Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Ulubione piwko ;p ocena: 6,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Ulubione piwo:

Ulubione piwo:
Heineken 13,43% 9 13,43%
Dębowe Mocne 4,48% 3 4,48%
Żywiec 4,48% 3 4,48%
Perła 2,99% 2 2,99%
Zagłoba 0,00% 0 0,00%
Gingers 1,49% 1 1,49%
Lech 8,96% 6 8,96%
Warka 2,99% 2 2,99%
Karmi ;p 0,00% 0 0,00%
Carlsberg 5,97% 4 5,97%
Tyskie 7,46% 5 7,46%
Holsten 0,00% 0 0,00%
Okocim 0,00% 0 0,00%
Strong 2,99% 2 2,99%
Beck's 0,00% 0 0,00%
EB 0,00% 0 0,00%
Inne 25,37% 17 25,37%
Nie lubię piwa 8,96% 6 8,96%
Nie lubię napojów alkoholowych;) 10,45% 7 10,45%
Wszystkich głosów: 67
Pikkoro
Ziemianin
Ziemianin
Pikkoro
Dni na forum: 4.967
Posty: 5
Skąd: Namek
Ishido napisał(a):
Pikkoro napisał(a):
w smaku przypominająca wodę
pewnie wasza miejscowosc charakteryzuje sie slabo jakosciowo wodą ( smak posiada ) ?

Woda jak woda każdy chyba kojarzy jej smak, w kranie leci dośc czysta więc spokojnie mogę się w niej kąpać oraz nie mam oporów żeby zrobić sobie herbatkę, jak zabraknie minerałki (Augstowianka moja ulubiona). Najlepiej proponuję zrobić eksperyment wypić dwa,trzy dobre gorzkie piwka (polecam Żywiec) a pożniej napić się warki i samemu sobie już podsumować. Nawet jeśli nie odczujecie takiego wrażenia jak ja, mam prawo do własnego zdania w tej sprawie , więc nastepnym razem proszę fanów Warki bez uszczypliwości.
Pozdrawiam
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Pikkoro napisał(a):
proszę fanów Warki bez uszczypliwości.
jestem fanem Krzyża

Pikkoro napisał(a):
mam prawo do własnego zdania
kiedy indziej.

Warka po prostu jest lagodna . Nie jestem jej fanem. Jestem fanem Kasztelana i 4chana.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Na taką dygresję odnośnie wody sobie pozwolę. Nie wiem, na jakich wy zadupiach mieszkacie, skoro w ogóle zastanawiacie się, czy można napić się wody z kranu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
MY mieszkamy na tym samym zadupiu, z którego bez oporów można sobie lyknąc litra wody duszkiem z kranu. A pan Pikkoro jest pan przewrażliwiony coś. Może czas siegnac po cos mocniejszego.
Pikkoro
Ziemianin
Ziemianin
Pikkoro
Dni na forum: 4.967
Posty: 5
Skąd: Namek
Ishido napisał(a):
MY mieszkamy na tym samym zadupiu, z którego bez oporów można sobie lyknąc litra wody duszkiem z kranu.
Człowieku a czy ja gdzieś napisałem że nie pije wody z kranu? Podałem tylko dwa przykłady odnośnie mojej wody kranowej! To ty napisałeś że mam wodę dziwnego pochodzenia choć nie wiesz gdzie mieszkam i nigdy u mnie nie byłeś, ale ty wiesz lepiej
Tak uświadamiam cię pije czasem wode z kranu ale robię to rzadko wolę inne napoje, robie również kostki lodu i wiele innych rzeczy ale chyba nie każesz mi wypisywać wszystkich?


Ishido napisał(a):
A pan Pikkoro jest pan przewrażliwiony coś.
Daruj sobię cyniczną uprzejmość, "per Pan" nie jestem jakimś baronem ani nic w tym stylu żeby się do mnie w ten sposób zwracać wystarczy sam nick.


Ishido napisał(a):
Może czas siegnac po cos mocniejszego.
A może pozwól że sam o tym zadecyduje? Chyba że chcesz mi napisać rozkład na cały tydzien nie krepuj się.


Ishido napisał(a):
Pikkoro napisał(a):
proszę fanów Warki bez uszczypliwości.
jestem fanem Krzyża
Marna prowokacja.


Ishido napisał(a):
Pikkoro napisał(a):
mam prawo do własnego zdania
kiedy indziej.
Bo co zabronisz mi je mieć? To jest forum a nie rodeo gdzię jesteś kowbojem.


Uważam że warka smakuje jak woda i tyle ale ty musisz doszukiwać się drugiego dna, może zamiast wody z kranu leci mi warka?


Łukasz napisał(a):
Tatrą, która smakuje jak piach ... blah!
Szanuje jego zdanie, choć każdy wie że w tatrze nie ma piachu a warka nie składa się tylko z wody!
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie ma to jak zimny Lech...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Pikkoro napisał(a):
ale chyba nie każesz mi wypisywać wszystkich?
jak pan woli.

Pikkoro napisał(a):
Daruj sobię cyniczną uprzejmość, "per Pan" nie jestem jakimś baronem ani nic w tym stylu żeby się do mnie w ten sposób zwracać wystarczy sam nick.
A nie czujesz sie lepiej , gdy przed nickiem palnę - pan ? To tylko wyraz .

Pikkoro napisał(a):
Chyba że chcesz mi napisać rozkład na cały tydzien nie krepuj się.
podaj swoja wage i wzrost, lol. A tak serio, pewnie juz by cie na forum nie bylo, gdybys przestrzegal tego terminarzu.

Pikkoro napisał(a):
Marna prowokacja.
to nie była prowokacja tylko profanacja ! xd

Pikkoro napisał(a):
To jest forum a nie rodeo gdzię jesteś kowbojem.
zadziorny byczku ; * .

Pikkoro napisał(a):
może zamiast wody z kranu leci mi warka?

dobry dowcip To pewnie zmieszana z wodą. Tak więc won do sklepu po warkę nie z kranu xd.

Pikkoro napisał(a):
Szanuje jego zdanie, choć każdy wie że w tatrze nie ma piachu
Piechu jest w tatrze.

Dobra, ja tam pozartowalem, ty wziales wszystko na powaznie i jest dobrze . Polecam Ci kasztelana niepasteryzowanego nie od pasterza.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.717
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Hayato napisał(a):
Nie ma to jak zimny Lech...
He he .. dokładnie!


A weźcie Wy przestańcie sobie dokuczać PiS end Lov
konto usunięte
Nail
Nail


Z podanych to Heineken w butelce albo Okocim z puszki.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ja tam wolę se zimnego Bronka strzelić.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ostatnio udało mi się dorwać kilka piw regionalnych i mogę powiedzieć, że browar Kormoran i Ciechan nie mają sobie równych. Z tym, że Ciechan lepszy, zwłaszcza Porter i Miodowy.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.882
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Coś się zmienia, browary są skupowane przez większe koncerny, smak się psuje i kuraw nie ma co kupować za bardzo.

Ogółem to Bosman niepasteryzowany, Łomża i Perła też jakoś wchodzą. Brok mi podchodzi i bodaj Lubuskie. Rzadko piję więc raczej ciężko jest mi znaleźć coś pod kubki.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.670
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
wszytskie piwa są ... kolezanka mówi że piwa nalezy się nauczyć pić, ale po co mi to ? do szczęscia jak chce być podbita to zamawiam dwie setkmi w postaci drinka i zrobione ...


feeee piwo jest po prostu gorzkie ... a ja lubie słodkie rzeczy
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ostatnio piję wódę z mety, dobra jest, chociaż ostatnia partia była taka, że aż się krztusiłem, tak * spirytem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.421
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ostatnio piję perełkę lub żywca, zależy co mają na melinie w akademiku : ) jeśli zbiera się na flaszke to zazwyczaj żywiec albo inne piwo ze zwrotną butelką. Nie cierpię jedynie ciemnych piw i to chyba się nie zmieni. Czasami mam ochote na jakieś smakowe więc sobie kupie, jeśli oczywiście jest z kim pić bo jeśl imam sama do kompa to wolę podziękować i nie kupować.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Perła jest zajebista.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ostatnio jestem zafascynowany wszystkimi piwami, które są niepasteryzowane. Taka właśnie zimna Perła jest po prostu bajeczna. Coś pięknego popijać coś tak genialnego w gorące, letnie dni. Zaraz po niej Królewskie, Łomża. Rzecz jasna wszystko niepasteryzowane, jak wspomniałem.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.371
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Pił ktoś z was może Magnusy? Ciemne piwa smakowe, powiem wam że nawet całkiem niezłe, tylko że małe buteleczki. IMO lepsze niż Redds'y i inne takie

Grupa Mirai
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja ostatnio piję tylko Żubra, głównie dlatego, że odkryłam ze znajomymi w Szczecinie pub, gdzie stoi on po 4zł. Eleganckie, butelkowe, barman na oczach klienta otwiera, nie mając żadnej szansy żeby dolać tam wody czy czegokolwiek innego. Biorąc pod uwagę to, że w pubach zwykle piwo stoi po 6-7zł, jest to okazja z której grzech nie skorzystać.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Minęły dwa lata od mojego ostatniego postu w tym temacie, a za ten czas doszedłem do wniosku, że żadnego piwa nie lubię, żadne mi jakoś nie smakuje, każde śmierdzi i piję je ogółem raz na ruski rok.

Doszedłem do bycia taką emociotą, że smakuje mi Redd's.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Ulubione piwko ;p
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook