Forum Dragon Ball Nao

» Który silniejszy: Trunks czy Goten?

Hitmonlee Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Hitmonlee
Wiek: 28
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Nie wiem czy taki temat już był ale ja go nie widziałem. Jak myślicie czy goten był silniejszy od tronka czy odwrotnie czekam na wasze odpowiedzi.
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Na Tenkaichi budokai juniorów wygrał Trunks, a więc on zapewne był silniejszy. Zreszta był starszy.

Obraz
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Trunks na pewno [ ort! ] był silniejszy w serii Z od Gotena. Może świadczyć o tym wspomniany wyżej TB (chociaż nie do końca), a także fakt, że przed scaleniem Trunks musiał obniżyć swoją moc do mocy Gotena, czyli jego zasoby energii były większe. Myślę także, że treningi starszego z przyjaciół były cięższę (trening w sali przy wielkokrotnym zwiększeniu grawitacji), dlatego też, przy zbliżonym potencjale obu, Trunks jednak przewyższał swojego kolegę.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Oczywiscie, ze Trunks.
Chocby dlatego, co napisal danevert.

Ale moim zdaniem nie z powodu ciezszych treningow byl silniejszy, ale tylko dlatego, ze byl starszy o rok (iles tam miesciecy), o czym czesto sie wspomina.

Co do TB, to Trunks tam wygral troche oszukujac z ta reka, poza tym Goten jedynie wypadl za ring...

Jesli nikt nie ma nic nowego do dodania, to prosze nie pisac postow.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Trunks oczywiście. Tekst Gotena: on zawsze gdy się bijemy wygrywa". A na turnieju młodzików to było widać.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ponoć głupich nie sieją, sami się rodzą. A powyższe wypowiedzi to żywy dowód.
Przecież admin wyraźnie powiedział:
Jesli nikt nie ma nic nowego do dodania, to prosze nie pisac postow.
Czyli "zamknąć ryje, jak wasze posty nic nie będą wnosić".
A głosy typu: "Tronk był silniejszy, bom gom lubiem i jest fajowy" za wiele nie wnoszą, nieprawdaż?

Fragment mangi J.P.F. (tom 40 str. 8 ):
Goku (do Gotena & T.): "A teraz podnieście swoje KI do najwyższego poziomu!"
Trunks: "He he, nie ma sprawy... Goten czas kogoś zaskoczyć."
Goten: "Yhm... Hihihi..."
Goku: "I to jest już maks?"
T: "No... Tak..."
Goku: "TRUNKS, TWOJA KI JEST TROSZKĘ WIĘKSZA... Żeby dokonać fuzji, wasze ki muszą być identyczne"

To kończy wszelką dyskusję.
Na moje oko, nie ma co dodawać. Nic bystrzejszego się nie wymyśli.
Gdybym założył temat "Kto był silniejszy na XXI Tenkaichi B. - Goku czy Kuririn?", pewnie temat zostałby zablokowany z prędkością światła. Ten wiele się nie rożni, bo odpowiedź jest oczywista, a dalsze postowanie to świadome zezwalanie na nabijanie. Róbta jak chceta, ale ponoć z głupotą powinno się walczyć już za młodu. Potem sie rozniesie, jak plaga.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Na turnieju sztuk walki w trakcie walki finałowej walczyli ze sobą właśnie Trunks z Gotenem i ten pierwszy wygrał dlatego ze był starszy od Gotena i czwiczył z własnym ojcem Vegetą a Goten treningu z ojcem był pozbawiony bo Songo przebywał wtedy w zaświatach a Gohan też opuścił się w treningu i nie trenował w ogóle zajęty nauką więc dlatego Goten przegrał ale mi się zdaję ze obaj są obdarzeni taką samą siłą

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Oczywiście że Trunks, ponieważ był starszy od Gotena, Wygrał z nim na turnieju sztuk walki i gdy się scalali to musiał obniżać poziom swojej siły żeby być na równi z Gotenem

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.514
Posty: 82
Skąd: Z Namek
W DBz Tronk był na pewno silniejszy. Natomiast w GT już raczej tak nie odstawał od niego. Myślę że w GT byli już w miarę równi, jednak słabi. Brak treningów robi swoje. btw. Dziwi mnie czemu Vegeta był taki słaby skoro cały czas trwnował..

------
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Zdecydowanie Trunks, co było widać i w treningach i w bezpośredniej walce. Hmm... Szczerze to mi się wydaje, że skoro Vegeta jednak trochę odstawał od Goku, to specjalnie zadbał o to , aby w ich potomstwie role się odwróciły. Zresztą Trunks był widocznie lepszy bez dwóch zdań, przekonaliśmy się o tym na turnieju, a także były nawet wzmianki o tym.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Niestety musze to przyznać, Trunks był silniejszy. Gdy mieli się scalić musiał zmniejszyć poziom swojej siły. Może gdyby Goku nie umarł i trenował Gotena od dziecka byłby silniejszy, albo chociaż miałby mniej więcej równą moc jak Trunks.

True Saiyans fight alone
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Wydaje mi się, że Trunks, choć nie potrafię tego dobrze umotywować. Jako dzieciak był silniejszy, bo był, a jako starszy - chyba dlatego, że Goten zaniedbał treningi. Jeśli chodzi o pozycję wyjściową - nie mam pojęcia. Goten był synem Goku, a Trunks Vegety - to musi mieć znaczenie.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Vegeta. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.854
Posty: 7
oczywiście że Goten ponieważ Trunks był starszy od Gotena o 2 lata Goten miał 6 a Trunks 8 i są prawie równi w mocy a jak by Goten był w wieku Trunksa by był o wiele silniejszy a tak jest słabszy bo jest młodszy
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Który silniejszy: Trunks czy Goten?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook