Forum Dragon Ball Nao

» Champions League

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Jako, że nie zauważyłem zabawy typu survivora mającej na celu ukazać najlepszego bohatera, postanawiam taki temat założyć, jednakże na innych zasadach.
W projekcie pomógł mi Focus, za co pragnę mu teraz podziękować, ukłon w jego stronę.

Na początek przedstawię bohaterów, którzy wezmą udział w pierwszej (a może i ostatniej) odsłonie tej zabawy:

1. Alucard (Hellsing)
2. Ichigo Kurosaki (Bleach)
3. Alphonse Elric (Full Metal Alchemist)
4. Victoria Seras (Hellsing)
5. Shinji Ikari (Neon Genesis Evangelion)
6. Kuchiki Rukia (Bleach)
7. Kiba (Wolf's Rain)
8. Lina Inverse (Slayers)
9. Goku (Dragon Ball)
10. Vegeta (Dragon Ball)
11. 'L- Hideki Ryūga (Death Note)
12. Yagami Lighto (Death Note)
13. Hatake Kakashi (Naruto)
14. Edwardo Elric (Full Metal Alchemist)
15. Naruto (Naruto)
16. Tsubasa Ozora (Captain Tsubasa)

Gra jest typowym turniejem, tak więc bohaterowie mierzą się w pojedynku jeden na jeden. Poprzez głosowanie, tylko jedna z postaci przejdzie do kolejnego etapu gry, dążąc w ten sposób do finału, przegrany natomiast odpada, i nie uczestniczy w grze do samego końca.

Zapewne niektórzy zwrócili już uwagę, że brakuje postaci z jakiś anime, albo nie jest ich równa ilość, przykro mi, postacie te wyłoniłem w oparciu o kilka zdań, bądźcie więc pewni, że ich wybór nie należał tylko do mnie. Pojedynki również zostały wyłonione w sposób zupełnie losowy.

Podsumowania rundy odbywać się będzie codziennie między godzinami 23:30- 0:30, podsumowującym będę ja bądź Focus, jeżeli ten oczywiście się zgodzi.

A więc pierwszy pojedynek:
'L- Hideki Ryuga (Death Note) Vs Alucard (Hellsing)

Kolejne pojedynki ukazywać się będą wraz z podsumowaniem.

Spis pojedynków:
'L- Hideki Ryuga (Death Note) Vs Alucard (Hellsing)- Zwycięzca: L- Hideki Ryuga.

Ichigo Kurosaki Vs Tsubasa Oozora- Zwycięzca: Tsubasa Oozora

Victoria Seras Vs Edward Elric- Zwycięzca: Edward Elric

Naruto Vs Alphonse Elric Zwycięzca: Naruto

Goku Vs Shinji Ikari Zwycięzca: Goku

Kuchiki Rukia (Bleach) Vs Yagami Lighto/Raito (Death Note)- Zwycięzca: Yagami Lighto

Hatake Kakashi (Naruto) Vs Kiba (Wolf's Rain)- Zwycięzca: Hatake Kakashi

Lina Inverse (Slayers) Vs Vegeta(Dragon Ball) - Zwycięzca: Lina Inverse

Ten post był edytowany 11 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 09.08.2007, 11:01
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Alucard - jest mroczny i ma nutkę tajemniczości ... dodatkowo sprawia, że mimo tej całej jego "straszności" nie da się go nie lubić :p.

Od razu mowie, ze posty kilkuslowne nie beda tolerowane.
SoheiMajin Gotenks

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż, powiem szczerze, że to dość trudny wybór, gdyż obydwie te postacie przypadły mi do gustu. Jednak mimo wszystko oddaje głos na L'a- Hideki Ryūga, który zaimponował mi swoją niezwykłą inteligencją oraz spostrzegawczością.

Ps. Nie napisałem tego w jednym poście by nie robić śmietnika w pierwszej, najważniejszej odpowiedzi.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
L, gdyż zaimponował mi swoją inteligencją, umiejętnością szybkiej dedukcji, przeanalizowania danych i pomimo, że jest dość dziwną osobą umie się bić... no i lubi słodycze ;p

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Alucard. Marry Sue jak cholera, ale jaki słodki i pyszny...! Jak napisał Focus - nie da się go nie lubić, ma taki fajny uśmiech .


Swoją drogą, co za bałwan układał listę postaci? Znaczy się, nie żebym miał coś do owego bałwana, ale lista jest ograniczona i zawiera nieciekawych bohaterów. Nie ma żadnej postaci z mang Clamp'a, ani tak wyróżniających się (i znanych!) charakterów jak Vash z Triguna, Lucy z Elfen Lied czy Spike z Cowboy Bebopa! Nie mówiąc już o mniej znanych seriach - ponieważ tu i te duże są olewane. Bo zestawianie nieciekawych shonenów i kilku niezłych serii (jak DN czy Hellsing) + perełka w szambie czyli NGE jest niefajne Mocno żenujące toto.

Poz.
dravim!

No i o Aralce zapomniano ;p
SoheiMajin Gotenks


Właśnie.

Poz.
dravim!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A mówiłem Old, by dodać Spike'a i resztę, ale się upierałeś, że to nie te anime nie jest z górnej półki ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
0_0






Wysłałbym tylko te emoty, do napisania posta ale zostałby usunięty, tak więc pytam co jest anime z górnej półki: DB, Naruto?

...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Po pierwsze, bohaterów wylosowałem w oparciu o kilka zdań, oznacza to, że zapytałem kilku internetowych znajomych. Pośród wymienionych przez nich bohaterów wybrałem tych którzy padali najczęściej, a ostatnią postać dopełnił Focus.
Po drugie nie mówiłem nic o anime z górnej półki, zresztą co z tego, że zapełnilibyście listę nie wiadomo jakimi postaciami, skoro i tak nikt nie brałby udziału w zabawie, nie znając tych bohaterów.
Jeżeli zakończymy tą turę, myślę, że zrobienie eliminacji wstępnych będzie dobrym pomysłem, wtedy właśnie możemy dodać wszystkich wymienionych przez Was bohaterów.
Ale jak na razie, wróćmy do gry.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.272
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Focus napisał(a):
A mówiłem Old, by dodać Spike'a i resztę, ale się upierałeś, że to nie te anime nie jest z górnej półki ...
Sugeruję dodać Asha z Pokemon, Kaia z Beyblade oraz Yugiego z Yu-Gi-Oh!

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja, po dosyć długim namyśle, oddaję swój głos na 'L. Nie oglądałam ani nie czytałam ani "Hellsinga" ani "Death Note"( nie chcę mieszać sobie fabuł z obecnie oglądanym przeze mnie "Naruto"; a teraz powód, dlaczego 'L: ). "Death Note" chcę obejrzeć zaraz po obejrzeniu "Naruto", a na "Hellsinga" jeszcze przyjdzie czas.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Takze zagłosuję na L'a Za to , że posiadał wspaniałą umiejętność dedukcji, dorównywał szybkością Lightowi, nie odstępował mu na krok. Jest także na moim avku, to też za to.
Jest jedną z moich ulubionych postaci z anime- mroczna postać.. Chciałbym aby to ona wygrała cały turniej.


ps. Alucard też jest jedną z najlepszych postaci, ze względu na swój dziwny humor i gadki Lepiej gdyby oni znaleźli się w finale , a nie peirwszej rundzie .
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.525
Posty: 885
Cóż trudny wybór ale jednak z tej dwujki wybieram L.
Hmm czemu?


Avensus napisał(a):
L, gdyż zaimponował mi swoją inteligencją, umiejętnością szybkiej dedukcji, przeanalizowania danych
To po pierwsze,a po drugie dlatego iż był dziwną osobą dzięki czemu w niektórych sytuacjach mocniej mnie przyciągało DN

Ishido napisał(a):
ps. Alucard też jest jedną z najlepszych postaci, ze względu na swój dziwny humor i gadki Lepiej gdyby oni znaleźli się w finale , a nie peirwszej rundzie .
O to to właśnie!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Tak więc pierwsze spotkanie zakończone, zwycięzcą ogłaszam L- Hideki Ryuga.
Dziękuje wszystkim za głosy (...).
A oto kolejne spotkanie:
Ichigo Kurosaki Vs Tsubasa Oozora
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie wiem jak można ominąć chociażby takie postacie jak Spike, Onizukę, Vasha, Rurouni Kenshin, Dunpeala itp.

Strasznie szybko zakończyłeś tą rundę, nawet nie zdarzyłem oddać głosu. No cóż, tym razem oddam, wybieram Tsubase, bo to raczej pierwsze Anime i pierwszy bohater, który przypadł mi do gustu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shiro: 31.07.2007, 10:52
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tsubasa - to moje pierwsze anime, lubię te serie i na pewno nie tylko w moim życiu, ale w wielu odcisnął silne piętno i ukierunkował to, w jaki sposób teraz postrzegam anime.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tsubasa Oozora - jedno z pierwszych anime, które widziałem. Zmotywowało mnie do wielu rzeczy i zmieniło mnie na lepsze. Tsubasa nauczył mnie, żeby dążyć do spełnienia własnych marzeń, walki o swoje, nie poddawanie się i wytrwałości.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kurosaki Ichigo- Zainspirował mnie on swoją podstawą. Nigdy się nie poddał zawsze walczył do samego końca, lecz nie dla siebie, walczył dla innych dla tych, którzy pokładali w nim nadzieję. Potrafił poświęcić własne życie, dla potrzebujących go, w dodatku mimo siły i potencjału nie dał nigdy odczuć swym przyjaciołom, że są od niego gorsi. W dodatku nie był obojętny na cudze krzywdy i mimo niechęci do nowych zadań, wziął je na swoje barki by uratować mało znaczącą duszę.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 29.07.2007, 11:13
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak jak poprzednicy wybieram Tsubasę. Swojego czasu był moim ulubionym bohaterem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Tsubasa. Pierwsze anime, jakie widziałam, jeszcze przed DB. Przypadł mi do gustu.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja także oddam głos na Tsubasę , gdyż to także było jednym z pierwszych anime, jakie zacząłem oglądać i może dzięki temu anime wszystko się zaczęło ^^. Opowiada takżę o moim ulubionym sporcie - czyli piłce nożnej.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Champions League
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook