Forum Dragon Ball Nao

» [Animowany] Shrek Trzeci

Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jestem teraz świeżo po obejrzeniu Shreka 3 w kinie . Stwierdzam iż ta część jest chyba najlepszą i chodzi mi tu o zabawne teksty ; aczkolwiek fabuła jest dość słaba . Długo zajeło mi porównywanie Shreka z Shrekiem 3 i po długim myslenie doszedłem do wniosku że Shrek 3 jest najlepszy z całej trylogii . Shreka 2 nawet nie liczyłem bo uważam że jest to najsłabsza część . A wracając do części 3 to oceniam ją na 5 / 6 , bo naprawdę ta bajka mi sie podobała .Jezeli ogladaliście może Shreka 3 to tu możecie się o nim wypowiedzieć , jakie zrobił na was wrażenie .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
wiedziałam że jednak napiszesz ten post
Cóż sądze że jest on ciekawy lecz nie do przesady,osobiście wole dwie poprzednie części,lecz każda część wprowadza coś nowego,nowy wątek,nowi bohaterowie.
Ale sądze że oglądnięcie go raz w zupełności starczy gdyż nie odkrywasz nic nowego oglądając go po raz kolejny,z pewnością gdy raz obejrzysz drugi raz Cię nie zachęci (no chyba że jest się maniakiem tego filmu )
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.868
Posty: 72
Jak dla mnie Shrek Trzeci to wielka PORAŻKA!!!!Widocznie producenci chcieli szybko zarobić następne pieniądze.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tenshi napisał(a):
sądze że oglądnięcie go raz w zupełności starczy gdyż nie odkrywasz nic nowego oglądając go po raz kolejny
Tego się nie dowiesz, dopóki nie obejrzysz ten drugi raz

Ja oglądałem jakiś czas temu, i o ile część druga bardziej mi się podobała od pierwszej, tak trzecia bardziej mi się podobała od drugiej. Zresztą nie za bardzo lubię całego Shreka, więc ciężko tak oceniać, ale co do Shreka Trzeciego, to raczej nie mam zastrzeżeń, mi się fajnie i przyjemnie oglądało.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
o_OMGotenks napisał(a):
Tego się nie dowiesz, dopóki nie obejrzysz ten drugi raz
Oglądałam ten film w kinie z 4 razy . Bo szłam do kina pomagać mamie (choć nie wiem w czym, chyba w przeszkadzaniu), to jak nie było co robić, szłam se oglądać, więc wiem coś Gotuś, wiec się nie przechwalaj .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Animowany] Shrek Trzeci
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook