Forum Dragon Ball Nao

» Wojewódzki kontra Majewski

Który z showmenów jest zabawniejszy?

Który z showmenów jest zabawniejszy?
Kuba Wojewódzki 57,89% 11 57,89%
Szymon Majewski 42,11% 8 42,11%
Wszystkich głosów: 19
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
To pytanie jest skierowane do ludzi, którzy choć trochę oglądają telewizję,a zwłaszcza TVN. A pytanie brzmi ,który z szołmenów jest zabawniejszy, ma żarty na poziomie Majewski czy może Wojewódzki. Szymon Majewski sprawia wrażenie takiego półgłówka, a Wojewódzki szalonego intelektualisty. Majewski ma bardziej urozmaicony program, ale to nie on układa teksty np. do Rozmów w Tłoku, a Wojewódzki rozmawia tylko z gośćmi, ale i tak zawsze jest zabawnie. Więc który według was jest zabawniejszy?
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja wole Kube Wojewódzkiego , bo ostrzejsze teksty czasami daje . Ogólnie bardziej lubie go ogldać bo Majewskiego za bardzo nie lubie.. więc w ankiecie zagłosowałem na Kube Wojewódzkiego

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.310
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja nie umiem powiedzieć który z nich jest fajniejszy bo obydwu strasnie lubie...chociaż Wojewódzki je w dwóch żeczach lepszy od Majewskiego a mianowicie

-jest przystojniejszy (chociaż Szymon najbrzdszy nie jest)

- Wojewódzki jest naprawde bardzo inteligentny ,a Majewski to jest typowy showman

chyba wychodzi na to, że wole Kube

w ankiecie zagłosowałam na Szymona ale chyba z szacuku (albo po prostu [ ort! ] bylo mi go żal)

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.182
Posty: 403
Skąd: NS
Powiem tak;
Szymon przesadza. Oczywiście jego teksty są zabawne, rozmowy w tłoku tym bardziej, ale on za bardzo się 'wydurnia'
Natomiast Kuba, heh, on prowadzi ze swoimi gośćmi rozmowy na 'poziomie', które zawsze są zabawne Uwielbiam 'dobrą' ironie i uszczypliwość Kuby.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Coz, Wojewodzkiego uwazam za typowego palanta obecnych czasow...

Majewskiego zbytnio nie znam, ale ogladalem pare jego programow, i nawet mi sie podobaly jako tako, jak na kogos takiego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.841
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ciężki wybór, ale bynajmniej nie dlatego, iż oboje są wspaniałymi showmanami ... wręcz przeciwnie. Szymon Majewski, to taki typowy pajac, robi z siebie pośmiewisko, przebiera się, maluje, jest jak clown w cyrku, który zrobi gag, a każdy z niego się śmieje. Jednakże posiada plusy: potrafi w ciekawy sposób przedstawić obraz polityczny, działający obecnie w Polsce. Przyznaje, rozmowy w tłoku, są dość ciekawe, jednak jest to jedyny punkt programu, w którym śmiejesz się z powodu tego, iż coś jest na prawdę śmieszne, a nie z litości jaką czujesz do prezentera. Kuba Wojewódzki z kolei, jest człowiekiem, który gra przed kamerami. Udaje wielkiego cwaniaka, któremu nikt nie podskoczy, a który swoimi słowami potrafi postawić do parteru każdego. Jest inteligentny i z pewnością nie brak mu błyskotliwości, lecz czasem jego teksty są chamskie i nie smaczne. Wydawałoby się, iż dla dobrego show, potrafi zjechać ludzi, których nazywał mianem przyjaciół, kolegów ... Brak mu barier, których nie powinno się przekraczać, jednak jego show, dostarcza mi więcej informacji o danej osobie i jest prowadzący w dużo ciekawszej formie, mimo tego, że posiada tylko dwa punkty programu (rozmowa i występ zespołu). Z dwojga złego, wybieram Wojewódzkiego.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.528
Posty: 885
Osobiście wole Wojewudzkiego,znacznie bardziej cięty język ma przez co często s zabawniejsze sytuacje.Majewskiego w ogóle nie oglądam,kiedyś pare odcinków,tak to nie więc za bardzo na temat jego programu się wypowidać nie moge
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.705
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie często oglądam te programy , ponieważ nie lubię być zażenowany . Majewski jest żałosny zawsze , natomiast Kuba tylko zazwyczaj , więc głosuję na niego. Tym niemniej i tak wygrywa Magister Strzelba.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Gdy oglądam program Szymona MAjewskiego, nic już mnie w nim nie śmieszy, a jak program Wojewódzkiego to cały czas się śmieję!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.651
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ani jeden, ani drugi. Wojewódzki ironię ma na poziomie siedmiolatka, inteligencję dwunastolatka, a zdolność do przyciągania i otępiania ludzi naprawdę sporą. Za to większość żartów Majewskiego jest denna, a pośmiać się można co najwyżej z jego strojów. Do tego jest rozgarnięty jak kupa liści, a umysł ma równie lotny co lotna była żona Lota. Tyle że Majewski robi to na zamówienie, a Wojewódzki naprawdę jest przygłupi. Doda też podobno jest geniuszem.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.893
Posty: 72
nie wiem [ ort! ] dlaczego ale nigdy nie przepadałem za Wojewódzkim,wolę Majewskiego.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.893
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Majewski jest zabawny, lubię czasem pośmiać się z niektórych jego gagów, które niestety nie zawsze mu wyjdą..
Jeśli chodzi o Wojewódzkiego to nie widze nic zabawnego w jego programie. Dla mnie takie wzajemne obrażanie się jest po prostu [ ort! ] żałosne.. Nie trawię go i tyle...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Wojewódzki kontra Majewski
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook