Forum Dragon Ball Nao

» Blue Dragon

margarina Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.192
Posty: 11
W anime Blue Dragon jest wielkie podobieństwo do Dragon Balla.Wystarczy nawet spojrzeć na głównego bohatera.Shu wyrożnia sie siła.Co sądzicie o Blue Dragon ?Jakie inne podobieństwa znaleźliście?
Draco Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Draco
Wiek: 34
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 33
podobiensto jest duze i w ogóle [ ort! ] nie wiem czy mozna Blu dragona porownywac do dragon balla !! z tego co widzialem i czytalem sa to jakies łebki " male dzieci " ktore sie bija ,a w dodatku biegaja z jakimis broniami wiec nie wiem czy to mozna prownac do DB chodz BD nie ogladalem wiec nie wiem o co KAman

<<<Dragon Ball >>>
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hm, oczywiscie, ze podobienstwo jest widoczne

Nie znam tego co prawda, ale skoro
"Original Character Design: Akira Toriyama"...

Wystarczy nawet spojrzeć na głównego bohatera.Shu wyrożnia sie siła.
Takie cos to w prawie kazdym anime tego typu masz ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Odnośnie Blue Dragona to mi sie to anime nie podoba jakoś szczególnie i sądze że DB był o wiele lepszy . A wracając do tematu to sądze że troche podobieństwa jestaczkolwiek gdy oglada się BD to nie czuje się tego podobieństwa [ przynajmniej ja nie czułem] nie mniej jest tak jak powiedział Gotenks czyli :


Gotenkskun napisał(a):
"Original Character Design: Akira Toriyama"...


Gotenkskun napisał(a):
Nie znam tego co prawda, ale skoro
www.kreskowki.fani.pl - tu masz kilka odcinków więc mozesz to porzezyć na własnej skórze

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Filippo napisał(a):
www.kreskowki.fani.pl - tu masz kilka odcinków więc mozesz to porzezyć na własnej skórze
Nie polecam,to po pierwsze.
Hmm czy widze podobieństwo cóż na samym początku coś tam widziałam potem ani troche,dla mnie to porażka nie anime,ale cóż kwestia gustów.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Oto i legendarny poszukiwany jak święty Gral następca Dragon Ball!!! od tych Reklam Blue Dragona które widze przy okazji innych Anime aż mnie mdli...
No ale samo anime ujdzie.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Cholera, za stary jestem na taką kreskę, choć nie ukrywam, że zgrabniejsza- i to znacznie!- od tych z anime "Naruto", czy "Bleach". Czuć w niej ten klimat z DB- mniej komputera, więcej serca. Trochę przeszkadza brak "roztrzęsionej" kamery w czasie "kumulowania mocy". Niestety- jak już wspomniałem- za stary jestem na "małoletnich" bohaterów, bo się po prostu z nimi nie utożsamiam... Choć jak na "następcę" to jednak trochę przy mało.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Osobiście to nie widziałem Blue Dragona, ale zaciekawiły mnie wasze wypowiedzi, więc poszukam w necie, ale do rzeczy. Mimo iż nie widziałem, to przyznaje rację Gotenkskunowi, na przykład w grze Chrono Trigger też Crono- główna postać wygląda jak Goku itd. Akira ma taką, jakby to nazwać, jednoraką kreskę, przez co Blue Dragon jak piszecie, jest taki podobny do DB.
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Nie oglądałem
ale podobieństwo jest chodź by w nazwie xD
oglądałem dbz i dbgt jak skącze DB 1 serie to obejrze BD i powiem czy wg.mnie jest jakieś podobieństwo.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja też nie oglądałem, ale podobieństwo na pewno jakieś jest począwszy na autorze mangi&anime a skończywszy na podobnej nazwie
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Blue Dragon
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook