Forum Dragon Ball Nao

» Tiger Mask / Tygrysia Maska

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co sądzicie o tym anime ? Mi przypadło do gustu, coś bardzo podobnego do Kinga z Tekkena Silny zapaśnik z maską tygrysa walczy o sprawiedliwość, dobre anime, tylko szkoda, że nie było nigdy puszczane u nas
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hehe, eMate jak to nie było ?? Za młody jesteś by to pamiętać . Było na Poloni 1, prawdziwy klasyk i świetna seria. Podobały mi się przemiany zachodzące wewnątrz głównego bohatera.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ja nie jestem pewien, czy to to, ale chyba ogladalem, kiedy wlasnie lecialo na Polonii 1 (kiedys sporo anime tam bylo...). Rowniez mi sie spodobalo, ale nic juz z tego nie pamietam...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.761
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Chociaż jestem młodszy od Was (Vaicent, Kamzo) pamiętam to jak leciało na Polonii 1... Chyba to... Był m.in. "Yattaman", "Zorro", "Dzi-dzi białe majteczki", "Magnos" i właśnie "Tygrysia maska". Walki były swietne-klasyk. Jak dobrze pamiętam Tygrysia Maska walczył za sierociniec (kasę dla niego).

Klasyk 100% - Bjutiful thing

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.365
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Tak napalałem sie na to za młodu. A dla tych co mają Polonie 1 informacja ze to wciaz leci tylko ze wcześnie rano. Miedzy 5 a 7. Z tego co pamietam to walki były dosć brutalne i krwawe.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.273
Posty: 119
Skąd: Kraków
Aż się łezka w oku kręci jak sobie przypominam chwile spędzone na oglądaniu Anime na Polonii 1. Chociaż było to jakiś czas temu to doskonale pamiętam
tytuły: Yattaman, Tiger mask, Daimos...
Szkoda wielka, że Telewizja emituje durne, brazylijskie tasiemce zamiast jakiegoś Anime.

A szkoda.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.287
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Oglądałem kiedyś wszystko co leciało na poloni, od generała daimosa po tygrysią maskę, bardzo lubiłem tygrysią maskę, ale przyznam, że już nie pamiętam jak się skończyła.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.239
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Ja o tym Anime tylko Słyszałem ale mój [ ort! ] szfagier je uwielbiał a on się zna! Słyszałęmże że ten Tygrysia Maska to nie jest postać fikcyjna a prawziwa. Nie znam przebiegu Anime więc nie wiem czy może być oparte na faktach ale kto wie?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Troszkę mnie na wspomnienia wzięło, gdy ujrzałem ten temat ... Tygrysia maska, było świetnym anime, puszczanym w czasie, gdy większość z nas dopiero poznawała świat japońskich dzieł. Nigdy nie zapomnę tej dramaturgi walk (pamiętam scenę w której oczy głównego bohatera zostały zatarte do krwi o line ringu), ciekawej fabuły, a przede wszystkim bardzo dużej zmiany zachodzącej u głównego bohatera. Tak jak już Kamzo wspomniał, walczył on w obronie sierocińca, lecz początkowo był wyszkolony przez grupę zwaną Jaskinią Tygrysów - cechującą się niezwykłym okrucieństwem i ogólnym braku poszanowaniu dla ludzkiego życia. Kiedy na swej drodze główny boh. spotyka mistrza z sierocińca, a wkrótce potem zaznajamia się z sytuacją w nim, przemienia się we wspaniałego wrestlera, gotowego oddać życie za swoje ideały - wspaniałe. Dla tych, którzy chcieli by przypomnieć sobie słodkie lata dzieciństwa, lub po prostu zaznajomić się z serią, proponuje stronę bajki.tv.pl, gdzie możecie ściągnąć jej odcinki. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Kolejne anime za którym wzdycha mój brat Ja ogladałem osobiście na Polonii 1 i stwierdzam że jest ono warte swojego tytułu . Najbardziej w starych anime podoba mi sie kreska z jaka sie to rysuje , więc i tutaj bardzo mi sie to podobało . Świetne były również walki tygrysa z jego przeciwnikami . Ogólnie animo mozne nie powaliło mnie nakolana , aczkolwiek uważam że jest dobre.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tiger Mask / Tygrysia Maska
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook