Forum Dragon Ball Nao

» Jak wydymałem nauczyciela

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
tutaj opisujcie swoje sposoby jak robiliście w konia nauczycieli. Dla mnie już pożytku z tego nie będzie , ale może młodzi się czegoś nauczą.Temat może a nawet powinien przyjąć formę poradnika Na początek parę podstawowych sposobów:
- Podczas sprawdzania prac domowych zawsze zajmowałem miejsce pod oknem i rezerwowałem jedno w środkowym rzędzie. Jak nauczycielka przechodziła żeby sprawdzić teleportowałem się do środka , a jak już poszła kulturalnie wracałem na swoje miejsce. Na ten sposób sprawdzania metoda 100%.
- Zawsze trzymałem dobry kontakt z szatniarkami z którymi wychodziłem na szluga.Jako że matmę mieliśmy w poniedziałki na 1 godzinie i piątki na ostatniej, a miałem do poprawy w ostatnie parę dni roku 7 sprawdzianów oraz jako że nie chciało mi się za bardzo uczyć opracowaliśmy z kumplem system. Ja po lekcjach namawiałem którąś z pań o otwarcie drzwi do sali , kolega kluczem uniwersalnym otwierał biurko [ ort! ] i brał pracę dla siostry do napisania na nowo. W poniedziałek przed lekcjami wchodziliśmy z powrotem do sali zwracając pięknie wykonane prace. Nauczycielka sprawdzała je na lekcji i dostawaliśmy prawie max pkt.
- Podczas dyskusji na Polskim podawałem za argument że wg. Amerykańskich badaczy z wyższej uczelni im. Washingtona w Nowym Orleanie 80% bla bla odpowiednio do sytuacji. Jak kumpel rozgryzł tą metodę i podał ten argument jako pierwszy , zmieniłem datę badań na aktualniejszą i przeprowadzoną w Szwajcarii.

cdn.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Może to co zrobiłem nie było wielkim jakbyś franqey powiedział wydymaniem, ale lepsze to niż nic. Na lekcję spóźniał się nauczyciel od chemii, więc mówię do kolegów i koleżanek: ,,Chodźcie, po co będziemy na niego czekać...." i poszliśmy, większość osób z mojej klasy go nienawidziła! Poszliśmy, mija 30 minut przerwa! I przychodzi chemik i się mnie pyta "gdzie byliście", a ja mu na to ,,pani dyrektor nas zwolniła..". Poszedł więc do dyrektorki i zrobił jej awanturę, na drugi dzień już był bez pracy!
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Hm...Sporo tego będzie...

Odpowiedź: Uczyło się na dobrą sprawę tylko jednego zagadnienia po czym dochodziło do niego mniej więcej tak:
" ... w okresie takim a takim pojawiają się autorzy tacy jak Mickiewicz, Słowacki... Słowacki urodzony w tym a tym roku..."

ściąganie: Szczególnie na matmie: Z reguły wolno mieć "kartkę na obliczenia" wspólna kartka z kolesiówą z ławki i jazda.

"Krótka notatka" w pracy domowej, ew pracy na lekcji brzmiąca dokładnie "bwmtwmtwmtwmtwm..." zapisane bardzo nieczytelnie. Jeżeli nauczyciel niedowidzi, to się złapie... <nigdy nie zawiodło>

<dobre szczególnie na polskim> Zdanie typu "Autor zakochał się" brzmiało w moim wykonaniu "Autor zapałał wielkim, niekontrolowanym uczuciem, które ogarnęło go <blablabla>..." Wystarczyło naprawdę skromnie takich wypowiedzi, aby odpowiedź została uznana za pozytywną.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
ściąganie hehe Czego się to nie robiło! Zawsze do kartkówki i sprawdzianu potrzebne były kartki... więc pisało się przed lekcją ołówkiem pisało się ściągę a potem ścierano.
Albo jak nauczyciel pytał z zeszytu to trzeba było tylko znaleźć odpowiednią pozycję i piąteczka lub też pisało się się samemu poprawę sprawdzianu to kolega siedział z tyłu i podwał ściągi hehe!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ja mam swój sposób. Wymaga troche pracy i zaangażowania, ale nawet na największe łgarstwa nauczyciele przymykają oko. Mianowicie, nalezy wypracować sobie dobra opinie u nauczyciela. Wystarczy na lekcji strzelic paroma mądrymi tekstami, czasem w czymś pomóc, porozmawiac. 1 miech i psorek je nam z ręki. Wtedy hulaj dusza, piekła nie ma (oczywiście nadal zachowujemy pewne pozory). Podobnym sposobem jestem w stanie wytłumaczyć każde spóźnienie, choćby nie wiem ile ich było i jak były nałgane, z choćby nie wiem jak kiepskiej odpowiedzi ustnej dostać 3, bo przecież "to jest taki fajny uczeń..." (tutaj mile widziane wodolejstwo i płynne operowanie językiem, tudzież szybkie mówienie , robienie mądrych min i mimochodem wtrącana jakas tam niby ptrofesjonalna terminologia). A najlepsze to mozliwość nieodrabiania prac domowych. W ten sposób przez ostatnie 2 lata, przewaznie od czasów drugiego semestru udało mi się miło spędzać czas na różnych rozrywkach, z których żadna nie była pracą domową.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Pismo tagowe...
Piszesz jakbyś się podpisywał tagami, nauczyciele nie rozczytają dobrych tagów.
Piszesz prace, nie masz szans ściągnąć, bądź zbyt ryzykowne, piszesz tagami jakieś kocopoły! I minimum 3 jest.
Ściągawka pod samym nosem nauczyciela, 1 ławka itp. zazwyczaj nie zwracają uwagi.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Thought napisał(a):
Z reguły wolno mieć "kartkę na obliczenia" wspólna kartka z kolesiówą z ławki i jazda.
Tak robiłam na teście próbnym części matematyczno-przyrodniczą,facet który nas pilnował niczego się nie połapał....(choć to głównie ja jej pomagałam a nie ona mi)
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Cyceron napisał(a):
Pismo tagowe...
Piszesz jakbyś się podpisywał tagami, nauczyciele nie rozczytają dobrych tagów.
Piszesz prace, nie masz szans ściągnąć, bądź zbyt ryzykowne, piszesz tagami jakieś kocopoły! I minimum 3 jest.
co to jest pismo tagowe? pierwszy raz słyszę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja mam swój sposób. Robię małą ściągę i naklejam na plecy kolegi/koleżanki siedzącej z przodu. Kiedy nauczyciel idzie wtedy trzeba się umówić z kompanem, żeby zmienił/a styl siedzenia i zasłoniła oparciem ściągę. Zawsze działa.
No ale jeśli zdarzy się coś niespodziewanego, to zamieniam się po prostu kartkami z osobą, która coś umie i ona mi wtedy wypełnia ;p

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
No ale jeśli zdarzy się coś niespodziewanego, to zamieniam się po prostu kartkami z osobą, która coś umie i ona mi wtedy wypełnia ;p
mało to razy

Thought napisał(a):
<dobre szczególnie na polskim> Zdanie typu "Autor zakochał się" brzmiało w moim wykonaniu "Autor zapałał wielkim, niekontrolowanym uczuciem, które ogarnęło go <blablabla>..." Wystarczyło naprawdę skromnie takich wypowiedzi, aby odpowiedź została uznana za pozytywną.
to jest obowiązkowe

A tak całkiem serio ja nie muszę ściągać ani specjalnie się uczyć, bo pamiętam większość materiału z lekcji. Moją pamięć nauczyciele ocenili na( nie to, że się chwalę ) 5.4, więc nie jest źle
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
mi wyszło że po jednokrotnym przeczytaniu tekstu zapamiętuję 80-90 % treści , ale przy 70% nieobecności w liceum takie wyniki mogłem se o kant dupy rozbić.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
No w moim przypadku obecności ładnie pięknie, nie za dużo i usprawiedliwione...Oceny, jak to się mówi "ujdzie"...
Za to zachowanie <tu pogwizdywanie>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Ahh... Moja chemiczka odchodzi w tym roku ze szkoły, a takie fajne sprawdziany się z nią pisało. Kobita taka ślepa (albo nie chciałą widzieć ) że można było pisac kartkówke z podrecznikiem na stole. Albo te tlumaczenia:
-Mikołajczak, znów śmierdzi od ciebie papierosami!
-Ode mnie ? Broń boże
-To co tak śmierdzi
-Pewnie ci z liceum ćmiki pod oknem palą !

U 2/3 nauczycieli mam wyrobioną pozycje chłopczyka, który zawsze pomoże... taki uczynny. Pozostała 1/3 złożyła się na moje nieodpowiednie zachowanie .
Sposoby na nauczycieli... niech pomyśle. Mam taką jedną nauczycielke, co taka jakaś niegramotna jest, i za chiny nie wstawi uwagi. Tak więc najlepsze teksty, żeby taka zeszła z pola widzienia:

-Co sie tak pani patrzy.
-musze cie pilnowac
-a co szuka pani przyjaciela ? To se pani psa kupi.
-ale ja mam psa...
-to niech pani sprawdzi czy po korytarzu nie biega

(to mam zamiar wprowadzić w życie na początku roku . Zaczerpnięte z władców móch)
-Dlaczego tak się odzywasz do koleżanki ?
-Bo ona nie ma wacka !
-Czego ?
-No... siusiora. A pani ma ?

Porada dla ściągaczy. Najgorze jejst się "kitrać" ze ściągą. Wtedy nauczyciel od razu was wyczai. Najlepiej poczekać aż sie odwróci, albo zacznie coś czytać. Wtedy włąsnie należy na jak najwiekszym luzie zaczerpnąć imformacji ze ściagi.

BTW: Nigdy nie wkładajcie ściągi do rękawa, ani do buta. Po pierwsze to niepraktyczne, a po drugie belfer wam po kieszeniach ryć nie będzie.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Jak wydymałem nauczyciela
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook