Forum Dragon Ball Nao

» Skąd ten screen? Dragon Ball ocena: 8,62 (głosy: 8)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Napisze tu do wiadomości.


To juz było drogi Yokuji

Ale napiszę:

Seria: DB
Saga: Po śmierci Piccolo
Opis: Lunch proponuje Tienoi wspolne zycie, zeby z nia zamieszkal i robil rozne rozboje. JEdnak Tien sie nie zgadza, mowi ze musi trenowac i ze takie postepowanie nie odpowiada mu.

ps. Gotenks, zadałbyś coś

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 09.09.2007, 21:38
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Boss: 09.09.2007, 11:12
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 10.09.2007, 21:16
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nie jetem pewnien...
DB, saga 21 turniej sztuk walki
Trwa walka finalowa pomiedzy Jackie Chunem i Goku...Mistrz naszego malego bohatera denerwuje sie na to, ze jego uczen kopiuje jego "tricki"...co daje mala przewage Goku ;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Seria:DB,
Saga: 22 TB
Opis:Goku walczy w finale z Tienem. Wykonuje technikę powodującą złudzenie optyczne u oponenta polegającą na tym, że Tienowi wydaje się, iż widzi kilka postaci Goku.
Edit:
http://dbnao.net/inf/posw/ziem.jpg
Edit2: Jeszcze jeden szczególik a uznam ;]
Edit2: Zgadza się Ishidowsie, zadajesz

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 11.09.2007, 17:08
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
DBZ, saga Freezer
Opis: Kuririn wraca od najstarszego wodza nameczan otrzymuje odniego krysztalowa kule (chyba jakos tak to bylo)

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
DBZ
Saga Wielmożnego Freezera

Opis: Kuririn "dostał" od Najstarszego Nameczanina wielką moc a także smoczą kulę, dzięki której chce wskrzesić przyjaciół zabitych przez niedobrych Saiyaninów.
Wraca właśnie z kulą do Bulmy i Son Gohanka, z którym chce wrócić do najstarszego, który także i synowi Goku "wywoła" jego ukrytą siłę.

Macie coś miłego ;

http://dbnao.net/inf/bezl/27.jpg

ED: Spaniale, zadajesz, Danevert

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 11.09.2007, 18:06
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Seria: DBZ
Saga: Android Saga
Opis: Z team zjawia się na wyspie, gdzie mają pojawić sie cyborgi. Cyborgi jako ofiarę wybierają sobie Yamuche. Yamcha lekko zdezorientowany mysli, iz sa ta zwykli ludzie, jednak w krotkim czasie dowiaduuje sie kim sa owi przybysze. C-20 najpierw lapie reka twarz yamuchy i wysysa potrzebna mu energie. Kiedy z Yamcha slabnie, cyborg przebija go reka na wylot. Czujac slabnaca moc przyjaciela, na miejsce przybywa reszta bohaterow. c-20 uwalnia ziemianina, ktory nastepnie dostaje senzu i wraca do formy.

EDIT: Ciekawe czy to zgadniecie?

http://www.freewebs.com/trunx27/chiaotzu5.JPG

EDIT2-Filippo, trochę niedokładnie, czekam na lepsze propozycje...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Danevert: 11.09.2007, 21:20
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
strzelam


Seeria : DBZ
Saga : cyborgi /Cell saga

opisik ;p : Gdy wszytscy [ bez Goku i chaoza] rzucili się na C18 i C17 , prawie nie zgineli, bo w ostatniej chwili uratował ich Krilan , po czym cyborgi odleciały a Ten poleciał po Chaoza do Kamesennina . Akurat Chaoz gotował dla domowników kame hause.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Boss: 13.09.2007, 14:53
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
DB, TB 21.

Walka finalowa, Jackie Chun vs Goku. Ten pierwszy zastosowal grozna technike, dzieki ktorej zlapal kurdupla w pole elektryczne, a tamten pozniej zobaczyl ksiezyc i sie w malpe zamienil, bodajze.

edit:
-> http://img205.imageshack.us/img205/6855/87784691le0.jpg

edit:
Niezupelnie.

edit:
Dobrze, Boss, ale tam jeszcze byli co najmniej Puar i Zarlomir/Jaskiniowiec.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 13.09.2007, 16:21
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
DBZ
Freeza saga
Kame-sennin w skupieniu wysłuchuje nie najlepszych wiadomości odnośnie sytuacji na Namek, obawiając się o bezpieczeństwo i życie swego podobiecznego, Goku.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
DBZ, saga Freezera
opis: Wlasnie szykuja sie do wylotu na Namek Kame Senin, chi chi, Oloong...(chyba wszyscy ;d) by "pomoc" Goku i jego przyjaciolom w walce z Freezerem...niestety statek kosmiczny woogle nie odlatuje, poniewaz niespodziewanie natrafila sie awaria...;p

http://img524.imageshack.us/my.php?image=0804ly0.jpg
EDIT: Dobrze Ishido, byles pierwszy ;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Boss: 14.09.2007, 18:17
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
DBZ
Cell SAGA

Cell robi Kienzana ( tzn. Taioken ) na Trunksa żeby wchlonac Osiemnastkę. Tylko Trunks chce mu w tym przeszkodzic, gdyz wie, jaka moc moze posiasc Cell osiagajac swa doskonala postac

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 14.09.2007, 17:33
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
DBZ
Cell SAGA

Cell robi Taiokena na Trunksa żeby wchłonąć Osiemnastkę. Tylko Trunks chce mu w tym przeszkodzić, gdyż wie, jaka moc może posiąść Cell osiągając swą doskonałą postać.
Pomyliłeś techniki Ishido

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 15.09.2007, 12:33
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
DBZ
Garlick jr. saga
Kamesennin(owładnięty mocą gazu, który wypuścił na świat Garlick jr) atakuje Kuririna, który próbował ratować swoją narzeczoną Maron przed łapskami starego erotomana.
Edit: http://dbnao.net/mul/gale/scre/dbz/02-10.jpg

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
DBZ
Saga: Saiyanin

Gohan trenuje razem z Szatanem Serduszko ( ). Podczas pełni Gohan poszedl sie odlac, spojrzal w niebo i zobaczyl duza kule- Ksiezyc. Dlugo sie wpatrywal w niego, gdyz nigdy nie widzial Ksiezyca w pelni. Gdy tak sie gapil i gapil, nagle odezwal sie w nim prawdziwy duch Saiyanskiego wojownika i zmienil sie w malpke.
Piccolo mogl tylko jedno zrobic- zniszczyl Ksiezyc i po sprawie

ED: Zadajcie za mnie.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Zadam więc ja Ishido!
Obraz

Skąd ten screen?
EDIT:Dobrze Joe. Zdajesz!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez mihesz: 15.09.2007, 16:51
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 15.09.2007, 19:11
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Skąd ten screen? Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook