy, gadamy, jak się napijemy to zaczyna się jazda... zazwyczaj jak stersi wracają z wyjazdu to chaty nie poznają he ...
Ale lubie jak czasami moich rodziców nie ma w domu... troche luzu każdemu się przyda...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Tak jak większość - muzyka na fulla, pełno żarcia i komputer lub TV, ew. jakaś konsola... Najgorzej jest w środowe wieczory. Wtajemniczeni wiedzą, jakich schiz wtedy dostaję ;] Ogólnie lubię być sam w domu, no, może z siostrą, bo wtedy mam się na kim wyżyć lub potrenować...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zapomniałam wspomnieć o bardzo ważnej rzeczy. Kiedy jestem sama w domu, to... wiem, że to dziwne, ale... łażę po pokoju. Tak po prostu. Wsłuchuję się w muzykę i spaceruję. Czasem jak zbytnio sie "wczuję" to walnę w coś, np. w szafę Taki już ze mnie dziwak.

Uwielbiam być sama w domu. To najpiękniejsze chwile w moim życiu. Mam ciszę i spokój, a o to w moim domu ciężko. Pasuje mi samotniczy tryb życia.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Laru-chan napisał(a):
Zapomniałam wspomnieć o bardzo ważnej rzeczy. Kiedy jestem sama w domu, to... wiem, że to dziwne, ale... łażę po pokoju. Tak po prostu. Wsłuchuję się w muzykę i spaceruję. Czasem jak zbytnio sie "wczuję" to walnę w coś, np. w szafę Taki już ze mnie dziwak.
Jeżeli walisz głową, to witaj w klubie (no ale ja tylko w środowe wieczory... )

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Laru-chan napisał(a):
To najpiękniejsze chwile w moim życiu. Mam ciszę i spokój, a o to w moim domu ciężko. Pasuje mi samotniczy tryb życia.
Hikakomori się nam szykuje ;p

Ogolnie takze bardzo lubie siedziec w spokoju w pokoju gdy nikogo nie ma w domu.. Ale wolalbym miec wlasny pusty domek , gdzie nikt nie przeszkadzalby mi w niczym ;p" Bez skojarzen

Daichi napisał(a):
Jeżeli walisz głową, to witaj w klubie
A ja wtedy karmie chomiki salata, po ktorej zwykle maja jakies torsje , dziwne , nie ;p?

Laru-chan napisał(a):
Pozdrawiam.
jo :p
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ishido napisał(a):
Hikakomori się nam szykuje ;p
Aż tak źle nie jest. Gdyby tak było, to rzuciłabym szkołę, bo tam są ludzie. Lubię sobie z kimś pogadać. Aż takim samotnikiem nie jestem. Potrzebuję czasem "czasu dla siebie", gdy nikt nie włazi mi w paradę.

Daichi napisał(a):
Jeżeli walisz głową, to witaj w klubie (no ale ja tylko w środowe wieczory... )
Nie zawsze głową. Gdybym waliła tylko głową, to wolę sobie nie wyobrażać, jak bym wyglądała . Nie robię też tego codziennie i zawsze. Czasem się po prostu zmyślę i tracę obraz przed oczami. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam sama w domu.

Ishido napisał(a):
A ja wtedy karmie chomiki salata, po ktorej zwykle maja jakies torsje , dziwne , nie ;p?
Hmmm... to może nie karm ich sałatą?? Dla tego typu gryzoni najlepsza jest kapusta. Świnki morskie mojej siory wpadają w histerię, gdy brakuje im pekińskiej.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
A co ja robie jak jestem sam, staram się być sam xD Jakoś nie jestem zbyt kontaktowy. Jak jestem w domu to siedzę zamknięty pokoju, słuchając muzyki.
Jak już nie ma nikogo to muza leci głośniej i sobie rozmyślam. Jestem samotnikiem, kontakty z ludźmi to moja najsłabsza strona, ani zagadać ani pogadać (lubię swoje towarzystwo szczególnie w piękny chłodny poranek, zachodzące słońce w wakacje i spacer w ciepłe popołudnie).

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No, a ja staram się puszczać na głos muzę z kompa i siedzieć przed netem.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Tatsumaru napisał(a):
No, a ja staram się puszczać na głos muzę z kompa i siedzieć przed netem.

Starasz się?? A jak się nie starasz to co się dzieje? spadasz ze stołka? Na przyszłość staraj się pisać dłuższe wypowiedzi, będzie można podyskutować, a może kogoś zainteresuje jakieś ciekawe hobby.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Zasadniczo nie siedzę w domu ale jak już jestem na kwadracie to zawsze muza na full , sąsiedzi mają darmową dyskotekę przynajmniej albo sobie czytam książkę za pewno coś Kinga albo zapewne oglądam po raz tysięczny Star Warsy, w między czasie delektując się piwkiem a co do netu, to wieczorem to już tradycja , załączam mój złom i robię sobie nasiadówkę.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
V'Danieloo napisał(a):
Ale lubie jak czasami moich rodziców nie ma w domu... troche luzu każdemu się przyda...
robie szalone prywatki lub cos innego np. ogladam telewizje lub gram na kompie

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Walę konia, albo gram, albo muzyki słucham, albo filmy oglądam. No tak jak by też z kolegami piję i inne takie pierdoły.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Rzadko jestem sama, ale przeważnie robię to, co zawsze, czyli słucham muzyki i siedzę na kompie
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
wyciszam sie, pije browara, siedze na gygy

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cóż. Ja w domu właściwie zazwyczaj jestem sama i lubie to, chociaz z natury to towarzyska ze mnie bestia.

A kiedy jestem sama... hm. Z pospolitych spraw - leżę z laptopem na łózku i objadając się kalorycznym żarciem czytam ebooki lub oglądam Heroes, Dr. House'a względnie jakieś filmy. Muzyki głośnej nie lubie, a taka srednia to zawsze u mnie idzie, niezależnie od tego, czy matka jest w domu, czy jej nie ma. Oglądam tv, również się objadając. A potem zwykle zaczynam ćwiczyc i po kilku ćwiczeniach się męczę. I idę zapalic, żeby ukoić skołatane nerwy.

Ze spraw niepospolitych - Śpiewam bardzo głośno ze słuchawkami na uszach, żeby mi się wydawało, że dobrze śpiewam.
Stukam w sufit kijem w odpowiedzi na stukania sąsiadki, która z kolei stuka do mnie w odpowiedzi na mój śpiew.
Robię do lustra głupie miny i śmieje się z nich.
Przez dwie godziny eksperymentuję z wymyślnymi makijażami a potem 4 godziny usiłuję je zmyć.
Gonię psa od pokoju do pokoju.
Ubieram się w różne rzeczy, w których nie wyszłabym na ulicę i gapie sie w lustro, po czym zalewam się śmiechem.


Ponadto duzo śpię.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Sam w domu jestem często i harmonogram wygląda przeważnie tak:
- gapienie się godzinami na anime przed TV na DVD
- granie - bardzo mało, ale zawsze coś
- obżeranie się wysokokalorycznym żarciem, a jak go nie ma to szperanie po lodówce
- gonienie się z psami po pokojach, wygłupianie się z nimi i przeciąganie liny z nimi
- tworzenie amv i parodii w Vegasie
- słuchanie muzyki, nie głośno bo mam słabe uczy, i śpiewanie samemu
- pisanie na forach i gg
- ćwiczenia dla poprawienia i tak beznadziejnej kondycji
- leżę na łóżku i pogrążam się w marzeniach i rozmyślaniach o życiu
- robota budownicza - na weekendy zawsze coś dostaje do roboty gdy jestem sam, a to dokręcanie szpaksów, czy okrywanie pexów pianką
- czytanie mangi (tylko jak naprawdę nie mam nic do roboty)

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
U mnie to byłoby tak, szkoda, że sam jestem w domu tylko do 15:00 i wyłącznie od Poniedziałku do Piątku...:
- puszczam muzykę na głos, bo dopiero wtedy mogę, bo inaczej się czepiają...
- gram w gry
- czytam Mangę, oglądam Anime / Teledyski
- podglądam noob-ków na naszej-klasie
- mogę spokojnie się położyć na łożu i pomyśleć nad paroma sprawami jak np. jak dostać w swoje ręce M**s!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Hako napisał(a):
- podglądam noob-ków na naszej-klasie
Zalecam zapoznać się z określeniem *noob*.

Jak jest wcześnie rano to śpię. No i czasem z kolesiami oglądam filmy albo gram na psx czy ps2. Niestety czasy gry w karty już dawno przeminęły []. Bądź czasem, już bardzo rzadko... ktoś czyta basha w czasie rzeczywistym, siedząc obok mnie. Gdy mam chatę wolną na czas dłuższy [czyt. 2 dni ++ - boziu jak to dawno było...], leje się wóda i browary, pokoje zakopcone tytoniem i nie tylko i naraz dzieje się 2 tys. rzeczy, ale jak to możliwe to nie wiem, wszak imprezy nie ma tylko siedzę z kilkoma kolesiami [gay party xD - kobiety psują imprezki... bo wszyscy zaczynają rywalizować].

Wiem co to oznacza
Hako
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
A co ja robię gdy jestem sama w domu?
No cóż różnie bywa... Kiedyś jak byłam młodsza(7-10 lat) to w wieku 7 lat grałam w jakieś tam gry dozwolone od 16 czy 18 roku życia, gdzie było sporo krwi. Albo oglądałam telewizję czy puszczałam na fulla muzykę i tańczyłam. Rysowałam też, bawiłam się telefonem(znane to skądś co nie?) Jeszcze kiedyś jak byłam sama Włatców Móch puszczałam bez słuchawek wersję nieocenzurowaną.
Teraz... no cóż. Głównie to czytam gazetki, czy książki wychodzę na spacery, śpiewam na całe gardło, wygłupiam się - po zajmuję się też sobą. Jak nie ma też nikogo to też robię takie głupoty np. skaczę po łóżku(czasem mi delikatnie mówiąc odwala, wiem to), maluję się na maxa a potem zmywam to.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zgłębiam tajniki nerdowania, czyli to co zawsze. Aktualnie gram w Cywilizacje III oraz się uczę. Po Cywilizacji i naprawie kompa pierwszy ambitny projekt - jakieś MMO od kolegi, jeśli nie wypali to wchodzę na rok, może dwa do świata WoWa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Co robicie, gdy jesteście sami w domu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook