Forum Dragon Ball Nao

» Czy Dragon Ball wytrzyma próbę czasu?

Strony:   1, 2
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.061
Posty: 31
Dragon Ball to anime legendarne. Będzie jeszcze dość długo lat choćby ze względu na gry. Można powiedzieć, że samo anime przeżyło już renesans i dostało kopa po emisji w Cartoon Network, RTL7, RTL2 co sprawiło, że zaczęto je wykorzystywać na rynku: gry na konsole, zabawki, karty, gadżety, gry planszowe, ulepszenie graficzne w postaci DVD na różne edycje i wersje językowe itd. DB jeszcze długo przeżyje zwłaszcza ze względu na gry które robię niezłą furore (zwłaszcza te na PS2) i które można stale ulepszać co sprawi, że będziemy mieli gre niczym samo anime.
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
Na pewno jeszcze długo wytrzyma Dragon Ball to jedna z najlepszych mang(jeśli nie najlepsza ) Skoro Koloseum jedno z największych dzieł inżynierijnych świata(starożytnego) przetrwało prube czasu,to Dragon Ball jedna z największych i najlepszych mang na pewno przetrwa jeszcze paredziesiąt lat.

Dragon Ball 4 Ever
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Sama nie wiem. Mam nadzieje że wytrzyma bo kocham Db ale myśle ze za jakiś czas powstaną nowe mangi z lepszymi efekatmi i może to troche przyćmić DB ale ja i tak zawsze pozostane wierna Db:D

Nedi
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jestem pewna, że będzie się cieszyć popularnością bardzo długo. DB jest opowieścią o wartościach uniwersalnych i jako takie zawsze będzie mieć odbiorców - tak samo jak Gwiezdna Saga czy Władca Pierścieni. DB stało się klasyką kanonu mangi shounen, z której twórcy korzystają i na której się wzorują. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej. Oglądam DB ponownie po blisko dziesięciu latach i stwierdzam, że anime to ma świetną i wciągającą fabułę, i mimo objętości w ogóle nie nudzi - czego nie można powiedzieć o innych, współczesnych, tasiemcach (ze wskazaniem na Bleacha).

Znajoma, 29-letnia kobieta z wyższym wykształceniem, wzięła się za oglądanie DB i jak na razie szalenie się jej podoba. To chyba również świadczy o tym, że DB jest serią ponadczasową.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Czy Dragon Ball wytrzyma próbę czasu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook