Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] GTA San Andreas - misja Freefall

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Nie tak dawno temu kupiłem sobie GTA San Andreas. Doszedłem do misji Freefall(misji w której muszę samolotem - Dodo- dogonić samolot z zabójcami). Nie mogę jej przejść, Dodo jest za wolny. Czy istnieją jakieś kody albo modyfikacje pomagające w przejściu tej misji?
Proszę o pomoc. Nie cierpię misji z samolotami.
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.056
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
mihesz napisał(a):
Nie tak dawno temu kupiłem sobie GTA San Andreas. Doszedłem do misji Freefall(misji w której muszę samolotem - Dodo- dogonić samolot z zabójcami). Nie mogę jej przejść, Dodo jest za wolny. Czy istnieją jakieś kody albo modyfikacje pomagające w przejściu tej misji?
Proszę o pomoc. Nie cierpię misji z samolotami.
Owszem, jest wolny, ale nie ma takiej misji, której nie dałoby się przejść bez kodów.
Musisz po prostu, już w momencie kiedy zobaczysz wrogi samolot. na radarze rozpocząć manewr zawracania (bo jeśli się nie mylę jest to misja, w której wylatujesz im naprzeciw). Nie jest to łatwa sprawa, mi udało się za rzecim razem, ale nie jest także najtrudniejsza.
Sam miałem duuuzo kłopotów ze złapaniem do wozu dyndającego ziomka w ostatniej misji. xD

よくぢ
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.077
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
mój "wujek" w to grał i jak się go pytałam to mi napisał ino tyle:
sterowanie:
w do przodu, a w lewo. d w prawo i s do tylu
a potem mi napisał (cytuje go) jag go wyprzedził (ja i tak nic z tego nie kapuje nie grałam w to)
pytanie: A jak go dogoniłeś??
odpowiedz: normalnie leciałem i musiałem zwrócić i w tym czasie zawracanie przelecieć przez okręg, i dogonić samolot samobójcy, żeby nie doleciał do lotniska.

To wszystko w czym Ci mogę pomóc...może cośik ci to da??
ja nie wiem bo nie przeszłam nawet 1 misji bo mi się nie chciało, ale "wujek" przeszedł to całe więc może ci się uda??

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
darunia14xx
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 4.828
Posty: 1
Ja także nie mogę przejść misji freefall. Jeśli możecie pomóżcie.. nie wyrabiam już z tym.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] GTA San Andreas - misja Freefall
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook