Forum Dragon Ball Nao

» Gitara

Strony:   1, 2

Jaką gitarę posiadasz? Jeśli nie posiadasz, to której brzmienie najbardziej Ci się podoba?

Jaką gitarę posiadasz? Jeśli nie posiadasz, to której brzmienie najbardziej Ci się podoba?
Klasyczna 14,81% 4 14,81%
Akustyczna 18,52% 5 18,52%
Elektryczna 44,44% 12 44,44%
Basowa 22,22% 6 22,22%
Wszystkich głosów: 27
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kiedyś chciałem grać na gitarze, ale mi przeszło mój kolega gra i z brzmienia najbardziej podoba mi się akustyczna (słyszałem też inne).

Z gitarą miałem też do czynienia w Guitar Hero III No a że tylko u kolegi bo ja nie mam guitar hero to ściągnąłem komputerową wersję za darmo ;d
polecam: Frets on Fire ;d
gra się ... na klawiaturze ;d ale co ja będę opowiadał, pewnie ją znacie a jak nie to poznacie
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Czy mamy jakiegoś forumowicza, który jest obeznany w tematyce gitar el-aku, akustycznych i elektrycznych?
Planuję zakup, chodzę po sklepach muzycznych, ale im dalej w las, tym więcej drzew... O ile na początku byłam zdecydowana na pewnego uroczego Fenderka, tak teraz już sama nie wiem czy to najlepszy pomysł.
Mam paru znajomych, którzy mniej więcej się znają, ale raczej mniej niż więcej. A w sklepach muzycznych proponują to, co im zalega w magazynach. Także jeśli ktoś ogarnia temat, to byłabym wdzięczna za odezwanie się tutaj lub napisanie pw: )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie znam się, ale i tak napisz która to twoja gitara, bo jak masz się zniechęcić do 2 miesiącach, to nie ma sensu kupować jakiejś mega.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Czemu miałabym się zniechęcić?
Gram już ponad dwa lata, wirtuozerią nazwać tego nie można, ale lubię pobrzdąkać sama dla siebie: )
Jeśli chodzi o Fendera, o którym pisałam, to mam na myśli ten model: http://www.musicandmore.pl/gitary/akustyczne ... ic-Deluxe/
jakiś czas temu dysponowałam tą gitarką w wersji standard i była w porządku, choć nic więcej.
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad http://www.thomann.de/pl/cort_evla6_bks.htm ale jestem chyba troszkę uprzedzona do firmy Cort, być może niesłusznie.
Wszyscy mnie namawiają, żebym kupiła elektryka, ale zależy mi jednak na tym akustycznym brzmieniu. Sama już nie wiem, stąd prośba o opinię kogoś, kto miał okazję ograć już parę gitar i zna się na rzeczy. Mój fundusz zamyka się w kwocie dwóch kafli.
O gitarze klasycznej nie ma mowy. Miałam i źle wspominam.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Szymon-kun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szymon-kun
Wiek: 27
Dni na forum: 4.521
Plusy: 1
Posty: 22
Skąd: Kotlin/Jarocin
Ja mam Bass z Cort'a, kiedyś dużo grałem, niemalże cały czas, teraz niestety bardzo rzadko, a szkoda. Wielu mi polecało elektryka ze względu na brzmienie i jakby nie patrzeć większe możliwości z tym, że gitarzystów jest wielu, a ja zawsze lubowałem się w brzmieniu Basu, więc na Bas się zdecydowałem.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Plus dla Ciebie Szymon-kun. Od roku jestem zakochana w brzmieniu basu. Na prawdę świetny instrument! Nadaje utworom taką fajną głębie. Jak jest wyraźny, to nie dość, że wszystko ładnie brzmi to jeszcze fajnie gra na jelitach ;p

Gdybym miała się uczyć grać na jakimś instrumencie, to właśnie na basie. Niestety nie przejawiam żadnych uzdolnień muzycznych.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Gitara
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook