Forum Dragon Ball Nao

» Makyo-jin

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Makyo to byla ta gwiazda czy planeta Garlicka. On i jego syn z niej pochodzili, wiec mozna ich okreslac jako Makyo-jin.

A te ich wszystkie slugusy? Na nich Makyo rowniez oddzialywala, bo dodawala sil (w serii przynajmniej). Wiec mozna powiedziec, ze oni takze byli z tej planety? Bo wygladalem to do siebie nie sa podobni wcale. Jak myslicie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gotenkskun napisał(a):
Makyo to byla ta gwiazda czy planeta Garlicka.
To była planeta, aczkolwiek określana gwiazdą, ze względu na jej promieniowanie.
Sługusy jak najbardziej pochodziły z tej planety, świadczy o tym wplyw promieniowania, a wygląd nie musi ich dyskwalifikować. To tak jak ziemianie i animale. Byli przedstawicielami innych ras, ale pochodzili z jednej planety. Na pewno nie przybyli na Makyo star, bo ich zaawansowanie techniczne jest niższe niż u Nameczan, ktorzy potrafili chociaż skonstruować statek dla Kamiego, a ta rasa nie przyniosła ze sobą żadnych nowinek technicznych.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


To nie była planeta Garlicka - to była planeta diabłów czy jakoś tak, w końcu Picollo tam też mógł dolączyć czy coś takiego pamiętam, że to była diabelska kraina czy jakoś tak
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.752
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Loganek napisał(a):
To nie była planeta Garlicka - to była planeta diabłów czy jakoś tak, w końcu Picollo tam też mógł dolączyć czy coś takiego pamiętam, że to była diabelska kraina czy jakoś tak
Nie szpanuj tak swoją pamięcią, bo ośmieszasz się. Skoro nie wiesz, to po co się wypowiadasz. Może chociaż poczytaj artykuł o planetach, który na tej stronie znajdziesz.
To był planeta Makyo, rodzinna planeta Garikku Jr i jego starego. Raz na 5000 lat zbliża się do Ziemi i wówczas moc Mazoku, czyli klanu demonów wzrasta wielokrotnie. Zniszczył ją Gohan. Piccolo nie mógł dołączyć do nich, było jedynie wspomniane, że on sam kiedyś działał pod imieniem Mazoku - ale tu chodziło dokładniej o Piccolo Daimao.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Makyo-jin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook