Forum Dragon Ball Nao

» Gadu-Gadu

Strony: 1, 2  
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Siema zna moze ktos jakis program do gg w ktorym mozna zobaczyc osoby ktore sa w obecnej chwile niewidoczne ?? Chcialbym kogos tak na gg zlapac ze niby idzie gdzis tam a siedzie na NW Jezeli ktos zna prossze piszcie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wątpię żeby coś takiego istniało... Z resztą ja gadu-gadu nie używam, po stokroć wolę tlena...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Power GG, do wersji 6.1. Program nazywa się Inwigilator i zauważa zmiany statusowe oraz wysyłania bajtów u wszystkich numerów, na Twojej liscie. Jeżeli ktoś np, wyłączy gg i potem znów wróci na niewidoczny to go nakryjesz ... w niektórych wypadkach wystarczy, że napisze komuś wiadomość.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Przygotuj się na konieczność składania oświadczenia lustracyjnego.
Czasami w rogu jak to przy gg jest pokazuje się użytkownik ten czy tamten. PO sekundzie patrzę na listę kontaktów i widzę czerwone słoneczko. Sprawdź to usiebie, a może żaden programik nie będzie Ci potrzebny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Power Project, Power GG, Strong GG, wystarczy poszukać. Ale trzeba będzie cały czas aktualizować.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Witam zakładam ten temat w celu takim, abyście pomogli mi oczywiście jeśli tylko chcecie z moim gadu, po krótce przedstawie problem. Gdy klikam na zmianę statusu moje GG nadal jest niedostępne, kiedyś miałem taki sam problem, ale wszystko już sprawdzałem i to nie to
- zgodność z jaką na moim komputerze urychamiam GG to:Windows 98/ME
- Frefall- Zapora ogniowa jest wyłączona
- sterowników do GG nie potrzeba (chyba), bo wcześniej działało
Proszę o pomoc
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Najczęstszym problemem, który powoduje to, jest zepsucie sie configu jaki ustawiłeś na Gadu-Gadu.Najprostszym, a zarazem najbardziej skutecznym wyjściem, jest zapisanie swojej listy do pliku, a potem deinstalacja GG zarówno za pomocą dodaj/usuń jak i z rejestru, lub deinstalacja z dodaj/usuń i instalacja wersji nowszej.To jest dość częsty problem, jaki występuje z GG.Ma to też czasem związek z przepełnieniem procesu gg.exe.Instalacja nowszej wersji powinna załatwić sprawę.Jeżeli jest to najnowsza wersja to po prostu usuń normalni i z rejestru i zainstaluj na nowo.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Sai, bardzo dziękuje Ci za pomoc, ale to jednak nie podziałało, próbowałem kilka razy reinstalować GG, może jest jeszcze jakiś inny sposób?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Najczęstszym powodem "migania" słoneczka z żółtego na czerwony i z powrotem jest błędne ustawienie serwera proxy. Ustawiamy je w menu Gadu-Gadu/Ustawienia. Następnie z listy wybieramy "Połączenie". Zaznaczamy opcję Własne ustawienia proxy i naciskamy przycisk Ustaw. Pojawia się okno Ustawienia proxy. Wpisujemy adres i port ,który jest udostępniony przez administratora sieci. Jeśli serwer proxy wymaga autoryzacji wpisujemy nazwę użytkownika i hasło. Aby sprawdzić jaki powinniśmy wpisać adres proxy oraz port należy wejść w menu Start/Ustawienia/Panel Sterowania/Opcje internetowe. Wybrać zakładkę Połączenia, a nastepnie nacisnać przycisk Ustawienia sieci LAN. W polu Serwer Proxy mamy potrzebne nam dane.

Jeśli nadal słoneczko jest migające jest to niestety problemy zapychających się łącz internetowych i na to nie mamy żadnego wpływu. I sposób łączenia się z internetem (LAN czy Dial-up) nie ma tu większego znaczenia.
Sprawdz to

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No, zatwierdziłem odpowiednie połączenie z siecią i teraz ani drgnie. Cały czas czerwony, a wersja 7.7
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Hmmm, wydaje mi się, że lepiej będzie zadać pytanie w tym temacie, niż zakładać nowy.

A więc, jeżeli zmieniasz status na 'niewidoczny', przy Twoim numerze nadal znajduje się zielona słuchawka, świadcząca, że jesteś niewidoczny. Czy można to zmienić, wyłączyć?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Oldzie, ale ja w ogóle nie mogę statusu zmienić
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A więc, jeżeli zmieniasz status na 'niewidoczny', przy Twoim numerze nadal znajduje się zielona słuchawka, świadcząca, że jesteś niewidoczny. Czy można to zmienić, wyłączyć?
Niestety, ponoc jest to zbudowane w gg i nie da sie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Witajcie.

Od jakiejś godziny coś mi się dzieje z GG. Loguję się normalnie, ale nie przechodzę na (w moim przypadku) na niewidoczny. U siostry też tak jest. Każą sie logować do serwera. Wpisuję hasło, a oni twierdzą, że jest nieprawidłowe. Wzięłyśmy obie "przypomnij hasło" i pojawiły się te same, które zazwyczaj wpisujemy. Nic się nie dzieje. Czy to znaczy, że muszę od nowa zakładać GG??

Proszę o szybką odpowiedź

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Też miałem te problemy kiedy używałem klienta GG. Zainstaluj AQQ i spróbuj ponownie.
Nie wykluczam też, że może być inny powód, ale problem z klientem to najczęstszy pretekst do jego zmiany.

Buźka.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Czasem bywa tak, że coś się konta *, a czasem komunikatory...
Albo nowy numer, albo inny komunikator, albo kompletne wyczyszczenie śladów gadulca.

Spróbuj na web.gadu się zalogować i będziesz wiedziała co robić.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
gg nie jest problamem stabilnym odczekaj troche moze problem sam zniknie u mnie czasami tez sie pieprzy,a jak nic nie pomoze to odinstaluj i zainstaluj od nowa jesli nie usuniesz folderu to zachowasz numery

i pytanie jaka masz wersje gg??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
LubiePlacuszki napisał(a):
i pytanie jaka masz wersje gg??
To nie ma nic do rzeczy.
Jako, że kiedyś sam byłem użytkownikiem tego nieszczęsnego gadu-gadu to także miałem problemy jak Ty. Czasem mi konto nie działało, a np. siostrze w tej samej chwili bez problemu łączyło. Problem chyba tkwi w aplikacji, dlatego polecam tak jak ktoś wyżej napisał - AQQ. Sam korzystam i nie mam problemów z połączeniem do pluginu GG.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Ja używam GG i problemów nie mam. Próbowałam za to uruchomić AQQ, jakieś nowsze, i nie polecam. Jeśli już, to tylko starsze wersje, nowe AQQ ssie ;/. Tlena też polecam, problemów nie miałam.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dokładnie, AQQ bubel. GG też, ale mniejszy i ma fajne emotki.
(poza tym psuje się na Viście, co za zacofany program)

Co do tego, że nie działa, to IMO wystarczy odczekać, aż zacznie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Gadu-Gadu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook