Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Ulubione piwko ;p ocena: 6,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Ulubione piwo:

Ulubione piwo:
Heineken 13,43% 9 13,43%
Dębowe Mocne 4,48% 3 4,48%
Żywiec 4,48% 3 4,48%
Perła 2,99% 2 2,99%
Zagłoba 0,00% 0 0,00%
Gingers 1,49% 1 1,49%
Lech 8,96% 6 8,96%
Warka 2,99% 2 2,99%
Karmi ;p 0,00% 0 0,00%
Carlsberg 5,97% 4 5,97%
Tyskie 7,46% 5 7,46%
Holsten 0,00% 0 0,00%
Okocim 0,00% 0 0,00%
Strong 2,99% 2 2,99%
Beck's 0,00% 0 0,00%
EB 0,00% 0 0,00%
Inne 25,37% 17 25,37%
Nie lubię piwa 8,96% 6 8,96%
Nie lubię napojów alkoholowych;) 10,45% 7 10,45%
Wszystkich głosów: 67
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Piwo wypije od czasu do czasu, zdecydowanie bardziej wolę wódkę, od piwa, ale jak bym miał przedstawiać swój ranking wyglądał by on tak:
- Tatra
-Lech
-Dębowe mocne
- Tyskie
-Okocim
-Heineken
-Strong
Za resztą nie przepadam za bardzo ;p
PS. W ankiecie zagłosowałem na Lecha.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ishido napisał(a):
Warka czerwona. Niegdys byly to same szczyny jednak chlopcy opamietali sie i pokazali klaSęęę
To u mnie chyba jeszcze tych starych nie zastąpili nowymi, bo przedwczoraj piłem i w ogóle mi nie smakowało. Swoją drogą ciekaw jestem czego Żubra nie wybrałem, mojego ulubionego. Piwo staram się pić z umiarem, ale cosik mi to nie wychodzi, po pijam raz w miesiącu, ale duże dawki. Tak więc moje ulubione to Żubr, Wojak, Lech.
Edit:
Dodam jeszcze, że najgorsze , jak pijesz z jakąś fajną(?) osobą smakuje jak najlepsze.

Obraz
Quzziy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.417
Posty: 16
Najlepszy Guines

A najgorsze jakie pilem to Van Pur Super Mocne
BartezoO Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BartezoO
Wiek: 30
Dni na forum: 5.413
Posty: 22
Skąd: Staszów
Co wy w ogóle wygadujecie siąść sobie z kumplami na przykład przy ognisku przy kiełbasce i piwkiem w ręku... BEZCENNE !
Quzziy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.417
Posty: 16
Jak usiadziesz przy ognisku z kumplami z kielbaskami i Van Pur Super Mocne w reku to kilbaska wyląduję na twoich spodniach
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
BartezoO napisał(a):
Co wy w ogóle wygadujecie siąść sobie z kumplami na przykład przy ognisku przy kiełbasce i piwkiem w ręku... BEZCENNE !
Tak szczerze, to ja wolę w bramie, zaułku albo na śmietniku. I rzygać można. ;p To jest bezcenne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Heineken - jedno z niewielu piw, które nie jest mdłe, nie śmierdzi i ogółem jest po prostu smaczne. Nie jestem piwoszem, nie znam miliona typów piw, ale trochę ich wypiłem i Heineken to jedno z tych niewielu, przy których nie krzywię się, prawie otruty.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hidden napisał(a):
Heineken
Hah, akurat to piwo, ktore wedlug mnei est jednym z najbardziej obrzydliwych, oblesnych, capiących, smakującym moczem starych ludzi piwem Ogolnie , jak uwazam - jest niedobre, mdlące. ALe kazdy ma swoje racje . Nie potepiam Cie za to, Hiddenie. Posmakujesz Kasztelana Zielonego, zmienisz swoje zdanie, gwarantuje ^ ^"

Ostatnio pilem takze drugie piwko regionalne, zwane: Ciechanem. Wspanialy smak posiada, ten aromacik, moze dorownac Kasztelanowi, ale Hajneken to syf i malaria.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ishido napisał(a):
moze dorownac Kasztelanowi
Kasztelan muli

żeby nie spamić przypomnę, że moim ulubionym jest Lech, ale Tyskim, Żywcem czy Tatrą tez nie pogardzę.

pozdro piwosze

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.565
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Moim ulubionym piwem jest Lech, lubię jego smak do którego się już przyzwyczaiłem. Chodź często pijam też Warkę, którą lubię za delikatną słodycz.

Względem ceny do jakości wygrywa u mnie Harnaś. 2zł za butelkę dobrego piwka.

Okazyjnie pijam regionalne piwo - Noteckie. Jest ono nie pasteryzowane i ma zupełnie inny smak od reszty znanych piw. Jego wadą jest to, że dostępne jest tylko w butelkach 330ml...

Ps. Ale nie pogardzę też większością piw.

Pozdrawiam.
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.003
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
Ja jestem sentymentalny i na pierwszym miejscu stawiam na Łomżę Export
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie przepadam ogólnie mówiąc za alkoholem, ale jeślibym miała wybierać to piwka jedynie: Tyskie i Lecha. Bardzo lubię te piwa, ale dodam, że piję te piwka sporadycznie. Dodam, że alkoholu po raz pierwszy spróbowałam mając 15 lat(2 tyg. przed 15 urodzinami mniej więcej).
O przepraszam, zapomniałam o Okocimie (nie wiem jak to się odmienia). Za Łomżą nie przepadam.
Pozdrawiam.
Do Artur: nie balować, nic takiego nie mówiłam, wspominałam jedynie o spróbowaniu.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 26.07.2010, 15:10
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.003
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
dwa tyg przed 15 urodzinami zaczęłaś balować?? noo to zazdroszcze imprezki
Łomża mi smakuje bo zawsze na każdej imprezie jest, jednak stąd pochodzę i wszystkim najlepiej wchodzi. Tyskie też jest zajebistee
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja też stąd jestem, a wolę lubelską Perłę Obraz

[ Dodano: 25.07.2010, 23:17 (po 2 minutach) ]
A, zapomniałem: Łomża była dobra dopóki Unibrew nie przejął.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hm, swojego czasu nie przepadałam za piwem, było dla mnie za gorzkie i w ogóle coś mi nie pasowało. Jednak ostatnimi czasy smak mi się chyba zmienił, bo teraz tak dla odmiany odrzuca mnie już sam zapach wódki, za to piwo piję częściej, niż kiedykolwiek sądziłam, że będę. Jak przystało na dziewoję ze Szczecina, moją największą miłością jest Bosman. Poza tym nie mam nic do Harnasia, Carlsberga, Heinekena czy Lecha. Czasem, okazjonalnie, wypiję razem z bratem Koźlaka, który zyskał sobie moją sympatię przede wszystkim z powodu tej "legendy o piwowarach" zapisanej na etykietce.
W przeciwieństwie do większości znanych mi dziewczyn, nie trawię ani Reddsów ani innych Desperadosów. Z takich eksperymentów to wypiję jedynie wiśniowego Portera.
A jak już jesteśmy przy tym, czego nie piję, to nie jestem w stanie przełknąć Tyskiego. Nie wiem czemu, odrzuca mnie jakoś. Jest to jedyne piwo, którego nie jestem w stanie skończyć i oddaję chłopakowi.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.371
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Moje ulubione piwko to Pilsner Urquell. Czuć nutę goryczy, ale to właśnie mi się w tym piwie podoba. Ogólnie z alkoholi to pijam obecnie tylko piwa najczęściej jasne, butelkowe, zresztą i tak okazjonalnie.

Jeśli chodzi o inne piwa, to z chęcią pijam piwa niepasteryzowane jak Piwo Żywe, Piast Niepasteryzowany (Wrocławski), Ciechany. Z pasteryzowanych może być Żubr, Lech, Piast Jasny, Bosman, Warka (jak mało kasy), Tyskie, Tatra. Co do piw "smakowych" to może być Strong, Okocim Przeniczne. Plum (piwo śliwkowe).

Piwa których nie znoszę: Carlsberg, Harnaś (popłuczyny po Carlsbergu) i chyba Żywiec, Faxe 10%.

Piwa których nie polecam: Bear Beer (12%) bez zagrychy nie da rady wypić, gdyż czuć jak spiryt wypala gardło, piwa z browaru Jabłonowo.

A pierwsze piwo wypiłem w 1 klasie LO.

Grupa Mirai
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.751
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Same komercyjne piwa. Jakby mi ktos kazal jedno z nich wypic to bylby to zapewne calsberg.
Ja polecam milosnikom piwa, Ciechana.
Jest ciut trudniej go zdobyc... ALE ! haha To jest jedno z najzacniejszych piw jakie w zyciu pilem. Jest to piwo niepasteryzowane.
Ma 3 typy: zwykle zlote piwo, ciechan miodowy ( zacytuje kolege, smaczne, slodkie, i jest na tyle mocne, ze nawet nie wiesz kiedy sie narabiesz) no i jest jeszcze przeniczny.
Jeszcze dobre piwo jakie pilem to piwo kazimierskie, niestety jak wskazuje nazwa to piwo ktore mozna zakupic tylko w kazimierzu ( tym Dolnym ).

Natomiast niepolecam imperatora i wikinga.
Pikkoro
Ziemianin
Ziemianin
Pikkoro
Dni na forum: 4.967
Posty: 5
Skąd: Namek
Lubie sobie czasem gólnąc piwko góra dwa jak siedzę na hacjendzię i się obijam. W sytuacjach typu ognisko,impreza wiadomo że na dwóch piwach się nie kończy. Najlepiej podchodzi mi Żywiec ale innymi browarami też nie pogardzę, taki Specjal czy Debowe Mocne <mniam>. W gronie piw których nie lubie przodują Tyskie i Lech a w szczególności Warka w smaku przypominająca wodę , wolę już sobie zafundowac Coca-Cole albo Mirinde.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Pikkoro napisał(a):
w smaku przypominająca wodę
pewnie wasza miejscowosc charakteryzuje sie slabo jakosciowo wodą ( smak posiada ) ?

do tematu : ostatnio ulubione ... Książ - tak . swietny browar.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.717
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Z ankiety wybrałem Dębowe Mocne.

Ale z chęcią wypiję także: Perłę, Perłę mocną, Warkę Czerwoną, Lecha.

Nie przepadam natomiast za wszelkimi wynalazkami w stylu jabłkowe, z dodatkami różnymi itp oraz za Tatrą, która smakuje jak piach ... blah!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Ulubione piwko ;p
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook