Forum Dragon Ball Nao

» [Fikcja] Dan Brown

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Lubię taki typ literatury, zagadki, tajemnice, które bohaterowie muszą rozwiązać. Oto 4 książki o które mi chodzi:
Kod Leonarda Da Vinci, Anioły i Demony, Zwodniczy Punkt i Cyfrowa Twierdza. Najbardziej podobały mi się 2 pierwsze. A wy co o nich myślicie?
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Facet zawija kontrowersję w piękne słówka.

"Kod..." przeczytałem, z "Aniołami..." dałem sobie spokój w połowie książki, za inne się nie łapię, wolę nie ryzykować. Zawiodłem się, bo po recenzjach spodziewałem się książki wyśmienitej, a dla mnie toto jest tandetne. A jedynymi wypowiadającymi się nt. tej książki były albo środowiska antykatolickie które książkę wychwalały pod niebiosa, albo katolickie, które krytykowały. Ten gościu nie potrafi pisać, kropka.

Komercha rlz?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.114
Posty: 18
Książki same z siebie są fajne na nudny wieczór i nawet potrafią wciągnąć, ale bolą naprawdę ludzie, którzy po przeczytaniu ich wyznają je jako absolutne źródło prawdy.

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dan Brown i jego osławiony Kod , któż go nie zna , chyba wszyscy , pamiętam jak dziś tę burze , skandale, kościół pali kod da Vinci , nawoływał do nieczytania tej książki , co paradoksalnie przyczyniło się wyśmienitej sprzedaży , no więc skuszony przez kościół przeczytałem Kod i muszę powiedzieć ze książka jest w każdym calu średnia , papierowe postacie , idiotyczne momentami dialogi i wcale nie rewelacyjna fabuła etc spodziewałem się bulwersującej książki,po tym szumie w mediach że jakoby jej czytanie może zachwiać wiarę a dostałem przeciętną sensacyjną książkę, jakich wiele na rynku. Ale najśmieszniejszy tekst był w sumie styłu okładki, nota wydawnicza, w której porównują Browna do Cobena i o zgrozę Emberto Eco , absurdalne jak nic ,Ci wydawcy to mają poczucie humory.
Co do Aniołów i Demonów to czytałem tylko polowe i rzuciłem w kąt ,dobrze że to była książka z biblioteki na dzień dzisiejszy w stosunku do Dana Browna jestem na nie.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Fikcja] Dan Brown
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook