Forum Dragon Ball Nao

» Grimpow i sekret ośmiu mędrców

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.156
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Pewnego zimowego dnia 1313 roku młodzieniec zwany Grimpow znajduje trupa mężczyzny w zaśnieżonych górach Ullpensu.Przerażony ponurym znaleziskiem odkrywa,że zmarły rycerz był posłańcem nosiącym tajemniczy list i dziwny kamień.Przedmioty te całkowicie zmieniają jego życie i skierują go ku nowemu przeznaczeniu...oto mniej więcej początek fabuły.Czytaliście ją możę,a jeżeli tak to czy znacie inne książki o podobnej tematyce czyli o rozwiązywaniu tajemnic?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tej książki nie czytałem , ale jeśli chodzi o rozwiązywanie tajemnic , to na zawsze bendę miał sentyment do "Pana samochodzika". Poza tym lubię kryminały Agathy Christie .

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.183
Posty: 403
Skąd: NS
Taaa.... ja tez lubiłam "Pana Samochodzika", a teraz króluje "Detektyw Monk" na razie [ ort! ] czytałam tylko jak "Jedzie na Hawaje....." A tak w ogóle [ ort! ] to uwielbiam książki psychologiczne chociażby "Sprawiedliwość Owiec" lub "Folwark zwierzęcy"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Grimpow i sekret ośmiu mędrców
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook