Forum Dragon Ball Nao

» Co robicie, gdy jesteście sami w domu?

Strony:   1, 2, 3
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.420
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja pewnie tak jak większość - muza na fulla, ja jestem na necie, często śpiewam na cały regulator, obżeram się i jeszcze wiele innych rzeczy, które mi wpadną do mojej zwariowanej główki

Anime na zawsze !!!
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.749
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Jak jestem sam a nikogo nie ma to biorę keyboard i rzempolę

Słucham też głośniej muzyki, robię coś ze swoim pokojem ...

np sprzątam. Bo sprzątanie wychodzi mi tylko gdy jestem sam i mam spokój
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.621
Posty: 308
Jak już zdarzy się, że zostanę sama w domu, to najzwyczajniej w świecie robię to, co mam na liście "rzeczy do zrobienia". Nie zajmuję się jakimiś nadzwyczajnymi sprawami, których nie mogłabym zrobić podczas obecności reszty rodziny. Najczęściej kiedy już posprzątam i ugotuję coś (żeby potem nie było skarg mamy, że brudno, zimno i nie ma nic do jedzenia), to przeważnie uczę się, czytam książkę lub oglądam telewizję, do której i tak mam minimalny dostęp przez ojca maniaka. Muzyki słucham głośno wyłącznie wtedy, kiedy sprzątam. Jeśli zaś chodzi o rozmyślania, to nie leżę na łóżku tylko chodzę dookoła dywanu aż nie uznam, że zaczyna to się robić dziwne.
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.375
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Uwielbiam zostawać sama w domu, panuje wtedy taka przyjemna cisza, nikt mi nie przeszkadza, nie wydziera się, nie blokuje kompa
Nie robię wtedy nic szczególnego, słucham trochę głośniej niż zazwyczaj muzyki i podśpiewuję sobie czego nie moge robić, gdy rodzina jest w domu, bo się śmieje ze mnie, że śpiewać nie umiem, oglądam tv albo jakieś anime, czytam książki, sprzątam też jak mi się bardzo nudzi.
konto usunięte
Nail
Nail


Teraz głównie siedzę na necie, czyli forum i może parę innych w poszukiwaniu okazji, żeby się posmiac z głupoty ludzkiej. Praktycznie nie oglądam TV, ale teraz robię to ze względu na MŚ. Muzyki też teraz mało słucham. Czasami posprzątam. Robię też inne rzeczy, ale to zalezy bardziej od stanu mojego umysłu niż nastroju, kiedy co i jak robię. Akurat o tym jest mi sobie ciężko przypomniec. Trochę zamuła mnie chwyta ostatnio. W sumie to lubię byc sam, ale samotnosc jest mi tak dobrze znana, że jakiś czas w ciągu dnia mogę poświęcac, nie bedąc sam w domu, a właściwie w pokoju na górze. Szczerze ta samotnosc już mnie smiertelnie nudzi.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.183
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Hmm, czas spędzany samemu w domu jest najlepszy ;D Nikt nie mówi co mam robić, muza na fulla (no może nie całkiem -_-') , komputerek i uśmiech na twarzy

True Saiyans fight alone
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Co robicie, gdy jesteście sami w domu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook