Forum Dragon Ball Nao

» Gadu-Gadu - temat zbiorczy

Strony: 1, 2  następna
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Dni na forum: 3.794
Ostrzeżenia: 1
Siema zna moze ktos jakis program do gg w ktorym mozna zobaczyc osoby ktore sa w obecnej chwile niewidoczne ?? Chcialbym kogos tak na gg zlapac ze niby idzie gdzis tam a siedzie na NW Jezeli ktos zna prossze piszcie
Shiro Mężczyzna
^The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Dni na forum: 4.696
Plusy: 4
Wątpię żeby coś takiego istniało... Z resztą ja gadu-gadu nie używam, po stokroć wolę tlena...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Dni na forum: 4.492
Plusy: 41
Power GG, do wersji 6.1. Program nazywa się Inwigilator i zauważa zmiany statusowe oraz wysyłania bajtów u wszystkich numerów, na Twojej liscie. Jeżeli ktoś np, wyłączy gg i potem znów wróci na niewidoczny to go nakryjesz ... w niektórych wypadkach wystarczy, że napisze komuś wiadomość.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.914
Plusy: 10
Przygotuj się na konieczność składania oświadczenia lustracyjnego.
Czasami w rogu jak to przy gg jest pokazuje się użytkownik ten czy tamten. PO sekundzie patrzę na listę kontaktów i widzę czerwone słoneczko. Sprawdź to usiebie, a może żaden programik nie będzie Ci potrzebny.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Dni na forum: 3.833
Power Project, Power GG, Strong GG, wystarczy poszukać. Ale trzeba będzie cały czas aktualizować.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
Dni na forum: 3.802
Ostrzeżenia: 6
Witam zakładam ten temat w celu takim, abyście pomogli mi oczywiście jeśli tylko chcecie z moim gadu, po krótce przedstawie problem. Gdy klikam na zmianę statusu moje GG nadal jest niedostępne, kiedyś miałem taki sam problem, ale wszystko już sprawdzałem i to nie to
- zgodność z jaką na moim komputerze urychamiam GG to:Windows 98/ME
- Frefall- Zapora ogniowa jest wyłączona
- sterowników do GG nie potrzeba (chyba), bo wcześniej działało
Proszę o pomoc
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Najczęstszym problemem, który powoduje to, jest zepsucie sie configu jaki ustawiłeś na Gadu-Gadu.Najprostszym, a zarazem najbardziej skutecznym wyjściem, jest zapisanie swojej listy do pliku, a potem deinstalacja GG zarówno za pomocą dodaj/usuń jak i z rejestru, lub deinstalacja z dodaj/usuń i instalacja wersji nowszej.To jest dość częsty problem, jaki występuje z GG.Ma to też czasem związek z przepełnieniem procesu gg.exe.Instalacja nowszej wersji powinna załatwić sprawę.Jeżeli jest to najnowsza wersja to po prostu usuń normalni i z rejestru i zainstaluj na nowo.

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
Sai, bardzo dziękuje Ci za pomoc, ale to jednak nie podziałało, próbowałem kilka razy reinstalować GG, może jest jeszcze jakiś inny sposób?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Najczęstszym powodem "migania" słoneczka z żółtego na czerwony i z powrotem jest błędne ustawienie serwera proxy. Ustawiamy je w menu Gadu-Gadu/Ustawienia. Następnie z listy wybieramy "Połączenie". Zaznaczamy opcję Własne ustawienia proxy i naciskamy przycisk Ustaw. Pojawia się okno Ustawienia proxy. Wpisujemy adres i port ,który jest udostępniony przez administratora sieci. Jeśli serwer proxy wymaga autoryzacji wpisujemy nazwę użytkownika i hasło. Aby sprawdzić jaki powinniśmy wpisać adres proxy oraz port należy wejść w menu Start/Ustawienia/Panel Sterowania/Opcje internetowe. Wybrać zakładkę Połączenia, a nastepnie nacisnać przycisk Ustawienia sieci LAN. W polu Serwer Proxy mamy potrzebne nam dane.

Jeśli nadal słoneczko jest migające jest to niestety problemy zapychających się łącz internetowych i na to nie mamy żadnego wpływu. I sposób łączenia się z internetem (LAN czy Dial-up) nie ma tu większego znaczenia.
Sprawdz to

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
No, zatwierdziłem odpowiednie połączenie z siecią i teraz ani drgnie. Cały czas czerwony, a wersja 7.7
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Dni na forum: 4.048
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Hmmm, wydaje mi się, że lepiej będzie zadać pytanie w tym temacie, niż zakładać nowy.

A więc, jeżeli zmieniasz status na 'niewidoczny', przy Twoim numerze nadal znajduje się zielona słuchawka, świadcząca, że jesteś niewidoczny. Czy można to zmienić, wyłączyć?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
Oldzie, ale ja w ogóle nie mogę statusu zmienić
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
A więc, jeżeli zmieniasz status na 'niewidoczny', przy Twoim numerze nadal znajduje się zielona słuchawka, świadcząca, że jesteś niewidoczny. Czy można to zmienić, wyłączyć?
Niestety, ponoc jest to zbudowane w gg i nie da sie.

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Dni na forum: 4.489
Plusy: 6
Witajcie.

Od jakiejś godziny coś mi się dzieje z GG. Loguję się normalnie, ale nie przechodzę na (w moim przypadku) na niewidoczny. U siostry też tak jest. Każą sie logować do serwera. Wpisuję hasło, a oni twierdzą, że jest nieprawidłowe. Wzięłyśmy obie "przypomnij hasło" i pojawiły się te same, które zazwyczaj wpisujemy. Nic się nie dzieje. Czy to znaczy, że muszę od nowa zakładać GG??

Proszę o szybką odpowiedź

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Dni na forum: 4.272
Plusy: 9
Też miałem te problemy kiedy używałem klienta GG. Zainstaluj AQQ i spróbuj ponownie.
Nie wykluczam też, że może być inny powód, ale problem z klientem to najczęstszy pretekst do jego zmiany.

Buźka.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Dni na forum: 4.192
Plusy: 3
Czasem bywa tak, że coś się konta *, a czasem komunikatory...
Albo nowy numer, albo inny komunikator, albo kompletne wyczyszczenie śladów gadulca.

Spróbuj na web.gadu się zalogować i będziesz wiedziała co robić.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.538
Plusy: 26
gg nie jest problamem stabilnym odczekaj troche moze problem sam zniknie u mnie czasami tez sie pieprzy,a jak nic nie pomoze to odinstaluj i zainstaluj od nowa jesli nie usuniesz folderu to zachowasz numery

i pytanie jaka masz wersje gg??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Dni na forum: 3.476
Plusy: 18
LubiePlacuszki napisał(a):
i pytanie jaka masz wersje gg??
To nie ma nic do rzeczy.
Jako, że kiedyś sam byłem użytkownikiem tego nieszczęsnego gadu-gadu to także miałem problemy jak Ty. Czasem mi konto nie działało, a np. siostrze w tej samej chwili bez problemu łączyło. Problem chyba tkwi w aplikacji, dlatego polecam tak jak ktoś wyżej napisał - AQQ. Sam korzystam i nie mam problemów z połączeniem do pluginu GG.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Dni na forum: 3.822
Ja używam GG i problemów nie mam. Próbowałam za to uruchomić AQQ, jakieś nowsze, i nie polecam. Jeśli już, to tylko starsze wersje, nowe AQQ ssie ;/. Tlena też polecam, problemów nie miałam.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.810
Plusy: 64
Dokładnie, AQQ bubel. GG też, ale mniejszy i ma fajne emotki.
(poza tym psuje się na Viście, co za zacofany program)

Co do tego, że nie działa, to IMO wystarczy odczekać, aż zacznie.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Strony: 1, 2  następna

Forum DB Nao » Różne » Hyde Park » Komputer, Internet » Gadu-Gadu - temat zbiorczy
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump