Forum Dragon Ball Nao

» Wasze ulubione ugrupowanie polityczne

Jakie jest wasze ulubione ugrupowanie polityczne?

Jakie jest wasze ulubione ugrupowanie polityczne?
PiS 19,05% 4 19,05%
PO 42,86% 9 42,86%
SLD 0,00% 0 0,00%
LPR 4,76% 1 4,76%
Partia Zboczonych Kobiet^^ 9,52% 2 9,52%
Samoobrona 0,00% 0 0,00%
UPR 14,29% 3 14,29%
SDPL 0,00% 0 0,00%
Inne 9,52% 2 9,52%
Wszystkich głosów: 21
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A więc : Jakie jest wasze ulubione ugrupowanie polityczne które popieracie ? Tutaj możecie napisać jaka to partia i dlaczego akurat ta


o wielu ważnych partiach zapomniałem więc proszę moderatorów by dodali jeszcze kilka których znają ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.837
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Partia Zboczonych Kobiet. Edhel potwierdzi.

A tak na poważnie, to chyba PO. Od początku uważałam, że to oni powinni rządzić. Doskonale widać co teraz robi święta trójca (PiS i ...LiS). Poza tym PO nie trzyma z Rydzykiem. Moim zdaniem Tusk nadaje się na prezydenta. Obecne władze przy(PiS)ują sobie wiele zasług, np. spadek bezrobocia. No tak, skoro ludzie wyjeżdżają, to nie ma kto grać roli bezrobotnego. Wzrost gospodarczy nie jest zjawiskiem, które pojawia się od tak, tylko pojawia sie na przestrzeni wielu lat. To wcale nie zasługa rządu.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
W ankiecie wybrałem PO. Nie wiem dlaczego. Obie partie nie są wspaniałe. Pis rządzi teraz z Ligą i Samoobroną i... lepiej nie mówić, co chwila sex afera, Giertych ph, z ostatniej chwili: jest koalicja, z ostatniej chwili nie ma koalicji, z ostatniej chwili jest koalicja, wiecie o co mi chodzi! I jeszcze przypisują sobie ,że to dzięki nim następuje wzrost gospodarczy itd. I jeszcze te ich radio Maryja PO też rządziło ale nic wielkiego nie wniosła(albo się mylę, jeżeli tak to mnie poprawcie!, ale to chyba dzięki nim weszliśmy do Unii, nie jestem pewien, nie interesowała mnie wcześniej polityka!), ale przynajmniej coś zrobili! Gdybym mógł głosować to głosowałbym na PO, jest najlepszą partią z całego(dzisiejszego) sejmu!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Laru-chan napisał(a):
No tak, skoro ludzie wyjeżdżają, to nie ma kto grać roli bezrobotnego.
Racja, ale wyjeżdzają nie tylko bezrobotni, a miejsc pracy jest więcej niż było. Ale zgadzam się, że to nie jest zasługa rządu.
W ankiecie zabrakło kilku partii np.
-Samoobrona
-Zieloni 2004
-Partia postępu RACJA x2
-Komunistyczna partia Polski(nie wiem czy tak się nazywa)
-UPR
Partią dla mnie jest ta ostatnia, gdyż gwarantuje swobodny rozwój gospodarczy(niskie podatki, prywatyzacja przedsiębiorstw państwowych, zlikwidowanie ZUSu i całej po peerelowskiej i lewicowej biurokracji), maksymalnie go ułatwia, postuluje uproszczenie prawa i zaostrzenie kar(w tym karę śmierci). Sprzeciwa się również socjalistycznej UE. Skupia również osoby zaangażowane w ruchy monarchistyczne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.705
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jako że nie widzę partii idealnej zagłosuję na PiS. Być może gospodarka , bezrobocie , spadek przestępczości itp. to nie do końca ich zasługa , ale przynajmniej tego nie *. A to że się kłucą i co chwila wybucha jakaś afera mam serdecznie w dupie , a nawet odbieram to jako zjawisko pozytywne , bo jest się z czego pośmiać .

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.635
Plusy: 2
Posty: 1.408
Osobiście żałuje, ale na polskiej scenie polityxcznej brakuje partii, czy chocby znanego mi i aktywnie działającego ugrupowania, które w pełni odpowiadałoby moim poglądom.
No cóż...

Chciałbym aby na polskiej scenie pojawiła sie siła, która mogłaby zająć lukę między PiS a PO.
Partia, która w swoich poglądach odnosiłaby sie do tradycji, ale co do gospodarki reprezentowała nieco bardziej iberalnye podejście.

A to, co aktualnie dzieje sie w Polsce, to doprawdy żenujące...
Nie będe sie na ten temat rozpisywac, bo naprawde szkoda mi i słow i własnego czasu...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
mihesz napisał(a):
chyba dzięki nim weszliśmy do Unii, nie jestem pewien, nie interesowała mnie wcześniej polityka!), ale przynajmniej coś zrobili!
Do UE weszlismy za rzadow SLD.

Ja w ostatnich wyborach glosowalem na PiS, w nastepnych takze bede.
Nie jest to partia wspaniala, ale obecnie u nas takowej nie ma, i z pewnoscia nigdy nie bedzie.

PS. Dodalem pare pozycji do ankiety.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.185
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Oddałem głos na PO bo lubie Tuska
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Masz 15 lat, więc raczej oddałbyś głos, no chyba, że ktoś oddał Ci swój.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W ankiecie podobnie jak mihesz zagłosowałem na partię aktualnie rządzącą, czyli PO. Donald Tusk przekonał mnie do swojej osoby, podczas debat telewizyjnych, koleś naprawdę dobrze myśli.
Jego poglądy polityczne pokrywają się z moimi choć z Polski Irlandii to on nie zrobi, ale widać przynajmniej, że stara się ocieplać stosunki międzynarodowe.
Walczy o pozycję Polski w Europie.

Naoista napisał(a):
PiS,
Z tych dwóch, to właśnie PO jest mniejszym złem ;].

Pod koniec swojej kadencji PiS już nic nie robili oprócz durnych konferencji prasowych o laptopie Ziobry... -_-' Żal.pl
Pan Kaczyński starał się, ale tylko i wyłącznie dla siebie i jego partii.
Oceniając rządy PO a PiS można przynajmniej zauważyć różnicę.
"Ocieplenie" się stosunków między Niemcami a Polską, chociaż historia zawsze będzie dzielić oba te narody.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja zagłosowałem na PO. Cóż, ich rządy jak na razie wielkiego szału nie robią, ale nie oszukujmy się,cudów nie ma.Wybierając między PiS i PO wielkiego pola manewru nie miałem i mój wybór był oczywisty - poparłem Platformę. Poza tym , po tym co ,zaprezentował PiS w ciągu 2-óch lat swoich rządów, każda inna partia była by lepsza (no dobra,trochę przesadziłem ).
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.651
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Owczy pęd. PO albo PiS. Tak jakby tylko dwie partie w Polsce były.

UPR. Nie ukrywam, że za sprawą Joego, który dał mi do poczytania ich program, pomógł zrozumieć i wytłumaczył wszystkie te polityczne pierdółki, których wcześniej nie rozumiałem, bo zwyczajnie mnie to nie obchodziło. Pewnie gdyby nie to, teraz głosowałbym w ankiecie na PO. I pewnie dlatego, że cała moja rodzina ich popiera (głównie dlatego, że walczą z PiS, ale nie zdają sobie sprawy, jak te ugrupowania są do siebie podobne) i pewnie byłbym bardzo zadowolony, że wiele osób również uwielbia Tuska.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ćwok I Wielki napisał(a):
Owczy pęd. PO albo PiS. Tak jakby tylko dwie partie w Polsce były.

UPR. Nie ukrywam, że za sprawą Joego, który dał mi do poczytania ich program, pomógł zrozumieć i wytłumaczył wszystkie te polityczne pierdółki, których wcześniej nie rozumiałem, bo zwyczajnie mnie to nie obchodziło.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.753
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Nie wspomniano również Polskiej Partii Pracy

A ja wybrałbym WIP Wolność i Praworządności - kierowaną przez Janusza Korwin Mikkego

Zgadzam się w wielu sferach życia, społeczeństwa czy gospodarki z jej założycielem i generalnie postulatami partii. Wcześniej JKM związany był z UPR.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Wasze ulubione ugrupowanie polityczne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook